Public relation -a Michał

Public relation -a Michał

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:24

chciał was zapytać, co myślicie o całym mendżmecie Michała?
czy ktoś zajmuje sie pijarem?
Michałowi potrzebny konieczne dobry specjalista od pijaru , bo póki co to słabo to wygląda :(
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Postprzez » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:24

 

Re: Public relation -a Michał

Postprzez wolfik » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:31

wg mnie to naczynia polaczone- trudno powiedziec jaka faktycznie maja umowa i na co stac mlodego lub inaczej podejdzmy- kto w ogole chce wspolpracowac z mlodym narazie wole nic nie mowic bo wiele juz bylo u nas powiedziane^ :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Public relation -a Michał

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:39

młody nie młody ale na topie i to należy wykorzystać a póki co nic ciekawego sie nie dzieje...
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Public relation -a Michał

Postprzez cukierek » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:40

vines, jak ty sobie taki dobry pijar wyobrazasz?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Public relation -a Michał

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:50

dobry pijar to kreowanie wizerunku artysty, nagłaśnianie jego działań, promocja itp, ale wydobywając to co jest w nim najlepsze , uwydatniając jego najlepsze stony .
Michał ma swój styl, ale czasami jest on niedoprecyzowany, i sprzeczny albo inaczej mówiąc zbyt szerokozakresowy, co w mojej opinie nie jest dobre :(
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Public relation -a Michał

Postprzez roxi » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:59

Witaj Vines! Ciekawy temat poruszyłaś. Właściwy PR, to podstawa dla osoby publicznej. Bez właściwego PR wszystko, co dotyczy Michała, zostaje stłamszone przez oryginalny wizerunek. Słychać to szczególnie w wywiadach z nim. Tematem dominującym są kreacje i makijaże. Coraz mniej mówi się o jego dokonaniach, planach muzycznych. I to, prowadzi do tego, że wiele osób widzi w Michale celebrytę a nie początkującego muzyka.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Public relation -a Michał

Postprzez Ginger » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:04

Temat managemantu Michała był tu już poruszamy wielokrotnie i opinie też były bardzo różne... To taki temat-rzeka :wink:
To prawda, że choć może my widzimy więcej, to dla większości Michał jest tylko swoim wizerunkiem. Ludzie interesują się jego paznokciami, a nie jego muzyką.
Nie wiem, jakich tam mają speców od PRu, ale promocja wygląda słabo. Albo się nie znają, albo nie chcą. Z to dziwne, bo Domi teoretycznie powinien się na tym znać, jeśli jego celem jest wypromowanie Michała, oczywiście. Dobry pijarowiec bardzo by mu się przydał. Misiek sam wszystkiego nie zrobi, nie ma zresztą doświadczenia w tej kwestii.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Public relation -a Michał

Postprzez cukierek » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:07

Hm.. Michal w jednym z empikow, w wywiadzie powiedzial, lub podkreslil, ze poki o nim mowia/pisza to jest dobrze.
Czyli on sam chyba nie przywiazuje takiej wagi do tego. Mozna wogole media zmusic do czegos by nie napisali?
Mozna wplynac na to by media pisaly np. o koncercie i wokalu, porozmawiali z fanami, o ich odczuciach po koncercie np. ? No nie wiem, dla mediow jest mega oplacalne skupic sie na kontrowersyjnych rzeczach, albo samym taki temat wogole stworzyc. Dla nich to kasa, wejscia na strone itd.
Choc przyznaje zdarzalo sie ze mocno przegieli: ( nieszczesny pudlowy artykul: Michal Szpak traktuje fanow jak bydlo )
A jezeli masz na mysli, ze dbajac o wizerunek Michala, bedzie mu osoba mowila, co ma zrobic albo nie albo co powiedziec a czego nie, to raczej ja tego nie widze. Michalowi nie da sie nic nazucic, on to odbierze jako najazd na jego wolnosc. Pozatym, ja bym nie chciala, wole prawdziwego Michala.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Public relation -a Michał

Postprzez Ginger » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:12

Cukierku, ale chodzi raczej o zwrócenie uwagi na pewne sprawy, które jak dotąd przemijają niezauważalne. Nakierowanie uwagi ludzi. Co do mówienia Miśkowi, co ma robić i mówić to nie, bo Misiek nie z tych - ale podpowiedzieć by mu ktoś mógł, bo choćby miał nie wiem jaką intuicję i był nie wiem jak uroczy - a jak wiemy, jest - to w sprawach marketingowych doświadczenia nie ma. Nie jestem przekonana, czy Misiek myśli "marketingowo", a jednak czasem w tym biznesie trzeba. Nie oznacza to, że ma przestać być sobą.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Public relation -a Michał

Postprzez justi » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:14

To może podzielę się z Wami moimi obserwacjami. Wydaję mi się, że większość z Was się ze mną zgodzi. Od samego początku, jak Michał pojawił się w mediach, obserwowałam, jak reagują na niego media. Przez okres trwania X-Factor, fakt szokował strojem, ale zachwycał swoim wokalem. Oczywiście podłe komentarze były, może przytaczać nie będę. Ale było więcej osób, które go broniły. Pamiętam, że nawet na pudelku było tak pół na pół. Po ogłoszeniu, że idzie do TzG nagle wszystko przewróciło się do góry nogami. Zaczęły się bardziej uszczypliwe komentarze i artykuły. Od tego momentu przestałam zaglądać na pudelka, bo nie było sensu walczyć z ludźmi plującymi jadem na prawo i lewo. Michał dostał łatkę celebryty. Miałam nadzieję, że wyda świetną płytę i zamknie wszystkim twarz...ale fala krytyki okazała się jeszcze większa. I ostatnio na forum, został dodany artykuł z pudla, zaglądnęłam i.. no cóż, pozostali sami anty fani. Nie wiem, może tak jak ja niektórzy zrezygnowali z ujadaniem się z nimi, a może przeszli na ich stronę. Ludzie teraz doszukują się detali w każdej jego wypowiedzi.
Mam nadzieję, że ludzie zaczną w nim widzieć artystę, muzyka, a nie celebrytę. Musi wydać dobrą płytę- najtrafniejszy klucz do sukcesu. Bo z czasem z nudzi się szokowanie strojami i makijażem, chociaż ostatnio zauważyłam, że nosi o wiele mniej make-upu- jak dla mnie lepiej wygląda, ale to moje zdanie :wink:
justi
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 415
Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2011, 21:03

Postprzez » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:14

 

Następna strona

Powrót do Działalność muzyczna Michała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron