Dziwny jest ten świat...-rozmowy o muzyce i karierze Michała

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Dziwny jest ten świat...-rozmowy o muzyce i karierze Mic

Postprzez goska » poniedziałek, 20 lutego 2012, 10:10

gingers napisał(a):Witam :lol:
Jak dobrze, że nie znacie mojego poczucia humoru :twisted:
A tak w ogóle to się przyznam, lubię te grafiki, lubiłam obserwować jak są tworzone. Wiem, że przynosiły radość tworzącym i adresatowi tych grafik.
Ale, no właśnie ja zawsze mam jakieś ale :lol: Nie w porządku jest dyskryminowanie osób, które maja jakieś obawy względem działalności muzycznej Michała.
Bo na wszystko powinno być miejsce i na laurki i na obawy. Najważniejszy jest bowiem umiar.

Pozdrawiam serdecznie.


sceptycyzm jest poczatkiem wiary (Twoj ulubiony Wilde :) ). poczucie humoru, sposobem poprawiania rzeczywistosci. umiar jest dobry w spokojnych czasach. w bardziej burzliwych chyba sie nie sprawdza.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » poniedziałek, 20 lutego 2012, 10:10

 

Re: Dziwny jest ten świat...-rozmowy o muzyce i karierze Mic

Postprzez wolfik » poniedziałek, 20 lutego 2012, 13:39

ginter masz racje^ czesc lubi lauri czesc lubi marudzic tylko to wyposrodkowac i bedzie super ps uwielbialem tworzenie babeczek bylo takie zabawne smieczne i relaksujace :mrgreen: taka troche odskocznia od problemow mlodego- muzycznych
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » poniedziałek, 20 lutego 2012, 13:39

 

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron