Początki naszej fascynacji:)

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez Lena » czwartek, 8 września 2011, 12:00

/
Ostatnio edytowano środa, 4 września 2013, 10:56 przez Lena, łącznie edytowano 1 raz
Lena
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1358
Dołączył(a): piątek, 12 sierpnia 2011, 01:16
wiek: 21

Postprzez » czwartek, 8 września 2011, 12:00

 

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez Leon26 » czwartek, 8 września 2011, 12:03

goska napisał(a): wiecie, ze bylo cos takiego jak prawo pierwszej nocy? to bedzie cos takiego :)

że co proszę :?: :lol: w jakim sensie ...:?: :wink:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez goska » czwartek, 8 września 2011, 12:06

Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Majj napisał(a):Hm, a ja nawet nie pamiętam dokładnie jak to ze mną było. Na pewno, gdy widziałam zapowiedzi z Michałem - zaintrygował mnie wyglądem i przede wszystkim głosem. Gdy już przyszedł czas castingu... Sama nie wiem, miałam mieszane uczucia. Byłam pod wrażeniem jego głosu i wykonania piosenki Niemena, chociaż nigdy nie przepadałam za wybieraniem takiego repertuaru w tego typu programach. Później kolejne etapy castingów i przyłapywałam się na tym, że coraz bardziej wyczekiwałam na pojawienie się Michała i te 'motyle w brzuchu':D. Dom jurorski całkiem rozczulił moje serce i już wiedziałam, że to to. A później tylko coraz bardziej się pogrążałam w szpakoholizmie, i aktualnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez słuchania muzyki Michała, czytania o nim etc.etc. :)

:) uwazam, ze kiedys trzeba zebrac i poddac edycji i nalezytej oprawie, i dac Michalowi w prezencie po plycie. kot jeszcze nie pisal tu, to prosze pisac. ja moge potem nadac temu ksztalat ostateczny w sensie layout-u. to beda nasze pierwsze razy dla Szpaka. wiecie, ze bylo cos takiego jak prawo pierwszej nocy? to bedzie cos takiego :)

Ale mi to by chyba nie wybaczyl, ze sie tak dlugo opieralam!!! :( Musial sie wic po scenie przed moim nosem (na OWF), zebym sie dala skusic!!! :(


no i dobrze, ze sie staral :) placa mu za to :!: :lol:

No w sumie...pewnie moja niedostepnosc zmotywowala Go do tak niesamowitego wystepu! :lol: Nie mogl zniesc, ze ta niewiasta stojaca niemal pod scena pozostaje nieczula na Jego wdzieki :lol: Alez sobie zaslugi przypisuje, boszzzzz... :wink:


przesadza juz, doprawdy :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez goska » czwartek, 8 września 2011, 12:06

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a): wiecie, ze bylo cos takiego jak prawo pierwszej nocy? to bedzie cos takiego :)

że co proszę :?: :lol: w jakim sensie ...:?: :wink:


alegorycznym oczywiscie :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez Lena » czwartek, 8 września 2011, 12:08

/
Ostatnio edytowano środa, 4 września 2013, 10:57 przez Lena, łącznie edytowano 1 raz
Lena
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1358
Dołączył(a): piątek, 12 sierpnia 2011, 01:16
wiek: 21

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez goska » czwartek, 8 września 2011, 12:10

Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Majj napisał(a):Hm, a ja nawet nie pamiętam dokładnie jak to ze mną było. Na pewno, gdy widziałam zapowiedzi z Michałem - zaintrygował mnie wyglądem i przede wszystkim głosem. Gdy już przyszedł czas castingu... Sama nie wiem, miałam mieszane uczucia. Byłam pod wrażeniem jego głosu i wykonania piosenki Niemena, chociaż nigdy nie przepadałam za wybieraniem takiego repertuaru w tego typu programach. Później kolejne etapy castingów i przyłapywałam się na tym, że coraz bardziej wyczekiwałam na pojawienie się Michała i te 'motyle w brzuchu':D. Dom jurorski całkiem rozczulił moje serce i już wiedziałam, że to to. A później tylko coraz bardziej się pogrążałam w szpakoholizmie, i aktualnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez słuchania muzyki Michała, czytania o nim etc.etc. :)

:) uwazam, ze kiedys trzeba zebrac i poddac edycji i nalezytej oprawie, i dac Michalowi w prezencie po plycie. kot jeszcze nie pisal tu, to prosze pisac. ja moge potem nadac temu ksztalat ostateczny w sensie layout-u. to beda nasze pierwsze razy dla Szpaka. wiecie, ze bylo cos takiego jak prawo pierwszej nocy? to bedzie cos takiego :)

Ale mi to by chyba nie wybaczyl, ze sie tak dlugo opieralam!!! :( Musial sie wic po scenie przed moim nosem (na OWF), zebym sie dala skusic!!! :(


no i dobrze, ze sie staral :) placa mu za to :!: :lol:

No w sumie...pewnie moja niedostepnosc zmotywowala Go do tak niesamowitego wystepu! :lol: Nie mogl zniesc, ze ta niewiasta stojaca niemal pod scena pozostaje nieczula na Jego wdzieki :lol: Alez sobie zaslugi przypisuje, boszzzzz... :wink:


przesadza juz, doprawdy :lol:

ale pomarzyc zawsze mozna :lol:


a niech se marzy. mlody jest, ma prawo :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez Leon26 » czwartek, 8 września 2011, 12:14

goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):
goska napisał(a): wiecie, ze bylo cos takiego jak prawo pierwszej nocy? to bedzie cos takiego :)

że co proszę :?: :lol: w jakim sensie ...:?: :wink:


alegorycznym oczywiscie :)

Oczywiście :wink: Coś mi ostatnio wyobraźnia szaleje :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez goska » czwartek, 8 września 2011, 12:16

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):
goska napisał(a): wiecie, ze bylo cos takiego jak prawo pierwszej nocy? to bedzie cos takiego :)

że co proszę :?: :lol: w jakim sensie ...:?: :wink:


alegorycznym oczywiscie :)

Oczywiście :wink: Coś mi ostatnio wyobraźnia szaleje :lol:


to znaczy, zes zdrowy i nie musisz wydawac kasy na lakarzy i pigulki :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez Majj » czwartek, 8 września 2011, 13:11

Odnośnie 'prawa pierwszej nocy' hahaha, byłabym za, myślę, że mogłoby wyjść ciekawie;)
A kto, kiedy to chyba mniej ważne. Liczy się fakt, że w końcu przekonał do siebie kogoś, czy to od pierwszego odcinka, czy od któregoś z rzędu koncertu. Taki to urok Michała, że co chwile ktoś nowy zaczyna go doceniać :)
Ostatnio edytowano czwartek, 8 września 2011, 15:11 przez Majj, łącznie edytowano 1 raz
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Re: Początki naszej fascynacji:)

Postprzez goska » czwartek, 8 września 2011, 13:32

Majj napisał(a):Odnośnie 'prawa pierwszej nocy' hahaha, byłabym za, myślę, że mogłoby wyjść ciekawie;)
A kto, kiedy to chyba mniej ważne. Liczy się fakt, że w końcu przekonał do siebie kogoś, czy to od pierwszego odcinka, czy od któregoś z rzędu koncertu. Taki to urok Michała, że w co chwile ktoś się zaczyna go doceniać :)


dokladnie :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » czwartek, 8 września 2011, 13:32

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron