Za co cenimy Michała

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Ami » piątek, 24 sierpnia 2012, 14:25

Bardzo ładnie i ciekawie napisane Cukierku.To wszystko prawda , a nawet można by ten temat ciągnąć i rozszerzyć ,ale tak jest też dość dużo napisane.
Nawet nie wiem ,czy gdyby Michał to mógł przeczytać ,to czy nie nie za bardzo posłodziłaś . Nie w sensie ,że to nie prawda ,ale w sensie że pomyślałby ,że już wszystko osiągnął ,a niestety daleka jeszcze droga aby porwał tłumy. Musi trochę wydorośleć ,aby stał się bardziej wiarygodny jako artysta. Brak mu szerszego dorobku własnego ,gdzie niósł by przekaz. Ale idzie w tym kierunku ,płyta którą wyda będzie bardzo ważna. Na razie jak wiesz nie jest w środowisku artystycznym traktowany zbyt poważnie.Pierwsza wielka szansa po X faktorze nie została wykorzystana należycie. Sam to przyznał bodajże przedwczoraj.Przed nim druga szansa - trzymam kciuki nie chcąc zapeszyć ,bardzo ,bardzo i jeszcze raz napiszę bardzo Michałowi życzę aby wszystko szło w tym najlepszym kierunku. :P :P :P
I aby te atrybuty które my fani postrzegamy poniosły go z nowym swoim repertuarem o wiele dalej :)
Ściskam Cię Cukierku ! Tekst który napisałaś jest ze szczerego serca,bardzo prawdziwy i wzruszający.
Tylko my fani wiemy jak Michał wiele w nas zmienił .Ma ten dar ,niech go teraz dobrze wykorzysta trafiając do serc następnych ludzi. :)
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » piątek, 24 sierpnia 2012, 14:25

 

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Szpaczka » wtorek, 25 września 2012, 07:53

Ja go bardzo cenię za oryginalność, za to że nie boi się być sobą. I za charyzmę. :) Ma ambicje, dąży do celu, nie wstydzi się swojej inności. Miło się ogląda takie osoby, to bardzo inspirujące. A poza tym ma kawał dobrego głosu, a gdy wychodzi na scenę to porywa tłumy.
Szpaczka
początkujący
początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2012, 11:30

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Ami » wtorek, 25 września 2012, 20:02

Szpaczka napisał(a):Ja go bardzo cenię za oryginalność, za to że nie boi się być sobą. I za charyzmę. :) Ma ambicje, dąży do celu, nie wstydzi się swojej inności. Miło się ogląda takie osoby, to bardzo inspirujące. A poza tym ma kawał dobrego głosu, a gdy wychodzi na scenę to porywa tłumy.

Już Cię lubię ,bardzo trafnie to ujęłaś Szpaczko ,pozdrawiam i witam na forum :P
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Ewka102 » czwartek, 22 stycznia 2015, 09:34

Nie znam go ale podoba mi się jego gracja, styl i uśmiech. Talent muzyczny ma bez wątpienia.
_________
Sprzedaż i dzierżawa kserokopiarek częstochowa
Ewka102
początkujący
początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2015, 08:59

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez Basienka » sobota, 24 stycznia 2015, 17:05

ładny człowiek o pięknym głosie.
Basienka
początkujący
początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2015, 12:11

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez andrzejb » sobota, 30 maja 2015, 00:23

krótko mówiąc...jest jedyny w swoim rodzaju i długo czasu upłynie zanim u nas będą go wszyscy tolerować i akceptować takim jakim jest :)
andrzejb
początkujący
początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 27 maja 2015, 23:12

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez wolfik » sobota, 30 maja 2015, 06:51

tu masz andrzej racje 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez adh » środa, 28 września 2016, 19:41

andrzejb napisał(a):krótko mówiąc...jest jedyny w swoim rodzaju i długo czasu upłynie zanim u nas będą go wszyscy tolerować i akceptować takim jakim jest :)

nigdy nie będzie tak, żeby wszyscy Michała tolerowali i akceptowali. Nie wszyscy, ale jednak sporo osób przekonuje się do Niego i myślę, że będzie ich coraz więcej.
Jutro roast, polecą różne epitety, może i żartobliwe, ale też bolesne.
Michał nie jest z kamienia, nie spłynęło to po nim jak "woda po kaczce" , zabolało choć bolało już niezliczoną ilość razy. Dzisiaj jest podminowany, nie wie jak przyjmą to jutro widzowie, jak zareagują przeciwnicy i sympatycy. Ja jednak wiem, że prawdziwi fani z Nim zostaną, tak jak pozostali z Nim niemal wszyscy z tego forum. Choć już ich tu nie ma, to nadal wspierają i są obok w tych dobrych i gorszych chwilach.
A roast to następny program telewizyjny, gdzie wystąpi Michał :D
Im bardziej Go sponiewieraja, tym bardziej fani staną za Nim murem :D
Więc toast za roast :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez adh » środa, 28 września 2016, 19:43

wolfik napisał(a):a tam -zaraz nie rozmunie- no bo szpak dla mnie to ,,calosc,, z jego wariactwem ,i tym wszystkim-zabrac chociaz jeden element to juz nie bedzie on, taki jest i dobrze niech sie nie zmnienia -jak ma zaistniec zaistnieje wbrew innym :mrgreen:

:D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Za co cenimy Michała

Postprzez zuzanna.gas » czwartek, 29 grudnia 2016, 22:50

Ja też średnio za nim przepadam, ale jak się go słucha to już ciężko przestać.
zuzanna.gas
początkujący
początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2016, 19:24

Postprzez » czwartek, 29 grudnia 2016, 22:50

 

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron