Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez roxi » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:39

Trochę sprecyzuję moje pytanie. Pisząc ,,kolejną odsłonę", mam na myśli stylizację, kreację, garderobę. To jest teraz największy znak rozpoznawczy Michała. Czy LP ma szansę osiągnąć taki poziom muzyczny, by nastąpiła równowaga, harmonia , pomiędzy twórczością a wizerunkiem. Byłoby fantastycznie gdyby Michał nagrał wartościową muzycznie płytę, do której stylizacje byłyby dodatkiem. Czyli przewartościował swój odbiór na , artysta muzyczny z ciekawym wizerunkiem.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:39

 

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez Ginger » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:44

Właśnie o to mi chodzi - te kolejne osłony powinny być zarówno pod względem muzycznym, jak i wizerunkowym - wtedy to będzie zaskakujące i spójne. Wizerunek już ma, teraz potrzebuje muzyki. Zaczął trochę od złej strony, ale wierzę, że jest w stanie to zmienić i zrównoważyć.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:56

wizerunek jest głównym elementem rozpoznawalnym Michał, jeżeli dodamy do tego dobrą płytę, i dobrze zorganizowaną trasę konertową to sukces murowany :)
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez cukierek » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:59

vines napisał(a):a jeżeli chodzi o jego pozostałą działalność, to jak najbardziej niech się udziela w mediach, ale za tym musi iść muzyka, dobra płyta, bo bez tego to nie ma szans :(


Wiesz, po X factor nie przeszkadzalo mi wogole, ze Michal byl czesto na eventach, w mediach itd. bo wierzylam i ufalam, ze plyta zmiecie wszystko. Wiec czemu ma do tego czasu nie byc medialnym, czyli osoba coraz bardziej rozpoznawalna?, myslalam.
Plyta wyszla, okazalo sie ze duzo osob czegos innego oczekiwalo. Olac niezadowolenie jezeli chodzi o gatunek. Bo M. powinien sie tym wogole nie kierowac co inni chca. To ma byc jego plyta. Wiadomo.
Jezeli chodzi o niedociagniecia, to teraz sie nie dojdzie, czy to bylo wynikiem braku czasu przy nagrywaniu czy czyms innym. Mysle ze teraz M. wie o niedociagnieciach w sferze technicznej. On wbrew pozorom duzo widzi, i wie co sie na jego temat pisze.
Wrcajac do temtu.. to przemyslalam sprawe z mediami. Krotko po wyjsciu Epki bylam na nie, by M. byl czesto mediach. Pragnelam by sie zamknal w studio.
Teraz.. mysle sobie, ze moze on wie co robi? Bo .. gdyby on jak Gienek, nie byl w mediach, a Epka wyszlaby tez taka sama, to by byl w tym samym miejscu, ztymze ze bylby mniej rozpoznawalny, trudniej byloby mu o promocje. Jeszcze trudniej mysle. O Gienku przeciez cisza.
Mysle.. ze do czasu wydania LP, nie byloby wcale tak zle, jak on bedzie pokazywal sie w mediach. Tylko zywie nadzieje, ze tym razem nie bedzie publicznie wczesniej podawal jakis terminow wyjscia LP, jezeli nie jest tego 100% pewny. Wiele rzeczy zawsze sie w praniu zmienia. A potem by mial cisnienie, ze musi we wczesniej chlapnietym terminie ja wydac.
Gdyby wogole przestal sie przez okres nagrywania LP pokazywac w mediach, to gdy nadejdzie czas wydania LP, bedzie trudniej rozkrecic promocje. A takto w miedzy czasie bedzie mogl podkrecac atmosfere. Mozna na rozny sposob sie w mediach pokazywac. Na koncertach, na eventach gdzie bedzie cos spiewal.. na eventach gdzei sie pokaze i opowie cos o EPce lub LP...
Rozumiesz o co mi chodzi?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez wolfik » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:03

ja mysle ze to mialo byc tak teraz plyta okolo czerwca a potem trasa koncertowa- takie chodzily slychy ale teraz to nie wiem wszystko sie ciagle zmnienia :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez roxi » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:06

Myslę podobnie, że pojawianie się Michała w mediach, powinno mieć na celu, budowanie pozycji w branży muzycznej. Dobra płyta, koncerty to wizytówka Michała. Bywanie dla bywania.....no, nie wiem....
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez Ginger » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:07

wolfik napisał(a):ja mysle ze to mialo byc tak teraz plyta okolo czerwca a potem trasa koncertowa- takie chodzily slychy ale teraz to nie wiem wszystko sie ciagle zmnienia :wink:


A koncerty nie miały być w kwietniu? Czy mi już się wszystko myli?

Dla mnie jeśli lubi bywać, to niech bywa. Tylko niech coś jeszcze idzie za tym.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:11

cukierek napisał(a):
vines napisał(a):a jeżeli chodzi o jego pozostałą działalność, to jak najbardziej niech się udziela w mediach, ale za tym musi iść muzyka, dobra płyta, bo bez tego to nie ma szans :(


Wiesz, po X factor nie przeszkadzalo mi wogole, ze Michal byl czesto na eventach, w mediach itd. bo wierzylam i ufalam, ze plyta zmiecie wszystko. Wiec czemu ma do tego czasu nie byc medialnym, czyli osoba coraz bardziej rozpoznawalna?, myslalam.
Plyta wyszla, okazalo sie ze duzo osob czegos innego oczekiwalo. Olac niezadowolenie jezeli chodzi o gatunek. Bo M. powinien sie tym wogole nie kierowac co inni chca. To ma byc jego plyta. Wiadomo.
Jezeli chodzi o niedociagniecia, to teraz sie nie dojdzie, czy to bylo wynikiem braku czasu przy nagrywaniu czy czyms innym. Mysle ze teraz M. wie o niedociagnieciach w sferze technicznej. On wbrew pozorom duzo widzi, i wie co sie na jego temat pisze.
Wrcajac do temtu.. to przemyslalam sprawe z mediami. Krotko po wyjsciu Epki bylam na nie, by M. byl czesto mediach. Pragnelam by sie zamknal w studio.
Teraz.. mysle sobie, ze moze on wie co robi? Bo .. gdyby on jak Gienek, nie byl w mediach, a Epka wyszlaby tez taka sama, to by byl w tym samym miejscu, ztymze ze bylby mniej rozpoznawalny, trudniej byloby mu o promocje. Jeszcze trudniej mysle. O Gienku przeciez cisza.
Mysle.. ze do czasu wydania LP, nie byloby wcale tak zle, jak on bedzie pokazywal sie w mediach. Tylko zywie nadzieje, ze tym razem nie bedzie publicznie wczesniej podawal jakis terminow wyjscia LP, jezeli nie jest tego 100% pewny. Wiele rzeczy zawsze sie w praniu zmienia. A potem by mial cisnienie, ze musi we wczesniej chlapnietym terminie ja wydac.
Gdyby wogole przestal sie przez okres nagrywania LP pokazywac w mediach, to gdy nadejdzie czas wydania LP, bedzie trudniej rozkrecic promocje. A takto w miedzy czasie bedzie mogl podkrecac atmosfere. Mozna na rozny sposob sie w mediach pokazywac. Na koncertach, na eventach gdzie bedzie cos spiewal.. na eventach gdzei sie pokaze i opowie cos o EPce lub LP...
Rozumiesz o co mi chodzi?



dokłądnie tak, rozumiem, o czym mówisz, niech bywa w mediach ale niech dobrze dopracuje płytę, niech się nie spieszy nie podaje terminów, myślę, że wszyscy będziemy woleli poczekać kilka miesięcy dłuzęj ale potem miec satysfakcje że się udało, że jest to to, na co wszytscy liczyli, bo czuję, że Michał to wie, i nie będzie się spieszył, bo "co nagle to po diable"
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez justi » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:26

Na nagranie dobrej płyty potrzeba czasami nawet kilku lat. Zgadzam się, że Michał nie może całkiem odejść od mediów, bo zaraz przyjdą nowi uczestnicy x-factor, a wśród nich będzie zwycięzca, który wyda płytę w ramach kontraktu. To moim zdaniem wcale nie przekreśla szans na to, że jak LP będzie dobra, to zostanie stłamszona przez płytę następnych zwycięzców talent show. Jeżeli będzie dobra promocja, w tym dobrze dobrany singiel i ludziom się spodoba, to osiągnie sukces.
Ja nie chcę, aby Michał się spieszył, mogę poczekać. Jeżeli jego wielki talent zostanie zmarnowany ( nie chce dopuszczać tego do myśli) będzie mi bardzo przykro... :(
justi
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 415
Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2011, 21:03

Re: Całkiem luźne rozmowy, dywagacje odnośnie LP Michała.

Postprzez vines » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:36

justi napisał(a):Na nagranie dobrej płyty potrzeba czasami nawet kilku lat. Zgadzam się, że Michał nie może całkiem odejść od mediów, bo zaraz przyjdą nowi uczestnicy x-factor, a wśród nich będzie zwycięzca, który wyda płytę w ramach kontraktu. To moim zdaniem wcale nie przekreśla szans na to, że jak LP będzie dobra, to zostanie stłamszona przez płytę następnych zwycięzców talent show. Jeżeli będzie dobra promocja, w tym dobrze dobrany singiel i ludziom się spodoba, to osiągnie sukces.
Ja nie chcę, aby Michał się spieszył, mogę poczekać. Jeżeli jego wielki talent zostanie zmarnowany ( nie chce dopuszczać tego do myśli) będzie mi bardzo przykro... :(


zdecydowanie, tak, ja też wolę czekać a potem z satysfakcją puszczać ją dla znajomych :D
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Postprzez » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron