Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez cukierek » środa, 5 grudnia 2012, 10:17

Michal zapowiadal, ze bedzie mial konferencje prasowa dzisiaj.

JURROO KONFERENCJA PRASOWA I KOLEJNY WYWIAD DO TVP

nie wie nikt o ktorej to bedzie godzinie?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » środa, 5 grudnia 2012, 10:17

 

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez Cien_1186 » środa, 5 grudnia 2012, 10:36

Chwilowo cisza w eterze :|
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez patisia17 » środa, 5 grudnia 2012, 10:40

Ciekawe w ogóle w związku z czym ta konferencja... Chyba nie zniosła bym kolejnego programu z jego udziałem xP
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez cukierek » środa, 5 grudnia 2012, 10:59

moze ruszyla wreszcie machina promocji LP? :D
zobaczymy
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez wolfik » środa, 5 grudnia 2012, 15:54

podejrzewam ze ta konferencja to z sylwestrem patrzylem na foty wiec mysle ze zebrali ich razem 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez sonia111 » środa, 5 grudnia 2012, 16:47

wolfik napisał(a):podejrzewam ze ta konferencja to z sylwestrem patrzylem na foty wiec mysle ze zebrali ich razem 8-)



też tak myślę
Konferencja prasowa przed Sylwestrem z Dwójką 2012
http://www.tvp.pl/rozrywka/galerie/konf ... vp/9334666
sonia111
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 252
Dołączył(a): sobota, 3 grudnia 2011, 11:19

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez cukierek » środa, 5 grudnia 2012, 19:03

Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez Tomek » środa, 5 grudnia 2012, 20:52

Typowy artykuł na zamówienie do promowania płyty... a Szpak jak zwykle skromnościa nie grzeszy, mogę być ostatecznie Rynkowskim a co mi tam, bo Szpakiem bycie mi nie wyszło, Jacksonem też nie jestem :)) To moze chociaż powiatowym Rynkowskim?

A rogi robi nie dlatego że w nie wierzy, po prostu mu kazali... a on wszystko sprzedałby dla Kariery...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez cukierek » środa, 5 grudnia 2012, 21:16

Ja nie wiem czego ty sie czepiasz.
Pytanie bylo pol serio. Odpowiedz pol serio. Szpakowski musial jakos wybrnac. Jakby powiedzial ze niechcialby, to by bylo gadane i podchwycone ze zadziera nosa, na kogos kto aktualnie duzo w poslkim muzycznym show bizie jakby nie patrzac osiagnal.

I byc moze tak, jest to wywiad pod plyte i promocje. Ale helow? Nie cieszy cie to ze takowa wogole jest :?: Za pana Borkowicza mozna bylo o tym pomarzyc. A niby jak, jak nie przez tv, ma sie wieksza, szeroka publika o LP i Szpaku dowiedziec? My to my. Sledzimy kazde poczynanie. A reszta ludzi w Polsce? Taki przykladowy Kowalski?
Tak bardzo zle i tak niedobrze...

Tomek, lubie cie, na swoj sposob jestes pozytywnie swirniety. A ja odrzucam sobie to czego nie lubie w ludziach i gromadze pozytywy. Akceptuje wszystkich poki mi cos zlego osobiscie nie zrobia. Zdazylam cie polubic, chociaz nie raz mi puls podniosles. Taki twoj urok.
Nie wiem, doprawdy co cie tak mierzwi w Szpaku, o co jestes zly na niego.
Bo widzisz, ja go lubie tez jako czlowieka. A ludzi ktorych lubie poprostu czuje inaczej, w sensie jestem wysensibilizowana. I w moim mniemaniu ostro go sadzisz.
Nie przecze. Szpak jest specyficzny i ma odchyly. Jak sie go lepiej pozna. To taki charakter.
Tak, Szpak szuka korzysci, patrzy co moze gdzie ugrac. Ale pomysl, tyle osob go otacza, tez ktos zawsze chce od niego. A jak mu daja, to ma nie brac? Show biz jest ciezki, wiesz ze nie ma lekko. A Szpak potrafi sie odwdzieczyc. Nie jest mu sie obojetnym. Naprawde. Na swoj sposob. Nie wiem jak ci to wytlumaczyc... to sie tez czuje.
Te wady, ktore wymienilam ( zreszta wiesz o czym mowa chyba, bo ja wiem dobrze, bylam juz niestety w tyle rzeczy zamieszana, ze wierz mi ze wiem ) albo sie akceptuje i jest sie wstanie wyczuc jak osoba moze czuc i nie zamykac wrazliwosci, albo nie. On jest impulsywny, nie knowa tak jak ty myslisz ze tak, przynajmniej w wiekszosci wypadkow, to prosty i dobry chlopak tak dokonca w srodku. Wierz mi, ja sie zadko na ludziach myle. Wady, wadami. Kazdy je ma. A on ma nadprzecietnie duzo zalet. Tym mnie ujal, naprawde. Wrazliwoscia. I nie pisze tego bo to Szpak bo mam hopla na jego punkcie. Na poczatku nie mialam, a ujelo mnie.
Jak nie potrafisz akceptowac, to poprostu zostan przy tworczosci, wlancz na stand by i czekaj na LP.
Mozesz mi obszerniej wytlumaczyc co cie tak wkurza? Ale prosze bez masonow i rogow. Zostawmy ten kapitel nietkniety, bo to znow bardzo specyficzne twoje mniemanie.o
Postaram sie z toba podyskutowac, jak ja to widze i czuje.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Konferencja prasowa , wywiad do tvp 05.12.2012

Postprzez adh » środa, 5 grudnia 2012, 21:36

Tomek napisał(a):Typowy artykuł na zamówienie do promowania płyty... a Szpak jak zwykle skromnościa nie grzeszy, mogę być ostatecznie Rynkowskim a co mi tam, bo Szpakiem bycie mi nie wyszło, Jacksonem też nie jestem :)) To moze chociaż powiatowym Rynkowskim?

A rogi robi nie dlatego że w nie wierzy, po prostu mu kazali... a on wszystko sprzedałby dla Kariery...

No Tomek! Ciebie to napewno by sprzedał, a po cóż Mu taki fan , zgryźliwy, cyniczny i ironiczny :lol: :lol: :lol:
Ty się kompletnie nie cieszysz z Jego sukcesów wręcz przeciwnie, byś Go zapędził z powrotem do Jasła, takie mam wrażenie :roll:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » środa, 5 grudnia 2012, 21:36

 

Następna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron