Michał Szpak jurorem

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Michał Szpak jurorem

Postprzez patisia17 » poniedziałek, 24 października 2011, 11:27

Jakiś czas temu Michał wyznał w wywiadzie, że chciałby zostać jurorem. Wyobrażacie Go sobie w tej roli? Jak myślicie, czy poradziłby sobie z takim zadaniem, jak ocenianie innych? Wiele razy mówił że nie lubi tego robić...Gdyby w przyszłości udało mu się nim zostać to kogo widzielibyście obok niego w składzie jurorskim? :)
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Postprzez » poniedziałek, 24 października 2011, 11:27

 

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez atri » poniedziałek, 24 października 2011, 11:34

Michał coś kiedyś wspominał o..."tap madl" :wink: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez kam » poniedziałek, 24 października 2011, 11:47

patisia17 napisał(a):Jakiś czas temu Michał wyznał w wywiadzie, że chciałby zostać jurorem. Wyobrażacie Go sobie w tej roli? Jak myślicie, czy poradziłby sobie z takim zadaniem, jak ocenianie innych? Wiele razy mówił że nie lubi tego robić...Gdyby w przyszłości udało mu się nim zostać to kogo widzielibyście obok niego w składzie jurorskim? :)

Bardzo dobrze, bo on to robi intuicyjnie, ale to byloby dla niego ciezkie, bo on nie chcialby krzywdzic kogokolwiek.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez Beata » poniedziałek, 24 października 2011, 11:50

Ja ze wszystkich jurorów najbardziej lubię Agnieszkę Chylińską wiec jeśli już to chętnie widziała bym ją u boku Michała. Co więcej tworzyli by fajny kontrast, eteryczny, delikatny Szpaczek i silna, pyskata Chylińska. Oboje są zwariowani wiec pewnie by się dogadali. :wink:
We're all mad here!
Avatar użytkownika
Beata
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1198
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 00:22

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez kania » poniedziałek, 24 października 2011, 12:03

taaaaak ja bym bardzo chciała zobaczyć Michała w roli jurora! :D najlepiej w składzie z Kubą wojewódzkim! Myślę że mogliby razem nieźle system rozwalić! Ale tylko w programie muzycznym, nie w top model czy mam talent gdzie przychodzą też małe baletniczki... Ale czy Michał poradziłby sobie psychicznie z takim zadaniem to nie wiem, ale sądzę że miałby problemy z oceną uczestników
kania
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 23:13

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez Majj » poniedziałek, 24 października 2011, 12:17

O tak, Michał obok Kuby i Agnieszki, to byłoby coś, albo kolo Dżoany :D :lol: :lol:
Swoją drogą, to chciałabym go zobaczyć jako jurora. Myśle, że chciałabym go zobaczyć w każdej możliwej odsłonie. Michał ma wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia i mądrze gada, więc myślę, że sobie by poradził. Tylko właśnie, jak nie lubi krytykować, to byłby taką Jolą z TZG, hahaha :D
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez Ginger » poniedziałek, 24 października 2011, 12:35

Hm, czemu nie, z tym, że myślę, że Michał nie potrafił by ostro krytykować, myślę, że byłby jednym z tych jurorów, którzy dla wszystkich są mili, znajdą dobre słowo i będą szukać plusów :D Ale tacy też są potrzebni.
Co do innych jurorów to też widziałabym go z Chylińską, fajnie by kontrastowali :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez Anula1986 » poniedziałek, 24 października 2011, 12:48

Pewnie, że widziałabym go w tej roli. Mówił kiedyś o "Top Model", że byłby chętny i myślę, że to ciekawa rzecz. Jest młody, będzie miał świeże, inne spojrzenie niż osoby profesjonalnie tym się zajmujące. :)
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez Lori » poniedziałek, 24 października 2011, 17:00

W roli jurora na pełen etat nie chciałabym go widzieć. Uważam, że zwyczajnie mu to niepotrzebne, zwłaszcza na tym etapie kariery. Ale fajnie byłoby zobaczyć go w jednym z odcinków przyszłej edycji XF. Na przykład na etapie domów jurorskich, gdzie pomagałby Kubie wybrać jego finałową trójkę, tak jak teraz robiła to Bachleda-Curuś :)
Albo później, już w którymś z odcinków live, gdzie mógłby być "konsultantem" dla uczestników, przygotowujących jakiś temat. Nie wiem, czy format XF przewiduje coś takiego, ale to mogłoby być ciekawe. Na pewno próbowałby wykrzesać z uczestników więcej energii i spontaniczności :mrgreen:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Michał Szpak jurorem

Postprzez Aludka » wtorek, 25 października 2011, 20:59

juror jurorem ale Michał to w przyszłej edycji x factor zaśpiewa jako gwiazda w finale razem z którymś finalistą :wink:
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Postprzez » wtorek, 25 października 2011, 20:59

 

Następna strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron