Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z AgencjąQE.

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z AgencjąQE.

Postprzez roxi » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:09

Michał, podejmując decyzję o współpracy, stał się jednym z trójki artystów na wyłączność, tejże agencji, często nazywanej ,,Branżą Centrów Handlowych". Jak do tej pory, korzyści widać po stronie agencji. Michałowi, to podcięło skrzydła, jako artyście. Zabrało też wolność, którą jak mówił bardzo sobie ceni. Agencja do dziś, nie poczyniła żadnych kroków , promujących EP. Trasa Michała po Empikach, jest raczej postrzegana jako, kontynuacja kampanii promocyjnej Firmy Drutex. Z resztą koronkowa kampania, przemyślana. O współpracy QE i Drutex,powszechnie wiadomo.
Co ma z tego Michał ???
Może poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej?
Czy jest zadowolony?
Czy to dobra i przekonująca droga, do bycia artystą?
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:09

 

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez justi » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:22

Drutex był sponsorem jego płyty, więc to normalne, że była tam reklama tejże firmy. Ale nie mogę zrozumieć, dlaczego była ona większa, iż plakat Michała ! Korzyści, to na pewno, że dzięki temu może wydać płytę. Czy jest zadowolony, to nie wiem.
justi
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 415
Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2011, 21:03

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez angie » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:33

Domi się stara. W to nie wątpię. Stara się w miarę swoich możliwości psychofizycznych:) Domi jest sympatyczny i pijarowski - nawet nie da się go nie lubić w jakimś tam wymiarze. Jednak nawet gdyby się dwoił i troił, nie ma podstaw, nie ma odpowiednich kompetencji, nie ma wyrobienia muzycznego ani odpowiednich gustów artystycznych. Ten menedżment Michałowi nie pomoże na dłuższą metę. Zrobi z niego drugą Dodę. Właściwie to już się dzieje.

Zdaję sobie sprawę z tego, że Michał i Domi tworzą "zgrany team", ale nie może być inaczej, gdy Michał jest zagubiony i nie ma komu ufać. Uczepił się tej deski i się trzyma. Bo nie widzi za bardzo jak na razie innych możliwości. Czy naprawdę nikt na odpowiednim poziomie artystycznym nie chce się Michałem zająć? Czy może to on sam na razie tego nie chce? Misiek, musisz trochę dorosnąć i nauczyć się żyć z oddaloną w czasie perspektywą sukcesu. To jeszcze nie ten etap. Ćwicz głos, bo go nie ćwiczysz. Rozwijaj się, zamiast sprzedawać naokoło uśmiechy, które są trochę przesadzone i wyćwiczone. Sorry, że jestem ostra. Ale czasem trzeba.
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez justi » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:41

Chciałabym, aby te słowa krytyki, które tu padają na tym forum, przeczytał Michał. Bo to nie jest przezywanie, snucie jakiś aluzji, czy nie wiadomo czego. To są słowa od ludzi, którzy w niego wierzą.
justi
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 415
Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2011, 21:03

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez roxi » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:42

Angie, no właśnie...tyle znaków zapytania w moich postach bo też nie wiem, czego Michał chce? Może nie znam się na ludziach ale on wygląda na szczęśliwego w tym, co teraz jest.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez roxi » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:44

justi napisał(a):Chciałabym, aby te słowa krytyki, które tu padają na tym forum, przeczytał Michał. Bo to nie jest przezywanie, snucie jakiś aluzji, czy nie wiadomo czego. To są słowa od ludzi, którzy w niego wierzą.


Justi, masz rację, tu nie ma złośliwości, zwyczajna troska, jak o dzieciaka, który wkłada rękę do ognia.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez justi » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:48

Nigdy bym nie przypuszczała, że będę się tak martwić o kogoś karierę...
justi
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 415
Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2011, 21:03

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez roxi » niedziela, 15 stycznia 2012, 14:54

justi napisał(a):Nigdy bym nie przypuszczała, że będę się tak martwić o kogoś karierę...


Ja też:) Michał nas bardzo oczarował i teraz każdy drży by nie rozczarował. Zaangażowaliśmy się.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez angie » niedziela, 15 stycznia 2012, 15:03

roxi napisał(a):Angie, no właśnie...tyle znaków zapytania w moich postach bo też nie wiem, czego Michał chce? Może nie znam się na ludziach ale on wygląda na szczęśliwego w tym, co teraz jest.


Tak, Roxi, też mi to trochę tak wygląda. I jakby się na siłę "uginał" pod oczekiwaniami fanów odnośnie do rockowego charakteru tej następnej płyty. To też nie na tym polega. Kiedyś chciał nagrać coś międzygatunkowego i to dobrze, ambitnie. Ale na to trzeba czasu, środków, pracy i odpowiednich ludzi.

Kiedyś myślałam, że trzeba go przede wszystkim wspierać. Ale teraz sobie myślę, że chyba jednak nie można w nim potęgować samozadowolenia.
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Bilans zysków i strat, czyli współpraca Michała z Agencj

Postprzez wolfik » niedziela, 15 stycznia 2012, 16:06

za malo tak naprawde wiemy by juz podsumowywac wg mnie :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » niedziela, 15 stycznia 2012, 16:06

 

Następna strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron