Poważne artykuły o sprawie

Poważne artykuły o sprawie

Postprzez Aganderas » sobota, 8 września 2012, 09:50

Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia

Postprzez » sobota, 8 września 2012, 09:50

Re: Poważne artykuły o sprawie

Postprzez wolfik » sobota, 8 września 2012, 10:02

jeden z komentarzy pod artykułem
,,,
wytwórnie wiedzą co robią. To one zarabiają na artystach którzy pracują i właściwie same muszą torować sobie drogę. Ale tak się ustawiły przez te lata że z wytwórnią Źle a bez wytwórni nie możesz zaistnieć bo radio nie puści twoich utworów, dziennikarze nie napisza, ludzie nie usłyszą... tak tak wiem co mówię. A nie każdy chce pisać takie głupoty jak Honey czy Siwiec... i promować się w ten sposób. Kasę zbija wytwórnia i nie mozna jej na początku pominąć, że nie wspomnę o niekorzystnych dla artysty kruczkach..... Powiem krótko, w naszym kraju ciężko jest artystom. Trzeba być celebrytą ... i pieprzyć głupoty aby w ciebie inwestowali.,,,,

ciekawe spojrzenie,

troszkę Wolfiku poprawiłam, żeby bardziej było widoczne : -)
wolfik
X. stopień wtajemniczenia

Postprzez Aganderas » sobota, 8 września 2012, 11:48

Myślę właśnie że prawdziwe.
Prawda jest zawsze dobra i "wyzwala" - tak mi się skojarzyło : -)

Strasznie mi żal tych młodych ludzi - wszystkich uwikłanych, którzy tak naprawdę nie mogą się sprawdzić.
Aganderas

Postprzez vines » sobota, 8 września 2012, 12:26

prawda jest taka, że gdyby Michał chciał ominąć tą drogę, iść po swojemu, według własnej wizji, to jego droga do wielkiego sukcesu trwałaby latami, byłby ignorowany, radiu, telewizji :(

sama nie wiem co lepsze :|
vines
V. stopień wtajemniczenia

Postprzez goska » sobota, 8 września 2012, 12:32

vines napisał(a):prawda jest taka, że gdyby Michał chciał ominąć tą drogę, iść po swojemu, według własnej wizji, to jego droga do wielkiego sukcesu trwałaby latami, byłby ignorowany, radiu, telewizji :(

sama nie wiem co lepsze :|

nie jest powiedziane. stacje radiowe tez sa rozne. poza tym teraz wszystko odbywa sie w necie. media klasyczne sa w odwrocie. w tv i w radio tez go teraz malo. szalu nie ma. kariera prawdziwa to realizowanie siebie, nic innego. przyklad tego chlopca z artykulu swiadczy, ze ludzie dokonuja innych wyborow. i to swiadomie, bo wiedza czym pachnie ta droga. ciezko zdecydowac, naprawde. trzeba miec mocno okreslone priorytety, kogos, kto dobrze doradzi i uczciwie zrealizuje z artysta to, co on chce.
Sannjas
goska

Postprzez vines » sobota, 8 września 2012, 12:38

ale może masz rację Gosia,
Michał to taka osobowość, że jemu nie potrzebne są media komercyjne, jego już wszyscy znają, wszyscy będą pamiętać, teraz powinien właśnie sam zacząć decydować, i mam takie wrażenie, że zaczyna to robić, może wyrzucenie materiału po 5 miesiącach pracy, było właśnie takim sprzeciwem wobec narzucania mu co i jak ma śpiewać.
vines

Postprzez wolfik » sobota, 8 września 2012, 12:41

jemu i tak ciezko bo brakuje mu dobrego menadzera zobacz ten od podsiadly ostro walczy o warunki z plyta
wolfik

Postprzez wolfik » sobota, 8 września 2012, 12:43

vines napisał(a):ale może masz rację Gosia,
Michał to taka osobowość, że jemu nie potrzebne są media komercyjne, jego już wszyscy znają, wszyscy będą pamiętać, teraz powinien właśnie sam zacząć decydować, i mam takie wrażenie, że zaczyna to robić, może wyrzucenie materiału po 5 miesiącach pracy, było właśnie takim sprzeciwem wobec narzucania mu co i jak ma śpiewać.

to ze jest rozpoznawany swiadczy chodzby wejscia na glupim pudelku wystarczy jakich new i prawie 1000 wejsc w 4-5h
wolfik

Postprzez vines » sobota, 8 września 2012, 12:44

wolfik napisał(a):jemu i tak ciezko bo brakuje mu dobrego menadzera zobacz ten od podsiadly ostro walczy o warunki z plyta

no coż, zobaczymy ka kariera Podsiadły się potoczy, jaką płytę wyda, bo póki co każdy ze zwycięzców tych programów wydaje taki chłam , że trudno tego słuchać :|
vines

Postprzez wolfik » sobota, 8 września 2012, 12:56

:lol: :lol: :lol: ten chlam to gust wytfurni i jej specow jezu lepiej potrafia nagrac cos ciekawego w malych wytfurniach bo im zalezy na opini :mrgreen:
wolfik

Postprzez » sobota, 8 września 2012, 12:56

Następna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka