"Pechowa XI"

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

"Pechowa XI"

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 16:55

http://dekulturator.blogspot.com/

pojawiaja sie w necie pierwsze artykuly wyjasniajace sprawy. nie krytyka po calosci nie czolobitnosc. po prostu analiza sytuacji.


dodam precyzyjniejszego linka (moderator)
http://dekulturator.blogspot.com/2012/07/pechowa-xi-tka-michaa-szpaka.html
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 18 lipca 2012, 16:55

 

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez gingers » środa, 18 lipca 2012, 17:48

Tak, napisałam już w wątku z linkami, to jest niestety prawdziwy tekst. Takie w sumie podsumowanie naszych przemyśleń, no prawie.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez roxi » środa, 18 lipca 2012, 17:54

Ja tylko jestem ciekawa, co się będzie działo po powrocie Michała z wakacji. Czy ruszy coś u niego z płytą, koncertami? Czy ktoś coś robi w tym kierunku? Czy zacznie się poważne traktowanie fanów, w sensie przepływu informacji. Rzecz jasna o działaniach artystycznych. Teraz powinni przygotowywać materiał na płytę, bukować studio. Rozmawiać z wytwórnią. Przecież nie muszą to być korporacyjne molochy. Są mniejsze studia nagrań, z takimi warto rozmawiać. Przeleciała mi nawet myśl o Kayi. Kayah, pomogła już wielu młodym talentom. ( ma swoje studio nagrań)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 17:58

roxi napisał(a): Przeleciała mi nawet myśl o Kayi. Kayah, pomogła już wielu młodym talentom. ( ma swoje studio nagrań)

kiedys o tym rozmawialismy, marzylismy. ona by czula Szpaka. na pewno.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez roxi » środa, 18 lipca 2012, 18:01

goska napisał(a):
roxi napisał(a): Przeleciała mi nawet myśl o Kayi. Kayah, pomogła już wielu młodym talentom. ( ma swoje studio nagrań)

kiedys o tym rozmawialismy, marzylismy. ona by czula Szpaka. na pewno.

Też tak czuję:) Pamiętam jak wypowiadała się o Michale przed finałem XF. Szkoda, że nie szukał kontaktu z takimi ludźmi jak ona. Ciekawe jak długo ma zobowiązania z agencją DB?
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 18:14

nie sadze, zeby wiele osob o tym cos wiedzialo.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez gingers » środa, 18 lipca 2012, 18:16

Ja myślę, że nikt nie ma po prostu żadnego pomysłu i dlatego tak jest, nic nie wiemy bo nic się nie dzieje. Michał jest artystyczną duszą w to nie wątpię ale jest też młodym chłopakiem z niewielkiej miejscowości i podejrzewam, że zachłysnął się tym co ma (a nie ma w tej chwili prawie nic tylko nie myśli w ten sposób). Fani którymi Michał się otacza skutecznie utwierdzają go w tym, że odniósł sukces (oczywiście uogólniam, nie wszyscy fani). Tak to widzę i uwierzcie chciałabym się mylić.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez roxi » środa, 18 lipca 2012, 18:21

goska napisał(a): nie sadze, zeby wiele osob o tym cos wiedzialo.

Od tego zależy co dalej? Oczywiście od Michała najwięcej zależy. Może jemu odpowiada poczucie bezpieczeństwa jakie daje ten układ. Niezależność może być trudna dla niego. Trudniejsza niż obecny stan.

gingers napisał(a):Ja myślę, że nikt nie ma po prostu żadnego pomysłu i dlatego tak jest, nic nie wiemy bo nic się nie dzieje. Michał jest artystyczną duszą w to nie wątpię ale jest też młodym chłopakiem z niewielkiej miejscowości i podejrzewam, że zachłysnął się tym co ma (a nie ma w tej chwili prawie nic tylko nie myśli w ten sposób). Fani którymi Michał się otacza skutecznie utwierdzają go w tym, że odniósł sukces (oczywiście uogólniam, nie wszyscy fani). Tak to widzę i uwierzcie chciałabym się mylić.

Gingers, widzę to podobnie. Poniekąd jest to sukces dla Michała. Chłopak z Jasła jest w mediach, kolorowej prasie, na portalach internetowych. Jakaś kasa z tego jest. Rzucić to i iść w nieznane....Trudno powiedzieć co on myśli.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez matta » środa, 18 lipca 2012, 18:37

goska napisał(a):http://dekulturator.blogspot.com/

pojawiaja sie w necie pierwsze artykuly wyjasniajace sprawy. nie krytyka po calosci nie czolobitnosc. po prostu analiza sytuacji.


Bardzo dobry artykuł... Wyraża dokładnie to o czym my mówiłyśmy od dawna. Autor doskonale orientuje sie w sytuacji, widać że bardzo przychylnie nastawiony do Michała.To własnie za takie myśli, troski i obawy byłyśmy szkalowane przez OFC, nasze słowa odpowiednio preparowane donoszone były do Michała i Dominika, przedstawiano nas wręcz jako wrogów...Grupa która osaczyła Michała klękając przed nim na kolanach w spółce z Dominikiem tłukła mu do głowy, że Epka wspaniała, że jest na własciwej drodze do wspaniałej kariery. Ja osobiście obarczam wszystkie te osoby odpowiedzialnością za to co się dzieje bo to one zdołały zdobyć zaufanie tego młodego chłopaka i sprytnie nim manipulowały...
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Nasze przemyślenia, obawy, troska. :(

Postprzez gingers » środa, 18 lipca 2012, 18:54

Matta, nic dodać, nic ująć. Smutne to niestety.

PS
Roxi, własnie podejrzewam, ze Michał tak to czuje, tak to widzi. A nie powinien, bo potencjału ma na dużo, dużo więcej.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » środa, 18 lipca 2012, 18:54

 

Następna strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron