Doświadczenia i wnioski po EP oraz spotkania z fanami

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Doświadczenia i wnioski po EP oraz spotkania z fanami

Postprzez anika » wtorek, 17 stycznia 2012, 19:22

adh napisał(a):Chciałabym, żeby poszedł na jakieś studia, żeby bardzo ostro wziął się za angielski, żeby wyszkolił i wyszlifował swój wokal, ale to takie moje zachciewajki. Nie wiem, czy miałby na to wszystko kasę, a pewnie to stypendium burmistrza z Jasła nie wystarczy mu na życie, jakiego obecnie zakosztował. :D

Chce iśc na studia, a co z tego wyjdzie zobaczymy..mysle, ze poważnie do tego podchodzi, ale moge się mylić. Dobrze by było, zeby rzeczywiscie zrealizował te plany, no i oczywiscie angielski to podstawa.
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 17 stycznia 2012, 19:22

 

Re: Doświadczenia i wnioski po EP oraz spotkania z fanami

Postprzez roxi » wtorek, 17 stycznia 2012, 19:23

adh napisał(a):
roxi napisał(a):Moze Michał tez potrzebuje czasu, on wszystko chce szybko, kiedy jest jeszcze na fali (chociaz w sumie nie wiem czy tak naprawde on dalej na tej fali jest :roll:)..ale tak naprawdę nawet jesli na dłuzszy czas zniknie to jesli tylko potem wyda wartościowy krazek ludzie sobie o nim przypomną. Tylko musi sie na tym skupić, skupic na muzyce.

O właśnie! Nawet jeśli zniknie na kilka lat, w czasie których intensywnie będzie nad sobą pracował, to nic się nie stanie. W każdej chwili może przypomnieć o sobie, a ludzie za nim pójdą, warunek: dobra muzyka!
Chciałabym, żeby poszedł na jakieś studia, żeby bardzo ostro wziął się za angielski, żeby wyszkolił i wyszlifował swój wokal, ale to takie moje zachciewajki. Nie wiem, czy miałby na to wszystko kasę, a pewnie to stypendium burmistrza z Jasła nie wystarczy mu na życie, jakiego obecnie zakosztował. :D


Adh kochana, to post Aniki, nie roxi:)))) Coś nam komputer spłatał figla:) Ale to prawda z Twoim ostatnim zdaniem:) i z całym postem też! Też bym tak chciała, bardzo.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Doświadczenia i wnioski po EP oraz spotkania z fanami

Postprzez adh » wtorek, 17 stycznia 2012, 19:27

no faktycznie, źle zacytowałam, już poprawiam. :oops:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » wtorek, 17 stycznia 2012, 19:27

 

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron