Aktualności empikowe!

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez Aganderas » niedziela, 12 lutego 2012, 23:11

Na organizacjach się żadnych nie znam :D Byłam w jednym empiku w Łodzi :D Michałowi gdy siedziałam koło niego (przy podpisywaniu epki i zdjęciach) włosy trochę fruwały*, bo nasze dziewczyny na przeciwko strasznie go rozśmieszały i się wiercił. Miał srebrne legginsy, legginsy były fajne, tak obok mnie :D Stylizacja ogólnie paskudna, ale wygrywa z tą z Warszawy, a nawet z tą w Gdańsku, bo te nie obok mnie siedziały :D
Się na legginsach oparłam wstając :D A później usiadłam znowu, bo podobno za mało mi naklikały zdjęć :D Ani jednego słowa nie pamiętam co mówił, no jak prawie wszyscy :D
Podsumowanie empików: nie spoglądnęłam mu w oczy, bo przecież bym umarła :D (I to wszystko było w ogóle niesensualne :D )
*Fruwały przy policzku gdzieś :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » niedziela, 12 lutego 2012, 23:11

 

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez goska » poniedziałek, 13 lutego 2012, 09:08

Aganderas napisał(a):Na organizacjach się żadnych nie znam :D Byłam w jednym empiku w Łodzi :D Michałowi gdy siedziałam koło niego (przy podpisywaniu epki i zdjęciach) włosy trochę fruwały*, bo nasze dziewczyny na przeciwko strasznie go rozśmieszały i się wiercił. Miał srebrne legginsy, legginsy były fajne, tak obok mnie :D Stylizacja ogólnie paskudna, ale wygrywa z tą z Warszawy, a nawet z tą w Gdańsku, bo te nie obok mnie siedziały :D
Się na legginsach oparłam wstając :D A później usiadłam znowu, bo podobno za mało mi naklikały zdjęć :D Ani jednego słowa nie pamiętam co mówił, no jak prawie wszyscy :D
Podsumowanie empików: nie spoglądnęłam mu w oczy, bo przecież bym umarła :D (I to wszystko było w ogóle niesensualne :D )
*Fruwały przy policzku gdzieś :D


:D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez dunja » sobota, 10 marca 2012, 22:56

Anett napisał(a):atmosferę na spotkaniu Te podśpiewywane przez fanów piosenki Michała, dialog między publiką, a Miśkiem. :D .


haaa! śpiewanie to my! nasza cudowna ekipa! aż Michał się gapił :D
ja mam cudowne wrażenia z Gdańska! mój uścisk z Misiem będzie niezapomnianym przeżyciem.
Zakochałam się wtedy w jego wyglądzie i ... włosach *.*
I zapulsował mi patrzeniem w oczy kiedy mi odpowiadał na pytania, czy tylko ja zadałam AŻ dwa? :D
I szkoda, że z Whiplashem to przeszłość.
Avatar użytkownika
dunja
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 34
Dołączył(a): piątek, 22 lipca 2011, 13:17

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez tabula rasa » sobota, 10 marca 2012, 23:45

dunja napisał(a):I szkoda, że z Whiplashem to przeszłość.


Oj szkoda szkoda... Pamiętam jakiego czadu zawsze dawali. Michał na scenie od tego czasu bardzo się zmienił... hehe co ja bym dał za powrót tego klimatu :)

A jeśli chodzi o empiki to w żadnym nie byłem, choć w sumie jeden w którym był miałem prawie, że pod nosem. jakoś nie rajcują mnie takie spotkania fanowskie na których można dostać autograf i zrobic sobie z nim zdjęcie jak z zakopiańskim misiem ;)
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez matta » sobota, 10 marca 2012, 23:57

tabula rasa napisał(a):
dunja napisał(a):I szkoda, że z Whiplashem to przeszłość.


Oj szkoda szkoda... Pamiętam jakiego czadu zawsze dawali. Michał na scenie od tego czasu bardzo się zmienił... hehe co ja bym dał za powrót tego klimatu :)

A jeśli chodzi o empiki to w żadnym nie byłem, choć w sumie jeden w którym był miałem prawie, że pod nosem. jakoś nie rajcują mnie takie spotkania fanowskie na których można dostać autograf i zrobic sobie z nim zdjęcie jak z zakopiańskim misiem ;)


A ja wam mówię, ze nie koniec z Whiplashem i wspomnicie moje słowa :)
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez taka ja » niedziela, 11 marca 2012, 00:14

matta napisał(a):
tabula rasa napisał(a):
dunja napisał(a):I szkoda, że z Whiplashem to przeszłość.

Oj szkoda szkoda... Pamiętam jakiego czadu zawsze dawali. Michał na scenie od tego czasu bardzo się zmienił... hehe co ja bym dał za powrót tego klimatu :)
A jeśli chodzi o empiki to w żadnym nie byłem, choć w sumie jeden w którym był miałem prawie, że pod nosem. jakoś nie rajcują mnie takie spotkania fanowskie na których można dostać autograf i zrobic sobie z nim zdjęcie jak z zakopiańskim misiem ;)

A ja wam mówię, ze nie koniec z Whiplashem i wspomnicie moje słowa :)

Oj Matta, trzymam z Tobą 8-) ja też tak czuję, że i sam Michał do tego dojdzie :)
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez goska » sobota, 24 marca 2012, 01:27

i wydadza plyte Reunion :D he, he. na pewno Michal byl wtedy szczesliwy i to bylo oczywiste, jak sie popatrzy na te wszystkie materialy i porowna do tego, co dzieje sie teraz. z nimi, czy z kims innym z tej samej bajki, michal zyska nie tylko jako wykonawca, ale takze jako czlowiek. ryba powinna byc w wodzie :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez dunja » sobota, 24 marca 2012, 01:28

goska napisał(a):i wydadza plyte Reunion :D he, he. na pewno Michal byl wtedy szczesliwy i to bylo oczywiste, jak sie popatrzy na te wszystkie materialy i porowna do tego, co dzieje sie teraz. z nimi, czy z kims innym z tej samej bajki, michal zyska nie tylko jako wykonawca, ale takze jako czlowiek. ryba powinna byc w wodzie :D


mój ojciec ciągle kieruje się wywiadem z portu wisła, i ciągle sądzi, że oni mu coś zrobili, dlatego mówi, że płyty nie wyda i, że nawet jak go o to pytają, ma jakąś ironię w głowie. nie wiem
Avatar użytkownika
dunja
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 34
Dołączył(a): piątek, 22 lipca 2011, 13:17

Re: Aktualności empikowe!

Postprzez goska » sobota, 24 marca 2012, 01:29

dunja napisał(a):
goska napisał(a):i wydadza plyte Reunion :D he, he. na pewno Michal byl wtedy szczesliwy i to bylo oczywiste, jak sie popatrzy na te wszystkie materialy i porowna do tego, co dzieje sie teraz. z nimi, czy z kims innym z tej samej bajki, michal zyska nie tylko jako wykonawca, ale takze jako czlowiek. ryba powinna byc w wodzie :D


mój ojciec ciągle kieruje się wywiadem z portu wisła, i ciągle sądzi, że oni mu coś zrobili, dlatego mówi, że płyty nie wyda i, że nawet jak go o to pytają, ma jakąś ironię w głowie. nie wiem


nikt swiadomie by sam tego sobie nie zrobil. Szpak jednak pozostaje Szpakiem i z tego jednego powodu ma szanse.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » sobota, 24 marca 2012, 01:29

 

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron