"Skyfall" w wykonaniu Michala

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 22 stycznia 2013, 16:01

gingers napisał(a):
Tak to bardzo wyraźnie widać na tym filmiku, że Michał sobie nie zdaje sprawy, że jest nagrywany.
Ktoś podstępnie postawił telefon na przeciwko Michała :?

:lol: :lol: :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 22 stycznia 2013, 16:01

 

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Ola » wtorek, 22 stycznia 2013, 16:07

jasama napisał(a):A teraz korekta korekty. Po niewątpliwym zaskoczeniu, przyzwala a wręcz zachęca do udostępniania.


no tak, coś w tym jest.
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez ania » wtorek, 22 stycznia 2013, 17:23

gingers napisał(a):Pamiętam wszystkie nagrania przed X-faktorem i często do nich wracam, one były zapowiedzią czegoś niezwykłego. A to, to nie wiem co to jest :roll:

Mam tak samo, jeszcze do X-factora też czasem wracam i nadal lubię sobie posłuchać tamtych nagrań. Tego ostatniego nawet nie wysłuchałam do końca... Ale nadal czekam z nadzieją na płytę.
ania
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 696
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:11
wiek: 0

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Aganderas » wtorek, 22 stycznia 2013, 23:27

Ola napisał(a):
wolfik napisał(a):olu jak jestes mozesz powiedzic czy cos wiadomo na temat plyty w ogole i singla? marzec za pasem a tu cisza :mrgreen:


praca wre, ale terminów nie znam :P

O! To "praca wre" to mi się spodobało he, he

A mnie się filmik podoba, w końcu wydaje mi się że coś normalnie jest :D a nie sztucznie, przy czym od razu widziałam to jako sfilmowane wygłupy

a że nie kazał tego ukrywać ani kasować (a być może pochwalił wrzucenie na you tube ) to mnie się też bardzo podoba,
nie żadne promocje i stare zgnite już gazety :lol: :P
tylko Obrazek Obrazek
i młody ma u mnie za to - punkt :D

i jeszcze mu ładnie z grzywką
i nie wiem co wy chcecie, to jest dokładnie - Michał
TVN - owski obrazek, to rozdmuchana wydmuszka, nie wiem czemu na siłę ktoś to chce utrzymywać
To tak, jak gdyby Michała każdego dnia ubierano w za duże gacie (pewnie dlatego chodzi w legginsach, żeby mu nie spadły 8-) )

Jeżeli zechce i nie zabraknie mu samozaparcia może zostać wielkim artystą, może, ale takie gacie, to mu raczej w tym przeszkadzają
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

"Skyfall" w wakonaniu Michala

Postprzez cukierek » piątek, 25 stycznia 2013, 11:35

Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: "Skyfall" w wykonaniu Michala

Postprzez Aganderas » sobota, 26 stycznia 2013, 00:21

to jeden z komentarzy :)
~Pan Zenek [2013-01-23 16:29]

chcac byc szczerym, z bolem serca musze przyznac ze nie jest to takie zle wykonanie, jednak sam koles przyprawia mnie o wymioty, tego jego ruchy, gesty, ochydne dlugie pazurzyska, caly ten pedalski image sprawia, ze jak spotkalbym go w ciemnej uliczce zostalaby po nim tylko plama


no i właśnie tego się z komentarzy głównie dowiedziałam, że ludzie nie lubią transwestytów Obrazek
Chociaż "Pan Zenek" zdaje się nie wspomniał (oj drobne niedopatrzenie widocznie )

No, ale tak, to zawsze będzie w komentarzach :)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: "Skyfall" w wykonaniu Michala

Postprzez sonia111 » sobota, 26 stycznia 2013, 12:02

sonia111
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 252
Dołączył(a): sobota, 3 grudnia 2011, 11:19

Re: "Skyfall" w wykonaniu Michala

Postprzez cukierek » sobota, 26 stycznia 2013, 17:45

Moje odczucia po odsluchania Skyfallu:

Nie lubie tej piosenki. Tez w orginale. Wiec trudno mi bylo w sumie oceniac.
Stesknilam sie za jego barwa glosu, wiec cos nowego, od dawna, do posluchania mnie ucieszylo. Tez fakt, ze sila wokalu byla wyczuwalna w coverze.
Od dawna bylo dla mnie jasne, ze Michal poprostu nie umie angielkiego. Wiec i tym razem nie zwrocilam na to uwagi, bo to standard. Ale mysle, ze innym przedewszystkim neutralnym moze to przeszkadzac.

Czytalam gdzies, ze ludziom przeszkadza maniera, ze za duzo wstawek dal, ze przedobrzyl. Ja osobiscie, ciesze sie z takiej "interpretacji", bo ja to poprostu lubie.
Ale kazdy lubi cos innego. Wiadomo.

Suma sumarum: na jeden raz do odsluchania fajne. Calosc, taka sobie. Tak jak zreszta orginal , ktorego nie lubie
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: "Skyfall" w wykonaniu Michala

Postprzez wolfik » sobota, 26 stycznia 2013, 17:50

cukierku a wiesz ze rudas tez nie przepada za ta piosenka ?nie jest odosobiniona widac 8-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: "Skyfall" w wykonaniu Michala

Postprzez taka ja » sobota, 26 stycznia 2013, 18:31

Ja się zastanawiam, po co w ogóle pozwolił to udostępnić w YouTube :?: nagranie amatorskie w domowych pieleszach, wiadomo nieprofesjonalne jak się okazuje stało się pożywką krytyki wszelkiej maści. Ja też nie jestem amatorką takich piosenek i tu wykonanie Michała mi bardzo zgrzyta...za dużo ozdobników i wyszła w/g mnie jakaś lamentacja ogólnie, taka żałość ...a Michał chciał robić rewolucję co mi się kojarzy z siłą, walecznością a nie z lamentem. I zaczynam się zastanawiać, czy On czuje co chce przekazywać, co mu w duszy gra :?: ... czy ktoś zasugerował mu, że fajnie operowo brzmi i teraz pójdzie w tym kierunku tracąc pierwotną swoją charyzmę i to czym nas na początku ujął? :?... i w związku z tym trochę obawiam się tej płyty, a bardzo chciałabym się mylić w tej kwestii.
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » sobota, 26 stycznia 2013, 18:31

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron