Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Re: Możliwi wspólpracownicy Michała nad LP

Postprzez Aganderas » poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 19:19

adh napisał(a):Wolfik!
Tak nas mało zostało, a TY jeszcze chcesz się wieszać :( :roll:

:lol: :lol: :D Zdecydowanie nie! :D
a "Statki na niebie" sa fajne i w dodatku nie sposób się ich pozbyć z głowy :lol: :lol: :lol:
Tak sobie doczytałam :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 19:19

 

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez gingers » poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 21:30

Do "Statków na niebie" mam duży sentyment, bo kołysałam się przy tym na juwenaliach z moim wtedy jeszcze przyszłym mężem.
Chociaż może niepotrzebnie mam sentyment :lol:

Dobrej nocy.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez adh » poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 21:53

gingers napisał(a):Do "Statków na niebie" mam duży sentyment, bo kołysałam się przy tym na juwenaliach z moim wtedy jeszcze przyszłym mężem.
Chociaż może niepotrzebnie mam sentyment :lol:

Dobrej nocy.

Z Ciebie to jest niezła rozrabiara :lol:
kolorowych snów :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez roxi » wtorek, 7 sierpnia 2012, 07:39

Witajcie:) To ja może tym razem wyhamuję trochę z gadaniem i raz zachowam się powściągliwie :lol: Nie będę na podstawie fotek, snuła fabuły :D Jak pójdę do teatru i spotkam aktorów, to jeszcze nie znaczy, że gramy w jednej sztuce :D Tym razem grzecznie czekam na informacje od Michała na temat: jaki gatunek muzyczny wybrał, z kim współpracuje. Fragment na facebooku dla fanów mile widziany :D Fotkami nie uśpi mojej czujności, nie, nie.... :lol: Pozdrawiam Wszystkich :D
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez adh » wtorek, 7 sierpnia 2012, 07:43

roxi napisał(a):Witajcie:) To ja może tym razem wyhamuję trochę z gadaniem i raz zachowam się powściągliwie :lol: Nie będę na podstawie fotek, snuła fabuły :D Jak pójdę do teatru i spotkam aktorów, to jeszcze nie znaczy, że gramy w jednej sztuce :D Tym razem grzecznie czekam na informacje od Michała na temat: jaki gatunek muzyczny wybrał, z kim współpracuje. Fragment na facebooku dla fanów mile widziany :D Fotkami nie uśpi mojej czujności, nie, nie.... :lol: Pozdrawiam Wszystkich :D

Roxi witaj :D
a co myślisz o takiej ewentualnej współpracy Michała z tymi właśnie dwoma osobami? Byłaby to dobra droga?
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez Ami » wtorek, 7 sierpnia 2012, 07:48

Obawiam się ,że na razie fotki będą nam musiały wystarczyć w tym względzie ,więcej póki co się nie dowiemy, choćby z racji: Nie mów bo zapeszysz 8-)
Ważne ,że myśli i działania są skierowane ku pracy ,wakacje tak jakby zakończone. Tak bywa, ale dobrze,że Michał w między czasie złapał oddech. Zawsze jest wtedy większy zapał do pracy. :)
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez roxi » wtorek, 7 sierpnia 2012, 08:04

adh napisał(a):
roxi napisał(a):Witajcie:) To ja może tym razem wyhamuję trochę z gadaniem i raz zachowam się powściągliwie :lol: Nie będę na podstawie fotek, snuła fabuły :D Jak pójdę do teatru i spotkam aktorów, to jeszcze nie znaczy, że gramy w jednej sztuce :D Tym razem grzecznie czekam na informacje od Michała na temat: jaki gatunek muzyczny wybrał, z kim współpracuje. Fragment na facebooku dla fanów mile widziany :D Fotkami nie uśpi mojej czujności, nie, nie.... :lol: Pozdrawiam Wszystkich :D

Roxi witaj :D
a co myślisz o takiej ewentualnej współpracy Michała z tymi właśnie dwoma osobami? Byłaby to dobra droga?

Adh, obaj panowie to muzycy, nie chałturnicy, a to ogromny atut. Są z branży nie z marketingu :D To cieszy. Potrafią wiele. To co mają na swoim koncie, może się podobać lub nie ale jest dobrze zrobione. Moim zdaniem wszystko i tak zależy od Michała. Przecież on nie jest plasteliną, z której dwaj muzycy mają ulepić artystę. Michał musi mieć swoją wizję tego, co chce tworzyć. Jeśli to z nimi będzie tworzył, może być szczęśliwy, że pracuje z profesjonalistami ale wizję powinien mieć on. To ma być Michała dziecko :D I dlatego wolę zaczekać bo jeszcze nie dawno Michał pytał co ma tworzyć. Może już wie po wakacjach :D
Adh, to są myślę klimaty muzyczne, najbliższe Filipowi Siejce. Nie wiem jak by w tym czuł się Michał. Osobiście uwielbiam skrzypce:)))
http://www.youtube.com/watch?v=NhypvcQ3f8U
Ostatnio edytowano wtorek, 7 sierpnia 2012, 08:56 przez roxi, łącznie edytowano 1 raz
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez roxi » wtorek, 7 sierpnia 2012, 08:18

cukierek napisał(a):w sumie niewiadomo co Michal woli, czy rockowe czy nie

Cukierku, to ważne co napisałaś. Myślę, że rok po XF to już powinien określić się muzycznie ( co do gatunku). A kokieteria typu: ,,nie chcę się zamknąć w jednym gatunku" świadczy o tym, że nie dojrzał do określenia się. Na inne gatunki może otworzyć się ktoś, kto ma już sukcesy w czymś konkretnym. To taka jakby preorientacja zawodowa:) na tym etapie:)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez adh » wtorek, 7 sierpnia 2012, 09:03

roxi napisał(a):Adh, obaj panowie to muzycy, nie chałturnicy, a to ogromny atut. Są z branży nie z marketingu :D To cieszy. Potrafią wiele. To co mają na swoim koncie, może się podobać lub nie ale jest dobrze zrobione. Moim zdaniem wszystko i tak zależy od Michała. Przecież on nie jest plasteliną, z której dwaj muzycy mają ulepić artystę. Michał musi mieć swoją wizję tego, co chce tworzyć. Jeśli to z nimi będzie tworzył, może być szczęśliwy, że pracuje z profesjonalistami ale wizję powinien mieć on. To ma być Michała dziecko :D I dlatego wolę zaczekać bo jeszcze nie dawno Michał pytał co ma tworzyć. Może już wie po wakacjach :D
Adh, to są myślę klimaty muzyczne, najbliższe Filipowi Siejce. Nie wiem jak by w tym czuł się Michał. Osobiście uwielbiam skrzypce:)))
http://www.youtube.com/watch?v=NhypvcQ3f8U

Dziękuję Ci za opinię, cieszy mnie ona, więc trzymam kciuki, żeby to się sprawdziło.
Jestem w zasadzie ignorantem muzycznym, nie znam tych muzyków , nie znam muzycznej branży i wogóle nie wiem jakim cudem tak mnie ten Michał omotał :?: :roll:
Dlatego ważne są dla mnie opinie ludzi, którzy się na tym trochę znają :D
Miłej pracy :wink:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Możliwi współpracownicy przy LP Michała

Postprzez roxi » wtorek, 7 sierpnia 2012, 09:10

Adh, dziękuję:) Właśnie zrobiłam drugą kawkę i po kryjomu zerkam tu:))) Jak pojawi się szef na horyzoncie to znikam:))) Ciiii...nie wydaj mnie:)))
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » wtorek, 7 sierpnia 2012, 09:10

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Działalność muzyczna Michała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron