RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Tutaj kulturalnie (!) wymieniamy się naszymi pozytywnymi i negatywnymi wrażeniami o Michale oraz zamieszczamy wypowiedzi znanych osób na jego temat. To też miejsce na ogólne rozmowy o Michale.

RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez cukierek » czwartek, 10 maja 2012, 17:32

http://www.youtube.com/watch?v=JwWPrG9k ... ture=share

Caly material mnie troche draznil, bo znow zestawiali ze soba calkkiem roznych od siebie artystow. Fakt, prowadzacy stwierdzal fakt, ze raczej nie da sie ich porownac bo sa rozni, ale mimo to ich zestawili ze soba :roll:
Podobalo mi sie zdanie "bardziej niż na wyglądzie, powinniśmy się skupić na tym co reprezentują sobą za pomocą muzyki.".. Uwazam, jak juz wczesniej to zreszta tutaj wielokrotnie podkreslalam, ze byloby o wiele milej, gdyby pismaki sie na muzyce skupili bardziej ( na glosie, na skali ) niz na fatalaszkach i kolorze paznokci.
Niepodobalo mi sie porownanie plyty dlugograjacej Madoxa z EP Michala. Prezenter nie powiedzial ze plyta Michala jest EP. Czyli na zachodzie czyms normalnym.
Za to puscil aluzje, ze Szpak mial mniej czasu bo skupial sie na Tancach z gwiazdami.
Jaka by prawda nie byla.. to takie sugestie w tv, nie zrobia pozytywnego pr.
Jak bylo z ta plyta, i jakie klody mial, jakie jazdy byly z O. .. to... wiedza nieliczni. A szarej masie sprzedawane jest, ze Michal olal w tamtym okresie czasu muzyke :evil:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » czwartek, 10 maja 2012, 17:32

 

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez wolfik » czwartek, 10 maja 2012, 17:38

bo tu widac brak rzeczelnej pracy dziennikarskiej- sprawdzic wszystko do podszewki i dopiero sumowac :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez cukierek » czwartek, 10 maja 2012, 17:43

Wolfiku, obawiam sie, ze to nie w interesie takiego szmatlatowego programu. Im sie nie chce i nie oplaca sprawdzic doglebnie.
Celem tego reportazu bylo pokazanie dwoch cudakow, pod przykrywka muzyki. Brawo. Ale PR.
Potem sie dziwimy, ze ludzie neutralni maja Michala za wszytsko tylko nie za artyste. :x
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez wolfik » czwartek, 10 maja 2012, 18:08

no niestety :roll: a najgorsze ze ludzie to lykaja -bo telewizja- i to jest najgorsze
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez cukierek » czwartek, 10 maja 2012, 23:00

No wkurza. I nie jest zbyt ok.
Ale to jak wojna z wiatrakami. Olac to. :mrgreen: :arrow: humor lepszy mam i juz pozytywizm mi sie wlanczyl
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez Leon26 » czwartek, 10 maja 2012, 23:10

Cukierku na takie rzeczy najlepsze jest grube sito :mrgreen: i przepuszczamy plewy a ziarno zostawiamy :lol: A niech sobie piszą i niech gadają mądrego do tego co dobre nie trzeba przekonywać a do nic niewartego nie namówisz...
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez cukierek » czwartek, 10 maja 2012, 23:14

Leon26 napisał(a):Cukierku na takie rzeczy najlepsze jest grube sito :mrgreen: i przepuszczamy plewy a ziarno zostawiamy :lol: A niech sobie piszą i niech gadają mądrego do tego co dobre nie trzeba przekonywać a do nic niewartego nie namówisz...


Masz racje :) Poprostu w zla godzine obejrzalam te rewelacje. Czasami tak jest, ze sa momenty gdzei sie jest poprostu drazliwym. I to byl ten moment.
Niby juz rok w tym siedze i powinnam sie nauczyc, ze pismaki... ale zawsze zajda skurczybyki od czasu do czasu za skore :)
Twoje porownania ostatnio mi sie dziwnie kojarza z kazaniem, nie wiem czemu akurat tak :lol: :)
Pozdrawiam
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez Leon26 » czwartek, 10 maja 2012, 23:22

cukierek napisał(a):Twoje porownania ostatnio mi sie dziwnie kojarza z kazaniem, nie wiem czemu akurat tak :lol: :)
Pozdrawiam

To pewnie jakiś skutek uboczny studiowania biblii :lol: całkiem serio myślę że coś w tym jest trudno się od tego oderwać :lol:Pozdrawiam :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez jasama » piątek, 11 maja 2012, 05:06

Leonie, specjalnie się zalogowałam żeby napisać, że bardzo ale to bardzo się z Tobą zgadzam, z każdym napisanym tu przez Ciebie słowem :) :) :) :)
jasama
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 15 lipca 2011, 15:28

Re: RR on Air: Marcin " Madox" Majewski vs. Michał Szpak

Postprzez goska » piątek, 11 maja 2012, 07:50

Leon26 napisał(a):
cukierek napisał(a):Twoje porownania ostatnio mi sie dziwnie kojarza z kazaniem, nie wiem czemu akurat tak :lol: :)
Pozdrawiam

To pewnie jakiś skutek uboczny studiowania biblii :lol: całkiem serio myślę że coś w tym jest trudno się od tego oderwać :lol:Pozdrawiam :D


literalnie :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » piątek, 11 maja 2012, 07:50

 

Następna strona

Powrót do Opinie o Michale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron