Public relation -a Michał

Re: Public relation -a Michał

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:18

oczywiście, nie chodzi o to, aby Michała zmieniać i mówić mu co ma robić, ale kierować go pomagać mu, doradzać, uczyć go jak postępować w świecie mediów, co mówić a czego nie, bo zawsze jeśli Michał, co powiedział za dużo, to media to podchwycały i robiły z tego niezłą aferę.
Kazdyc ceniony artysta korzysta z usłu pijarowca i źle na tym nie wychodxą.
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Postprzez » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:18

 

Re: Public relation -a Michał

Postprzez cukierek » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:21

Ginger napisał(a):Cukierku, ale chodzi raczej o zwrócenie uwagi na pewne sprawy, które jak dotąd przemijają niezauważalne. Nakierowanie uwagi ludzi. Co do mówienia Miśkowi, co ma robić i mówić to nie, bo Misiek nie z tych - ale podpowiedzieć by mu ktoś mógł, bo choćby miał nie wiem jaką intuicję i był nie wiem jak uroczy - a jak wiemy, jest - to w sprawach marketingowych doświadczenia nie ma. Nie jestem przekonana, czy Misiek myśli "marketingowo", a jednak czasem w tym biznesie trzeba. Nie oznacza to, że ma przestać być sobą.


Gingers, wiem, ale nadal nasowa mi sie pytanie, czy da sie media w te strone pokierowac. Nie znam sie na mechanizmach, i jak to dziala, na ile mozna na media wplynac.
Ale wiem, ze dla mediow w tym momencie jest o wiele bardziej oplacalne pisac kontrowersyjnie jak inaczej. Dlatego zastanawiam sie, czy jest cos/ktos istnieje mozliwosc na to wplynac. Tyle sie czyta o wolnosci slowa itd.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Public relation -a Michał

Postprzez Ginger » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:23

cukierek napisał(a):Gingers, wiem, ale nadal nasowa mi sie pytanie, czy da sie media w te strone pokierowac. Nie znam sie na mechanizmach, i jak to dziala, na ile mozna na media wplynac.
Ale wiem, ze dla mediow w tym momencie jest o wiele bardziej oplacalne pisac kontrowersyjnie jak inaczej. Dlatego zastanawiam sie, czy jest cos/ktos istnieje mozliwosc na to wplynac. Tyle sie czyta o wolnosci slowa itd.


Też nie znam się na mechanizmach, ale myślę, że jednak da się mediami manipulować, jeśli wie się jak. Wszystkim się da, jak zna się sposoby.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Public relation -a Michał

Postprzez cukierek » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:27

vines napisał(a):oczywiście, nie chodzi o to, aby Michała zmieniać i mówić mu co ma robić, ale kierować go pomagać mu, doradzać, uczyć go jak postępować w świecie mediów, co mówić a czego nie, bo zawsze jeśli Michał, co powiedział za dużo, to media to podchwycały i robiły z tego niezłą aferę.
Kazdyc ceniony artysta korzysta z usłu pijarowca i źle na tym nie wychodxą.


Kurcze no masz racje. Odnosze jednak rowniez wrazenie, ze Michal teraz jest bardziej powsciagliwy w wywiadach. Np. jezeli chodzi o termin LP. Wazy slowa.
Sa momenty kiedy wyczuwal, jak on mysli w wywiadach jak na jakies pytanie odpowiedziec, tak by nie bylo to podchwycone.
Nie wiem na ile to jego doswiadczenia z mediami w przeszlosci a na ile to "reka" pijarowca. Bo z tego co wiem nie ma go Michal? A moze ma? Tylko jak dotad malo kompetentnego?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Public relation -a Michał

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:29

Ginger napisał(a):
cukierek napisał(a):Gingers, wiem, ale nadal nasowa mi sie pytanie, czy da sie media w te strone pokierowac. Nie znam sie na mechanizmach, i jak to dziala, na ile mozna na media wplynac.
Ale wiem, ze dla mediow w tym momencie jest o wiele bardziej oplacalne pisac kontrowersyjnie jak inaczej. Dlatego zastanawiam sie, czy jest cos/ktos istnieje mozliwosc na to wplynac. Tyle sie czyta o wolnosci slowa itd.


Też nie znam się na mechanizmach, ale myślę, że jednak da się mediami manipulować, jeśli wie się jak. Wszystkim się da, jak zna się sposoby.


Ginger, oczywiście, że sie da manipulować mediami , ale własnei do tego potrzebny jest ktoś kto mu pomoże w tym, kto będzie umiał odpowiednie informacje do mediów puszczać, czyli dob.ry pijarowic
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Public relation -a Michał

Postprzez Ginger » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:37

Cukierku, to prawda, ale myślę, że to jest bardziej inicjatywa Michała - sam z doświadczenia już wie, co lepiej przemilczeć. Uczy się powoli, ale i tak ktoś kompetentny by mu się przydał. Myślę, że nie ma konkretnie osoby od PRu.

vines napisał(a):Ginger, oczywiście, że sie da manipulować mediami , ale własnei do tego potrzebny jest ktoś kto mu pomoże w tym, kto będzie umiał odpowiednie informacje do mediów puszczać, czyli dob.ry pijarowic


Dokładnie.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Public relation -a Michał

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 16:33

thewiz napisał(a):Michal nie ma obecnie zadnego PRowca i efekty tego widac jak na dloni. Szkoda.


nie ma kogoś, kto mu mógłby to zaproponować, zasugerować??
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Public relation -a Michał

Postprzez mała Mi » niedziela, 22 stycznia 2012, 16:50

:D
mała Mi
 

Re: Public relation -a Michał

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 17:17

thewiz napisał(a):
vines napisał(a):
thewiz napisał(a):Michal nie ma obecnie zadnego PRowca i efekty tego widac jak na dloni. Szkoda.


nie ma kogoś, kto mu mógłby to zaproponować, zasugerować??


Coz, propozycja, nawet dobra, to jedno. Od niej do decyzji bywa daleka droga.


no ale od czegoś trzeba zacząć, a od propozycji sie zaczyna a na realizacji może skończyć :)
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Public relation -a Michał

Postprzez mała Mi » niedziela, 22 stycznia 2012, 17:57

vines napisał(a):
thewiz napisał(a):
vines napisał(a):
thewiz napisał(a):Michal nie ma obecnie zadnego PRowca i efekty tego widac jak na dloni. Szkoda.


nie ma kogoś, kto mu mógłby to zaproponować, zasugerować??


Coz, propozycja, nawet dobra, to jedno. Od niej do decyzji bywa daleka droga.


no ale od czegoś trzeba zacząć, a od propozycji sie zaczyna a na realizacji może skończyć :)

No właśnie! To kogo wybieramy? Robimy ankietę? :D :lol:
mała Mi
 

Postprzez » niedziela, 22 stycznia 2012, 17:57

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Działalność muzyczna Michała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron