Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez wolfik » niedziela, 12 sierpnia 2012, 05:34

Cien_1186 napisał(a):Michał jest teraz w o tyle niewygodnej pozycji, że EP została zjechana, LP powinna być naprawdę dobra. Cokolwiek tam będzie, jakikolwiek nurt muzyczny wybierze, to musi być dobre, żeby znowu na nim nie wieszali psów.


tak tu jest prawda musi byc dopracowane przynajmniej na przyzwoitym poziomnie :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » niedziela, 12 sierpnia 2012, 05:34

 

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez matta » niedziela, 12 sierpnia 2012, 10:00

Odkąd usłyszałam Michała po raz pierwszy zawsze Go wiązałam z rockowym repertuarem i jeśli mówił o rewolucji to właśnie pomyślałam o tyj dziedzinie. Jestem pewna, że albo w realu albo gdzieś to napisał, obiecywał że następna płyta będzie własnie rockowa. Ale podejrzewam, ze nic z tych obietnic już nie pozostało. Rock kojarzy sie z grupą osób, ktora wspólnie coś odczuwa i tworzy. Najlepiej jak ktoś z nich potrafi coś skomponować, ktoś inny napisać tekst itd. Obserwując co się dzieje zaczynam sie już godzić z tym, że współpracy Michała i Zespołu nie bedzie, widać że to sie nie klei. Michał w swoim stylu zrzuca winę na chłopaków :lol: ale pewnie wina leży po obu stronach delikatnie mówiąc, bo znów na mnie doniosą :lol:

A więc rocka nie będzie... Jeśli chodzi o mnie to w wykonaniu Michała posłucham wszystkiego co naprawdę mu w duszy gra bo jest mi naprawdę bliską osobą. To tak jak by mój własny syn nagrywał :D Byłabym dumna z wszystkiego co jest naprawdę dobre. Jeśli do tego doszedłby manager z prawdziwego zdarzenia, skończyły by się występy na bankietach, jarmarkach itp a zaczęły koncerty z prawdziwego zdarzenia z największą przyjemnością kontynuowałabym podążanie za Szpakiem po całej Polsce :D

Co do najbliższej płyty to niestety jestem sceptycznie nastawiona...to jeszcze nie ten moment. Michał łapie co mu w ręce wpadnie i stara sie zrobić to pod siebie, tak mi sie wydaje. Nie ma managera, który by tam wszystkiego pilnował a co taki Michał może jesli chodzi o wytwórnię. W tym momencie nikt kompetentny nie pilnuje jego interesów. Ale nigdy nic nie wiadomo, jak to już pisałam będzie super być mile zaskoczoną :)
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez wolfik » niedziela, 12 sierpnia 2012, 10:36

brotka 2 popowe nagrala zanil sie zerwala ze smyczy :wink: dajmy mu czas widac ze probuje chce a mozliwosci i realia to calkiem inna bajka :mrgreen: tym razem napisal- bardziej moje 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez gingers » niedziela, 12 sierpnia 2012, 10:54

Tak Wolfik damy mu czasu nawet bardzo dużo, tylko Michał musi mieć też świadomość tego, że im bardziej oddala się od środowiska muzycznego tym trudniej będzie mu do niego wrócić (albo nawet dopiero wejść po tym z czym związał się teraz). I tu nie mam na myśli kierunku muzycznego tylko w szerokim rozumieniu po prostu muzykę, chęć tworzenia, pracy itd. A w zasadzie ładniej to wszystko ujęła Matta.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez Aganderas » niedziela, 12 sierpnia 2012, 15:10

Dla mnie może być coś wolniejszego, ale z emocją właśnie :D No ciekawa jestem.
Ja, to nie wiem czy będę na jakieś koncerty jeździć, się boję, że fanki mnie pobiją, to co się będę pchać 8-) :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez wolfik » niedziela, 12 sierpnia 2012, 15:12

:lol: :lol: :lol: no z faniusiami to roznie bywa :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez roxi » czwartek, 24 października 2013, 21:30

Michał.....i kierunki muzyczne....łoł!!!! ale....przecież nie o to chodzi:) Michał teraz będzie Pudzianem, na ,,siłkę" uczęszcza:) jest ,,wielopłaszczyznowy" , ,,Prawdziwi Szpakofani rozumieją, nooo!!!....:)" a reszta plebsu wypad:)))
P.S.
Co mnie kiedyś tu intrygowało? dzisiaj nie wiem...wybaczcie, że się śmieję:)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez wolfik » piątek, 25 października 2013, 06:16

witaj roxi^ ta prawdziwy budzian masz racje gdzies to napisalem chyba w watku fb^^ :lol: :lol: nie ma co naprawde to jest zabawne za to dawid podsiadlo wpasowal sie w moj klimat lubie go posluchac :wink: kto by pomyslal :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez Cien_1186 » piątek, 25 października 2013, 14:34

Aż niewiarygodnym się teraz wydaje, że na tym forum kiedyś powstało tyyyyle tematów, tyle wątków. I roztrząsaliśmy to wszystko godzinami.
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez roxi » piątek, 25 października 2013, 15:54

wolfik napisał(a):witaj roxi^ ta prawdziwy budzian masz racje gdzies to napisalem chyba w watku fb^^ :lol: :lol: nie ma co naprawde to jest zabawne za to dawid podsiadlo wpasowal sie w moj klimat lubie go posluchac :wink: kto by pomyslal :D

Tak Wolfiku:) Dawida podziwiam, miał straszne konflikty z roszczeniowymi wytwórniami i chłopak zachował kręgosłup. Widać co mu w duszy gra. Jest takim męskim wydaniem Moniki Brodki. Klasa:) Trzymam kciuki mocno za niego. I wiesz? Bardzo ale to bardzo , bardzo kibicuję Natalii Sikorze. Uwielbiam jej wokal, interpretacje. To są ludzie z sercem do muzyki. Szpak to chłopak ,,opakowanie". Fotki, błyskotki, fochy i totalny pustostan umysłowy. Tak wszystko na pokaz , bez odrobiny pracy, zaangażowania, egoista i narcyzek. Jego facebook wygląda jak piaskownica dla nastoletnich oszołomów. Cenzura tam większa jak za PRL-u:)))) Pusty i leniwy dzieciak ( to chyba od tego metabolizmu mu się wzięło, hahahahah:) Pozdrawiam Wolfiku:)
P.S.
Pozdrawiam Cieniu:)
Tak przypomniało mi się jak dostałam się za mnogą ilość wpisów do podziemia , a potem dostałam po nosie bo ,,było ciemno i mroczno" :)))) Bez urazy:)))) Wspomnienia:) Dałaś się ogłupić i zmanipulować.... Szpaka zamiary były już jasne gdy wziął udział w Tańcu z gwiazdami. Już wtedy było jasne, że szuka łatwej kasy i nie ma ambicji. Tym bardziej przytulam bo Ciebie skołował mocniej:) Mi jest tylko winien kasę za smsy w X Faciorze, potem już go rozgryzłam:) Buziaki :)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » piątek, 25 października 2013, 15:54

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Działalność muzyczna Michała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron