Za co cenimy Michała

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Aganderas » wtorek, 26 czerwca 2012, 09:28

Nie widziałam gdzie to napisać, to do zdjęć w onecie, tych w kontrowersyjnych spodniach z frendzelkami <3

Pamiętacie może, jak rozpisywałam się zimą o bieganiu nago po ulicach?
Postanowiłam to tutaj napisać.
Cenię Michała za "bieganie nago po mieście"
*
Stoją ludzie i się patrzą
jak na dziwowisko
a ty człowieku, biegnij, biegnij
przez chodniki, krawężniki
przed parkiem, za przychodnią
aby poczuć ten pęd

Oczy żółte i niebieskie
spijające twą krew
biegnij, biegnij nieustannie
asfalt bosą nogą klep

Nago, rano, bez żałości
omijając twardy tłum
na zew mocny ku wolności
depcz ten, nienawiści szum
*

Michał biega za mnie nago po mieście, ale nie biega się, gdy nie ma ludzi, biega się tak, żeby każdy zobaczył :mrgreen: (i opisał)
Ps.
Jedna, wielka, kontrowersja :D
*
Oglądam właśnie filmik od Bogusi i widzę ten tłum, słyszę komentarze :D
I znowu ja muszę pisać odwrotnie niż wy :|
Zawsze piszecie: najważniejszy jest śpiew! Dlaczego tak się wszyscy zajmują jego wizerunkiem? Oburzacie się, jak gdyby był nieważny.
Mi się wydaje bardzo ważny.
Już rodząc się w takim dualistycznym ciele, to zaczął, występując w takim anturażu wzmacnia to tylko - to jest po to, aby zmieniać ludzi. Po to aby zmieniać świat na lepsze.
Oddając siebie jako przykład.
Że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda, że świat nie jest taki, jak się nauczyliśmy, jest o wiele bogatszy niż się nam wydaje, trzeba się tylko na niego otworzyć.
(czasem bardzo mi przeszkadza, że nie umiem pisać :( i przez to wam dobrze wytłumaczyć, ja nawet tego pomyśleć dobrze nie umiem :( tylko czuję)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » wtorek, 26 czerwca 2012, 09:28

 

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez goska » wtorek, 26 czerwca 2012, 09:43

Aganderas napisał(a):
Ps.
Jedna, wielka, kontrowersja :D


wlasnie. kontrowersja cos rozpoczyna, a nie konczy :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Aganderas » wtorek, 26 czerwca 2012, 10:09

O Gosia była!? :D A ja jeszcze dopisywałam :) ale nieskładnie mi wyszło :roll: Bo dokładnie nie wiem co powiedzieć
Że Michał cały jest sztuką, i to dobrze że się dziwią. Po prostu mam wrażenie, że niepotrzebnie piszę, że mnie i tak nikt nie zrozumie :|
Że Michał młody, wysportowany - a frędzelki są spoko
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez goska » wtorek, 26 czerwca 2012, 10:14

Aganderas napisał(a):O Gosia była!? :D A ja jeszcze dopisywałam :) ale nieskładnie mi wyszło :roll: Bo dokładnie nie wiem co powiedzieć
Że Michał cały jest sztuką, i to dobrze że się dziwią. Po prostu mam wrażenie, że niepotrzebnie piszę, że mnie i tak nikt nie zrozumie :|
Że Michał młody, wysportowany - a frędzelki są spoko


przestan juz z tym "nikt nie rozumie" :D :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Aganderas » wtorek, 26 czerwca 2012, 10:18

:) :) :) (spróbuję o tym nie myśleć)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez goska » wtorek, 26 czerwca 2012, 10:35

Aganderas napisał(a)::) :) :) (spróbuję o tym nie myśleć)


chcialabys, zeby Ci sasiad urzadzal mieszkanie? pewnie nie :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Litek_ » wtorek, 26 czerwca 2012, 10:45

Aganderas napisał(a):Oglądam właśnie filmik od Bogusi i widzę ten tłum, słyszę komentarze :D
I znowu ja muszę pisać odwrotnie niż wy :|
Zawsze piszecie: najważniejszy jest śpiew! Dlaczego tak się wszyscy zajmują jego wizerunkiem? Oburzacie się, jak gdyby był nieważny.
Mi się wydaje bardzo ważny.
Już rodząc się w takim dualistycznym ciele, to zaczął, występując w takim anturażu wzmacnia to tylko - to jest po to, aby zmieniać ludzi. Po to aby zmieniać świat na lepsze.
Oddając siebie jako przykład.
Że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda, że świat nie jest taki, jak się nauczyliśmy, jest o wiele bogatszy niż się nam wydaje, trzeba się tylko na niego otworzyć.
(czasem bardzo mi przeszkadza, że nie umiem pisać :( i przez to wam dobrze wytłumaczyć, ja nawet tego pomyśleć dobrze nie umiem :( tylko czuję)

Tak... wizerunek jest bardzo ważny :!: Mnie trochę już denerwuje te wieczne spychanie jego image na boczny tor, jakby był tylko dodatkiem... :| Dla mnie zawsze był szalenie istotny... nie tylko w kontekście w jakim piszesz, ja po prostu lubię wielowymiarowość sztuki :P

Aganderas, potrafisz bardzo dobrze pisać :!: Naprawdę bardzo dobrze :) A to, że ktoś nie zrozumie to już jego problem, nie twój :D
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez goska » wtorek, 26 czerwca 2012, 10:53

Litek_ napisał(a):
Aganderas napisał(a):Oglądam właśnie filmik od Bogusi i widzę ten tłum, słyszę komentarze :D
I znowu ja muszę pisać odwrotnie niż wy :|
Zawsze piszecie: najważniejszy jest śpiew! Dlaczego tak się wszyscy zajmują jego wizerunkiem? Oburzacie się, jak gdyby był nieważny.
Mi się wydaje bardzo ważny.
Już rodząc się w takim dualistycznym ciele, to zaczął, występując w takim anturażu wzmacnia to tylko - to jest po to, aby zmieniać ludzi. Po to aby zmieniać świat na lepsze.
Oddając siebie jako przykład.
Że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda, że świat nie jest taki, jak się nauczyliśmy, jest o wiele bogatszy niż się nam wydaje, trzeba się tylko na niego otworzyć.
(czasem bardzo mi przeszkadza, że nie umiem pisać :( i przez to wam dobrze wytłumaczyć, ja nawet tego pomyśleć dobrze nie umiem :( tylko czuję)

Tak... wizerunek jest bardzo ważny :!: Mnie trochę już denerwuje te wieczne spychanie jego image na boczny tor, jakby był tylko dodatkiem... :| Dla mnie zawsze był szalenie istotny... nie tylko w kontekście w jakim piszesz, ja po prostu lubię wielowymiarowość sztuki :P

Aganderas, potrafisz bardzo dobrze pisać :!: Naprawdę bardzo dobrze :) A to, że ktoś nie zrozumie to już jego problem, nie twój :D


moje odczucia sa identyczne do Waszych. dla mnie Szpak to calosc. jako czlowiek i jako artysta. rozlaczenie tych wszystkich jego "skladowych" byloby katastrofa.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez taka ja » wtorek, 26 czerwca 2012, 13:39

Aganderas...Aga :D pisz wszystko swobodnie i niczym się nie przejmuj...ja, i nie tylko ja, doskonale Cię rozumiemy więc bądź sobą do końca odważnie :) tak jak Michał.
Oczywiście, że Michał zachwyca po całości, ma wspaniały głos, niepowtarzalny wizerunek i sposób wyrażania siebie na scenie...bardzo podziwiam jego odwagę w eksponowaniu tych wartości artystycznych. A ćwoki zawsze pozostaną ćwokami i nie ma się co nimi przejmować, chociaż mnie strasznie wkurzają :evil:...tu nawiązuję do czepiania się fruwających frędzelków :mrgreen:
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez goska » wtorek, 17 lipca 2012, 10:53

taka ja napisał(a): A ćwoki zawsze pozostaną ćwokami i nie ma się co nimi przejmować, chociaż mnie strasznie wkurzają :evil:.

:D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » wtorek, 17 lipca 2012, 10:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron