Michał jako cekin.

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Michał jako cekin.

Postprzez aga » wtorek, 29 listopada 2011, 07:55

thewiz napisał(a):
aga napisał(a):Z tymi galeriami wcale nie jest tak źle.
Ja bym tego nie demonizowała. To było za free, wiele osób go po prostu zobaczyło.


Dla mnie akurat to załamka i nikt mnie nie przekonana że jest inaczej. Takie występy jednoznacznie kojarzą się z K. Cichopek, Maserakiem itd. To takie granie do kotleta w polskiej wersji, czyli granie do zakupów. No nie potrafię przejść nad tym do porządku dziennego.


Owszem, były i takie występy, np. Bytom.
Ale i całkiem udane, np. Częstochowa.

Ciekawa jestem jak już koncerty będą biletowane, i co wtedy :?:
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Postprzez » wtorek, 29 listopada 2011, 07:55

 

Re: Michał jako cekin.

Postprzez gingers » wtorek, 29 listopada 2011, 08:07

thewiz napisał(a):
aga napisał(a):
Owszem, były i takie występy, np. Bytom.
Ale i całkiem udane, np. Częstochowa.

Ciekawa jestem jak już koncerty będą biletowane, i co wtedy :?:


Będzie dupa, bo w Polsce biletowane koncerty praktycznie nie idą. Te dzieci, które zachwyciły się M. i kupiły sobie Bravo z jego plakatem raczej nie zapłacą x zł za możliwość obejrzenia Michala. Przerzucą się na innych, którzy akurat będą za free występować w galeriach.



Nie wiem jak to było z galeriami, bo być może miał to w kontrakcie z TVN, nie wiem. Ale w dużej mierze zgadzam się z Thewiz, i się powtórzę Michał powinien mieć porządnego managera, nie takiego, który wkręca go gdzie popadnie i nie takiego, który Michałowi we wszystkim przytakuje i jest super świetnie i wesoło.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Michał jako cekin.

Postprzez Aludka » wtorek, 29 listopada 2011, 12:54

z tą stroną internetową to faktycznie się ociągają
a miała być w lipcu :roll:
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Michał jako cekin.

Postprzez cukierek » wtorek, 29 listopada 2011, 15:24

Moznaby wiele z tych bledow "usprawiedliwic" tym, ze Michal nie ma czasu, Dominik jest plyta zajety rowniez.. ale ale.. :twisted: Robota managera wlasnie na tym polega i to jest D. zasrany obowiazek. Z tymze nie wiemy, na jakich zasadach D. pracuje, co lezy w jego zakresie obowiazkow i o jakie rzeczy Michal sie sam troszczyc musi.
Z czego jest D. oplacany? Z % ? Bez koncertow, nie ma kasy. Ja nie wiem.

thewiz napisał(a):1. Brak porządnej strony internetowej.

to jest moim zdaniem jeden z najwiekszych bledow. Sprawa moim zdaniem zostala zamieciona pod dywan. Nie wiem na co oni czekaja. Zdjecia pod okladke plyty juz powinny byc. Nawet jesli czekaja na wyjscie calego albumu, to kurcze. Layouty na stronie mozna latwo zmienic. Nawet ja potrafie. Jezeli chca by inni ludzie brali go na powaznie, powina sie taka profesjonalna strona zostac zrobiona.

thewiz napisał(a):2. Brak porządnego fanpage'a jako kanału komunikacji z odbiorcami. Bezsensowne wykorzystywanie prywatnego konta na fb do kontaktu z założenia zawężoną grupą ludzi.

Michal probowal zajac sie tym sam. O ile dobrze pamietam stworzyl grupe na fb, gdzie limit ludzi nie byl wyznaczony. Z braku czasu?? Z faktu ze sie znow sam tym zajmuje, => o czym mysli D. ? => strona stoi, zero wpisow Michala.
Pozatym, ymsle ze fb to nie jest dobre rozwiazanie. Powinna powstac strona www. nie kazdy posiada fb.

thewiz napisał(a):3. Robienie tajemnicy z płyty, rozgadanie w tematach pobocznych (Michałowi dzwoni w którymś kościele - tajemnica to dobra rzecz, tylko nie do końca wie w którym - tajemnicą powinny być te inne rzeczy, a o muzyce powinien być rozgadany na każdą stronę).

Wizzy.. ja sadze, ze on poprostu nie mogl wczesniej nic powiedziec. Do konca nie mogl. Jak sie wszystko tam zmienialo jak w kalejdoskopie odnosnie plyty. Bo tak:
- powiedzialby cos w mediach, co by sie potem zmienilo, to wyszedlby albo na klamce albo na osobe nie znajaca swojego repertuaru.
- nic by nie mowil, to by z kolei by wlasnie wyszlo, ze albo nie zajmuje sie plyta albo nie wie co bedzie grac.
Dlatego, uwazam ze wymyslil(i) ta otoczke tajemnicy.

thewiz napisał(a):4. Brak sensownych koncertów. Skoro nie ma repertuaru to nie powinien w ogóle występować w tych cholernych galeriach!

Tutaj ja osobiscie nei jestem az tak na nie. Od X factora musial jakos utrzymywac/poglebiac wiez z fanami. Poprzez koncerty uwazam ze tak czynil. Nawet jesli byly one niegodne artysty jego zadatkow. Moze nie bylo innej opcji niz w tych centrach grac? Nie mowie, ze nie bylo to bledem, jakis niesmak pozostaje, ale moze nie mieli innego wyjscia, wlasnie z racji braku wlasnego repertuaru?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Michał jako cekin.

Postprzez wolfik » wtorek, 29 listopada 2011, 15:38

koncerty te w galeriach to w duzej mierze bylo wywizywanie sie z umow z tvn^ 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Michał jako cekin.

Postprzez Aganderas » wtorek, 29 listopada 2011, 17:19

Poważny artysta - niepoważny artysta - wiem, wiem hhehe - niesmak - no tragedia :roll: :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Michał jako cekin.

Postprzez Anula1986 » czwartek, 1 grudnia 2011, 16:05

Ja nie mam obaw co do kierunku w jakim będzie zmierzał muzycznie Michał i myślę, że po wydaniu pierwszej i kolejnych płyt, będzie można go zweryfikować i określić go nie jako jednosezonową gwiazdkę, celebrytę, komercyjny "produkt" do nabijania innym kabzy lecz jako prawdziwego, szanującego siebie i innych Artystę. On ma dopiero 21 lat i zaczyna taką poważną drogę muzyczną, sam zresztą powiedział, że jeszcze nie zasłużył na miano Artysty, bo to za wcześnie. Bardziej boję się innej rzeczy, ze Michał trafi na fałszywych ludzi, którym nie będzie zależało na nim i na prawdziwej pomocy w kierowaniu muzyczną karierą, tylko na pieniądzach. Wierzę jednak, że Michał nie ulegnie wpływom innych. Jest bardzo inteligentny, szanuje siebie, innych i Kocha to co robi- jest w tym szczery i oby tego się trzymał. Wierzę jednak, że ma mocny charakter i sobie poradzi !
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Re: Michał jako cekin.

Postprzez Cien_1186 » sobota, 3 grudnia 2011, 09:42

Anula, masz rację, sam Michał nie jest dla siebie niebezpieczeństwem, bardziej należy się martwić, czy otoczy się ludźmi wartymi tego. Mocno trzymam kciuki za to, żeby miał wokół siebie samych prawdziwie oddanych ludzi :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » sobota, 3 grudnia 2011, 09:42

 

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron