Najlepszy na scenie - kiedy?

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Najlepszy na scenie - kiedy?

Postprzez scarlet44 » poniedziałek, 28 listopada 2011, 21:37

anika napisał(a):
Litek_ napisał(a):No i ja również oddaję swój głos na Czasochłonność z Opola! To było po prostu mistrzostwo! Z koncertowych kocham jeszcze "Dziwny jest ten świat" również z Opola :P lubię wszystkie wykonania tego utworu przez M, ale tutaj był ten fragment z "lecz ludzi dobrej woli jest więcej...nieeee"... normalnie poczułam jakiś taki ból w sercu jak to usłyszałam... nie znam wielu artystów, którzy umieją tak przekazac emocje jak Michał...
Więcej nie wskażę, bo byłoby to zdecydowanie za trudne... on ma wiele świetnych wykonań, ale te dwa najbardziej lubię :)

mnie równiez najbardziej urzekła "Czasłochłonnosc" z Opola i "Dziwny.." z Opola..tym bardziej, ze słyszałam to na zywo :D ten fragment, o którym piszesz jest genialny! Oprócz tego uwielbiam "Knocking" z Rybnika i z XF "Szczesliwej drogi juz czas", lubię jak Michał wyciąga dźwięki tak jak zrobił w tej piosence.


Dziewczyny, mam bardzo podobne odczucia do Was - "Dziwny..." z Opola z poruszającym "nieeeeee" to mój zdecydowany nr 1 - ten fragment dla mnie ociera się o delikatną psychodelię :) ..."Knocking..." z Rybnika, zdecydowanie ! - efekt na żywo był niesamowity :D ...Tymczasem "Czasochłonność" mnie najbardziej urzekła o dziwo ta z Krynicy (efekt pewnie spotęgowała jakość filmików Pingi :) )... Poza tym, czy ktoś jest tak jak ja fanem "Sweet child of mine" z Bytomia ? (dla mnie mistrzostwo :D :D :D )...
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Postprzez » poniedziałek, 28 listopada 2011, 21:37

 

Re: Najlepszy na scenie - kiedy?

Postprzez adh » poniedziałek, 28 listopada 2011, 22:14

Mi też najbardziej podobała się Czasochłonność właśnie z Krynicy, jak dla mnie ta interpretacja przebija wszystkie inne wykonania. Dziwny jest ten świat - najczęściej jednak słucham wykonania X-factorowego. Czas nas uczy pogody również najlepsze jest dla mnie wykonanie X-f. Lubię jeszcze bardzo "Sorry seems to be", ale Michał chyba tego nie lubi, bo nigdy więcej nie zaśpiewał, szkoda, bo mi się to bardzo podoba w jego wykonaniu. No i jeszcze Californication z OWF, pomimo tej ściągi, a raczej dzięki niej, było super.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Najlepszy na scenie - kiedy?

Postprzez Lori » wtorek, 29 listopada 2011, 21:14

A ja niestety nie potrafię powiedzieć, gdzie i co Michał zaśpiewał najlepiej :| Jestem typowym wzrokowcem; pamiętam obrazy i sytuacje, ale dźwięki - za Chiny Ludowe! Filmiki na yt nie oddają głosu Michała, więc ciężko na ich podstawie cokolwiek wywnioskować.

Fantastycznie Michał brzmiał w Opolu, ale może mam takie wrażenie, bo zobaczyłam go tam po niemal 2-miesięcznej przerwie, więc różnica była zauważalna. Z XF chyba najlepsze było "Szczęśliwej drogi już czas" - magia! Jednak moim chyba najukochańszym występem Michała jest "Knockin" z XF. Wiem, że z jego głosem nie było wtedy najlepiej, a angielski momentami mocno kulał, ale ów występ miał w sobie "to coś" - była energia, siła, świetna stylizacja; był po prostu Michał.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Najlepszy na scenie - kiedy?

Postprzez Ola » wtorek, 29 listopada 2011, 21:24

W tej właśnie kolejności:

1) Knockin' on heavens door - X factor
2) Dziwny jest ten świat - X factor
3) Knockin' on heavens door - Rybnik
4) Dziwny jest ten świat - Opole

To moje nambery łan i ciarunie za każdym razem, mrrr :roll:
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Postprzez » wtorek, 29 listopada 2011, 21:24

 

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron