oficjalny fanpage

Konkrety, fakty, ciekawostki, które pojawiły się w mediach na temat Michała, jego rodziny i znajomych.

Re: oficjalny fanpage

Postprzez tabula rasa » niedziela, 26 lutego 2012, 18:55

Ginger napisał(a):O właśnie, ja również serdecznie witam Świeżynkę :D

I ja Wszystkich witam :)
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Postprzez » niedziela, 26 lutego 2012, 18:55

 

Re: oficjalny fanpage

Postprzez mała Mi » niedziela, 26 lutego 2012, 18:56

tabula rasa napisał(a):
Ginger napisał(a):Tabula rasa, chyba wszyscy byśmy chcieli. Choć może i niekoniecznie.

Z tego co ostatnio obserwuje też sądzę że nikoniecznie wszyscy... Przykre zjawisko

Nie wierzę w to! To zwykła insynuacja.
mała Mi
 

Re: oficjalny fanpage

Postprzez tabula rasa » niedziela, 26 lutego 2012, 18:57

mała Mi napisał(a):
tabula rasa napisał(a):
Ginger napisał(a):Tabula rasa, chyba wszyscy byśmy chcieli. Choć może i niekoniecznie.

Z tego co ostatnio obserwuje też sądzę że nikoniecznie wszyscy... Przykre zjawisko

Nie wierzę w to! To zwykła insynuacja.

:shock:
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Re: oficjalny fanpage

Postprzez Ginger » niedziela, 26 lutego 2012, 19:00

anika napisał(a):o jak miło, mamy kolejnego pana na forum :D


O! Nie zwróciłam uwagi :D

mała Mi napisał(a):Nie rozumiem tego zdanie Ginger. Znasz może kogoś kto nie chciał by Michała oglądać na scenie muzycznej albo kogoś komu byłoby wszystko jedno gdzie go zobaczy? Na tym forum chyba nie!


Mi, odniosłam się do tej roli w serialu, Michał sam o tym mówił. Wydaje mi się, że są osoby, których zadowalają działania Michała prowadzące do rozwoju artystycznego, choć niekoniecznie muzycznego. Sam Michał tak uważa i chyba część fanów również. Mnie jednak jego występ w serialu czy w filmie nie usatysfakcjonowałby, niezależnie od tego, jak byłby rozwijający dla samego Michała (w jego mniemaniu).
A przynajmniej nie usatysfakcjonowałby mnie, gdyby miał pierwszeństwo w stosunku do muzyki.
To miałam na myśli, nikomu personalnie nie zarzucam takiego podejścia.
:wink:

Tabula rasa, nie przejmuj się i pisz po prostu, co myślisz. Tylko to nas teraz ocali :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: oficjalny fanpage

Postprzez wolfik » niedziela, 26 lutego 2012, 19:05

ja tam widzialem w jakim filmie gienka- spiewal na rogu ulicy- jesli by to mnial wystep w tle jakis- czemu nie ale tak to walalbym by zajal sie muzyka^ :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: oficjalny fanpage

Postprzez Lori » niedziela, 26 lutego 2012, 19:07

wolfik napisał(a):ja tam widzialem w jakim filmie gienka- spiewal na rogu ulicy- jesli by to mnial wystep w tle jakis- czemu nie ale tak to walalbym by zajal sie muzyka^ :D

Naprawdę Gienek pojawił się w jakimś filmie? :shock: Ale kiedy, już po XF czy przed?
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: oficjalny fanpage

Postprzez tabula rasa » niedziela, 26 lutego 2012, 19:13

Lori napisał(a):
wolfik napisał(a):ja tam widzialem w jakim filmie gienka- spiewal na rogu ulicy- jesli by to mnial wystep w tle jakis- czemu nie ale tak to walalbym by zajal sie muzyka^ :D

Naprawdę Gienek pojawił się w jakimś filmie? :shock: Ale kiedy, już po XF czy przed?

Przed x factorem. Krótki epizodzik, gra na rogu ulicy a jakiś facet wrzuca mu pieniądze fo futerału na gitare.
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Re: oficjalny fanpage

Postprzez gingers » niedziela, 26 lutego 2012, 19:14

Lori napisał(a):
wolfik napisał(a):ja tam widzialem w jakim filmie gienka- spiewal na rogu ulicy- jesli by to mnial wystep w tle jakis- czemu nie ale tak to walalbym by zajal sie muzyka^ :D

Naprawdę Gienek pojawił się w jakimś filmie? :shock: Ale kiedy, już po XF czy przed?


Przed, stał na ulicy, grał i śpiewał, taki kilkusekundowy epizod :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=ChRDfDt9hOI
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: oficjalny fanpage

Postprzez adh » sobota, 10 grudnia 2016, 19:25

justi napisał(a):A słuchajcie, wiecie może co się dzieję z tym pierwszym oficjalnym facebookiem http://www.facebook.com/szpakmichal? Nikt tam już od 9 stycznia nic nie napisał. Nie wiem czy nie lepiej byłoby się skupić na jednym...


tyle lat :D i właśnie ta strona stała się oficjalnym kontaktem Michała z fanami i istnieje do dzisiaj
Tuż po X-Factor było ok. 10 tys. polubień, było to największe skupisko fanów Michała w internecie.
Dziś ma ok 222 000 pokubień, jest prowadzona przez samego Michała.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » sobota, 10 grudnia 2016, 19:25

 

Poprzednia strona

Powrót do Dane personalne, informacje, ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron