Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez gingers » piątek, 7 września 2012, 08:21

Ola napisał(a):włosy, jego sprawa (pomijam fakt, że celu w rozpowszechnianiu jego fot w peruce i prowokowaniu przez pana K.G. portali internetowych nie widzę i też uważam, że to nieco...żałosne).


To bardzo żałosne i o tym pisałam w innym wątku. A więcej nie chce mi się pisać.

Leon26 napisał(a):
Ola napisał(a):seriously, nie macie większych problemów?

Też odp. za siebie:mam większe problemy i właśnie idę się nimi zająć.


Też odpowiem za siebie, tak pora zająć się swoim życiem.
Pozdrawiam Leon oraz wszystkich w sumie.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » piątek, 7 września 2012, 08:21

 

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez vines » piątek, 7 września 2012, 10:01

Ola napisał(a):
vines napisał(a):ale to jest właśnie oFC, tu fani prawie na zawał schodzą, a oni milczą, przecież, to Oficjalny Fan Club :wink: , więc powinni jakieś stanowisko zająć, a nie udawać że nic sie nie stało


wypowiem się w swoim imieniu, a nie OFC.
miałam chwilę temu niezły ubaw, gdy przeanalizowałam co się dziś działo na fcb Michała. fani zachodzą na zawał, bo Michał założył perukę do zdjęcia? a Twoim zdaniem obowiązkiem OFC jest zajęcie w takiej sprawie stanowiska? a nie udawanie, że "nic się nie stało"?
eee, a nawet gdyby faktycznie farbnął włosy to stałoby się coś strasznego? nie uważam, żeby istniał taki obowiązek dla OFC. ta sprawa wg mnie jest po prostu błaha. nie widzę tu żadnego poważnego powodu, dla którego miałabym pisać co o tym sądzę. ale mogę napisać - mam to gdzieś, niech robi z nimi co chce - jego włosy, jego sprawa (pomijam fakt, że celu w rozpowszechnianiu jego fot w peruce i prowokowaniu przez pana K.G. portali internetowych nie widzę i też uważam, że to nieco...żałosne).
seriously, nie macie większych problemów?



Olu, ale jeśli ta sprawa wzbudziła ogólne zamieszanie i ogromne zainteresowanie wśród fanów, i pojawiło się wiele pytań, niedomówień, to ja nie widzę w tym nic dziwnego, że OFC, sie wypowie i zajmie jakiekolwiek stanowisko, bo jak widać to dla fanów nie była błaha sprawa, a przemilczenie sprawy, świadczy o tym, że jak zwykle "zarząd" wiedział o wszystkim ale z resztą fanów się nie podzielił informacją :(
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez Ola » piątek, 7 września 2012, 10:18

Vines, nikt z nas nie wiedział więcej niż inni, po prostu każdy od razu miał pewność, że to peruka, bo K.G. robi peruki.

Poza tym Michał nie zrobiłby tego swoim włosom, zdążyłam go już na tyle poznać, że nie miałam ku temu żadnych wątpliwości :P ; )
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez vines » piątek, 7 września 2012, 10:24

Ola napisał(a):Vines, nikt z nas nie wiedział więcej niż inni, po prostu każdy od razu miał pewność, że to peruka, bo K.G. robi peruki.

Poza tym Michał nie zrobiłby tego swoim włosom, zdążyłam go już na tyle poznać, że nie miałam ku temu żadnych wątpliwości :P ; )


Ola..."każdy" nie sądzę, ja tam nie byłam taka pewna od razu, widać nie znam Michała na tyle dobrze co Ty :wink:

no ale to już nie istotne, sprawa się rozwiązała sama, więc luz :D
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez Ola » piątek, 7 września 2012, 10:45

ja mówię "każdy" z ofc, choć w sumie pewności 100% nie mam, bo też z każdą osobą z osobna nie rozmawiałam, bo wydawało mi się to oczywiste :P

racja, nieistotne, możemy spać spokojnie :lol:
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez carmela » piątek, 7 września 2012, 13:46

ellyn napisał(a):
carmela napisał(a):http://muzyka.wp.pl/gid,663661,title,Co-dalej-z-Ewelina-Lisowska,galeria.html
Na 4 i 5 stronie napisali o Michale :) najbardziej rozwalilo mnie ostatnie zdanie :wink:
A tak w ogóle to dzien dobry, albo i dobry wieczor :D


Witam Carmela,
chodzi Ci o to zdanie - "...inni uczestnicy x-faktora nie osiagneli tak spektakularnych sukcesow jak Szpak i Lisowska." :?:
Spektakularny sukces Szpaka :?: Sugeruje, ze Szpak jak Lisowska bedzie nadal tworzyc pop, niekoniecznie pozostanie muzycznie soba, goodbye Whiplash.
Ale dzisiejszym sukcesem Szpaka jest zdecydowanie fakt, ze wyprowadzil wszystkich na manowce tematem dnia - wlosy blond czy nie blond oto jest pytanie :lol:
Nie, nie, na pewno nie ufarbowal sobie wlosow :lol: Przeciez sam mowil, ze sa "mistyczne"...Sciac tez by sie nie odwazyl, stracil by sile jak Samson, przeciez on wierzy w takie rzeczy. :lol: :wink: itd...Mozna by o tym pisac pewnie do bialego rana. :lol: Swietny chwyt marketingowy przed konzertem :mrgreen: :lol: :wink:
Pozdrowienia :)

"Artyści, tacy jak Gienek Loska, którzy zdają się przez cały czas pozostawać sobą, nie osiągają już tak spektakularnych sukcesów." mialam na mysli to zdanie.. Autor przed rozpoczeciem pisania chyba w ogole nie zaznajomil sie z sukcesami Gienka (ktore rzeczywiscie jakies tam sa) i sukcesami Michala (albo raczej ich brakiem :roll: ), wiec caly ten artykul jest niedorzeczny.. Pozdrawiam Ellyn :D
nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń
Avatar użytkownika
carmela
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 773
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 18:23
Lokalizacja: Barcelona/Wrocław
wiek: 0

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez Aganderas » piątek, 7 września 2012, 14:27

Ojejku, jaka długa rozmowa tu była he, he
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez Tomek » piątek, 7 września 2012, 18:11

ale to wcale nie wygląda na perukę:
http://nocoty.pl/gid,14907294,kat,10137 ... leria.html

nie znam sie na tym ale u góry włosy są czarne, jakby niedofarbowane, poza tym wyraźnie piszą ze przefarbował.


Z początku też mnie to zszokowało, bo ten kolor mu nie pasuje , ale rozumiem że to taka prowokacja.

Z drugiej strony przesuwa linie akceptacji społeczeństwa i to też jest cenne. Mam nadzieję że pójdzie jeszcze dalej :lol: ktoś tam zażartował że powinien ubrać do tego białe kozaczki i różową sukienkę i będzie wyglądał jak tirówka :D
Zgadzam się :lol: Powinien to zrobić. Dla samej draki, dlatego że tym kabotynom znów szczęka opadnie, znów się wybluzgają i.... szybko się do tego przyzwyczają :lol: Gdyby tego wszystkiego nie zrobił nadal by opowiadali to samo... Tak przesuwa linie akceptacji i pokazuje że ma odwagę być kontrowersyjny. Przecież to samo zrobił w 1 dniu X-Factora :lol:

Ale oczywiście to tylko wizerunek, teraz musi to podbudować muzyką.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez wolfik » piątek, 7 września 2012, 18:27

witaj tom :D sam nie wiem, ja sie nie znam ale wzbudzil niezle kontrowersje niech tylko tak jak mowic podlozy pod to muzyke i bedzie super :D brakowalo ciebie tutaj 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Różne - filmiki i linki bezdomne;)) 2

Postprzez vines » piątek, 7 września 2012, 18:42

wolfik napisał(a):witaj tom :D sam nie wiem, ja sie nie znam ale wzbudzil niezle kontrowersje niech tylko tak jak mowic podlozy pod to muzyke i bedzie super :D brakowalo ciebie tutaj 8-)


też uważam, że jak dołoży do tego swoją płytę i będzie ona dobra, to zamknie wszystkim usta i wszystko będzie mu wybaczone :twisted:
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Postprzez » piątek, 7 września 2012, 18:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron