Facebook

Konkrety, fakty, ciekawostki, które pojawiły się w mediach na temat Michała, jego rodziny i znajomych.

Re: Facebook

Postprzez Cien_1186 » piątek, 7 października 2011, 20:42

thewiz napisał(a):Sun, super. "Próba ogniowa". Myślę, że najlepiej wrzucić mu to w niedzielę, po programie jak będzie na fb. Na poprawę humoru :D

Słuchajcie, to teraz się przyznawać. Wolicie beletrystykę czy poezję?Obrazek

Jedno i drugie :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » piątek, 7 października 2011, 20:42

 

Re: Facebook

Postprzez Zoni » piątek, 7 października 2011, 20:44

starling napisał(a):Ja postaram się jeszcze coś zrobić na niedzielę. Sun, może jednak przenieś to gdzie indziej, na wszelki wypadek.

Sun, przenieś (jest cudne) :)
"Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia"
Avatar użytkownika
Zoni
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1886
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 15:39
wiek: 0

Re: Facebook

Postprzez Sun » piątek, 7 października 2011, 20:49

starling napisał(a):Ja postaram się jeszcze coś zrobić na niedzielę. Sun, może jednak przenieś to gdzie indziej, na wszelki wypadek.

No ale już jest zacytowane...
Ja mogę tylko ze swojego posta usunąć.

thewiz napisał(a):Sun, super. "Próba ogniowa". Myślę, że najlepiej wrzucić mu to w niedzielę, po programie jak będzie na fb. Na poprawę humoru :D
Słuchajcie, to teraz się przyznawać. Wolicie beletrystykę czy poezję?

A nie lepiej przed programem, z życzeniami powodzenia od nas? Po kolejnym odcinku będzie tak jakby brakowało tam jeszcze jednej fotki :wink:

Ja lubię i jedno i drugie (zależy od klimatów oczywiście i od mojego nastroju), choć obecnie nie jestem niestety tak 'czytająca', jak kiedyś. :?
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Facebook

Postprzez mała Mi » piątek, 7 października 2011, 20:53

adh napisał(a):
Sun napisał(a):
starling napisał(a):Jak to zamknięty? :shock: Ten chyba pozostanie tu. Wklej na razie Sun.

No w sensie- będzie do czytania, ale nie do pisania, bo jest już strasznie długaśny :wink:

Ok, to wklejam tutaj...
Wykorzystałam cytat, o którym kiedyś rozmawialiśmy, z tym że ucięłam odpowiednio :wink: I nieco zmodyfikowałam zapis, ale mam nadzieję, że autor nie wyśle za mną jakiegoś pościgu z tego tytułu :P
Wklejam miniaturkę- do kliknięcia (najlepiej podwójnego) żeby powiększyć. I nie mam pojęcia, jak by to ewentualnie wyglądało na FB...
Aha, te litery się jak zwykle nieco rozmazują po załadowaniu- u mnie na kompie jest obraz żyleta.

Obrazek

u mnie to wygląda FANTSTYCZNIE!!! przepiękne zdjęcia, ciężko wzrok oderwać!!

U mnie też obraz żyleta :)
Pomysł świetny a wykonanie doskonałe! Super Sun :D
mała Mi
 

Re: Facebook

Postprzez Ami » piątek, 7 października 2011, 20:54

Sun napisał(a):Dzięki, Dziewczyny :wink: Myślicie, że się nada? Chciałam, żeby to było coś 'wzmacniającego' przed niedzielą (nie wiem, kiedy by to ew. poszło- dziś? jutro?) i żeby pokazywało, że jesteśmy z Miśka dumni oraz kolejny raz go wspieramy. Boję się, że w tę niedzielę może być ciężko... Z tym pocieszeniem lepiej odpukać w niemalowane, ale tak czy siak, można coś faktycznie przygotować na boku (tylko ja już się nie podejmuję, bo jutro jestem przez większość dnia z dala od kompa).

Thewiz, fajnie mieć tu kogoś takiego jak Ty, naprawdę 8-)

Dlaczego myślisz Sun , że będzie teraz gorzej?Ja na odwrót, myślę, że co najgorsze to za nim, a teraz będzie lepiej!
Salsa cud marzenie, a potem też! Teraz już nie koncertuje, więc sił będzie więcej! Co nie znaczy, ze obejdzie się bez nas! Sun, te zdjęcia są piękne! :P
Jestem za , żeby przed programem!!!!Zdecydowanie!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Facebook

Postprzez mała Mi » piątek, 7 października 2011, 20:59

thewiz napisał(a):Sun, super. "Próba ogniowa". Myślę, że najlepiej wrzucić mu to w niedzielę, po programie jak będzie na fb. Na poprawę humoru :D

Słuchajcie, to teraz się przyznawać. Wolicie beletrystykę czy poezję?Obrazek

Zależy od nastroju :) kiedyś bardziej poezję, dziś beletrystykę :wink: :D
mała Mi
 

Re: Facebook

Postprzez Sun » piątek, 7 października 2011, 21:00

mała Mi napisał(a):Pomysł świetny a wykonanie doskonałe! Super Sun :D

Bardzo dziękuję :wink:

Ami napisał(a):Dlaczego myślisz Sun , że będzie teraz gorzej?Ja na odwrót, myślę, że co najgorsze to za nim, a teraz będzie lepiej!
Salsa cud marzenie, a potem też! Teraz już nie koncertuje, więc sił będzie więcej! Co nie znaczy, ze obejdzie się bez nas! Sun, te zdjęcia są piękne! :P
Jestem za , żeby przed programem!!!!Zdecydowanie!

Ami, fajnie że wróciłaś :) Wiesz, nie boję się tak o Michała, jak o głosy widzów. Ja tam znów nie pożałuję smsów, ale wiadomo, za innych nie możemy ręczyć.
Ale fakt faktem, ta łacina może jeszcze dodatkowo podgrzać atmosferę, na to liczę :D
I cieszę się, grafika Ci się podoba :wink:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Facebook

Postprzez taka ja » piątek, 7 października 2011, 21:08

Sun napisał(a):A nie lepiej przed programem, z życzeniami powodzenia od nas? Po kolejnym odcinku będzie tak jakby brakowało tam jeszcze jednej fotki :wink:


Zdecydowanie przed programem...piękne zdjęcia wybrałas Sun, a piękny cytat doda mu skrzydeł w niedzielę :) :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Facebook

Postprzez Ami » piątek, 7 października 2011, 21:12

Sun napisał(a):
mała Mi napisał(a):Pomysł świetny a wykonanie doskonałe! Super Sun :D

Bardzo dziękuję :wink:

Ami napisał(a):Dlaczego myślisz Sun , że będzie teraz gorzej?Ja na odwrót, myślę, że co najgorsze to za nim, a teraz będzie lepiej!
Salsa cud marzenie, a potem też! Teraz już nie koncertuje, więc sił będzie więcej! Co nie znaczy, ze obejdzie się bez nas! Sun, te zdjęcia są piękne! :P
Jestem za , żeby przed programem!!!!Zdecydowanie!

Ami, fajnie że wróciłaś :) Wiesz, nie boję się tak o Michała, jak o głosy widzów. Ja tam znów nie pożałuję smsów, ale wiadomo, za innych nie możemy ręczyć.
Ale fakt faktem, ta łacina może jeszcze dodatkowo podgrzać atmosferę, na to liczę :D
I cieszę się, grafika Ci się podoba :wink:


Moc musi iść i pójdzie, Sun będzie dobrze, prosimy o uśmiech!!!
Odkąd mogę być znów z Wami ciągle uśmiecham się! :P :P :P
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Facebook

Postprzez Sun » piątek, 7 października 2011, 21:13

W takim razie wierzę i w Twój, i w Michała uśmiech :D

Btw, chciałam powiedzieć, że już nie tylko Socjum produkuje się naszym przykładem na ścianie Miśka :twisted: :P
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » piątek, 7 października 2011, 21:13

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dane personalne, informacje, ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron