mega blog

Konkrety, fakty, ciekawostki, które pojawiły się w mediach na temat Michała, jego rodziny i znajomych.

Re: mega blog

Postprzez Aganderas » wtorek, 17 lipca 2012, 22:00

Wiem, znam to spojrzenie, ale ono nie jest "artystyczne" nie wiem jak to inaczej określić. Michał jest piękny i trzeba go pokazywać - a z jakiegoś powodu nie chciał. Nie chce :( Jak nie zacznie siebie umieszczać w twórczości, to co stworzy? Pustkę.
(a jeżeli chodzi o to co umieszczał recandrock, to mówił wtedy, że Michał się z nim nie kontaktuje - myślę że Michał mógł spokojnie dać znać, że nie życzy sobie filmików w takiej formie.) Z tego co zaobserwowałam, rekandrock nie jest typem kogoś kto żeruje na innych, wręcz przeciwnie.
Jestem przekonana że chciał dla chłopaka dobrze.
No te dwa "kontrowersyjne" powiedzmy, ostatnie filmiki może były podprawione, nie mogę znaleźć słowa, nie urażeniem, . ..zawodem... być może zaczepką w stronę Michała, by zwrócić jego uwagę. Może coś w tym było, albo i nie.

Wszystkie filmiki przepełnione były zachwytem - zobaczcie jaki jest Michał piękny! Jaki wart ukazania światu. To widzę na tych filmikach!

Znam Recandrocków trochę z bloga Anetki. jakie życie prowadzą, kim są, co myśli Anet. (o Michale nie pisała) Bardzo lubię to, w jaki sposób myśli.
Chwilami była wzorem i inspiracją :D Do podchodzenia do życia z uśmiechem i cieszenia się najmniejszą w nim drobnostką.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » wtorek, 17 lipca 2012, 22:00

 

Re: mega blog

Postprzez Leon26 » środa, 18 lipca 2012, 02:21

:roll: fajna ta Anetka lubię takich ludzi :D nie lubię natomiast rozpamiętywać tego co było złe to lichy fundament :roll:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: mega blog

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 04:08

adh napisał(a):
goska napisał(a):
wolfik napisał(a):jak sie to mowi drogi ich sie rozeszly z mlodym :wink: a stronki nie widzialem juz dawno :roll:


moze jeszcze sie zejda. z zespolem tez sie rozeszly i zeszly od nowa. takie przyjaznie czasem sie musza "podladowac" na nowo. obie strony musza do nich dojrzec. mnie sie wydaje, ze to w pewnym sensie wazni ludzie dla Michala.

A ja mam do nich uraz, wielki uraz za to, co napisali na Michała na swoich blogach. Nawet jeśli racja była po ich stronie, to takich spraw nie wypisuje się w internecie na blogu, który czyta tysiące osób. Nie wyobrażam sobie, że mogła bym tak postąpić. W moich oczach stracili wszystko.

wiem o czym piszesz. pamietam tez. tak, to rysa na tej przyjazni. faktycznie, ale mnie sie zdaje, ze to byly slowa pisane w wielkich emocjach, swiadczace o tym, ze te emocje byly, ze to byla realacja oparta na uczuciach. takie kasanie z milosci. ja to tak widze.
mnie tez bardziej chodzi o to, ze ci ludzie, to taki pierwotny klimat Michala. autentyczny, swobodny, z uczuciowym kontekstem. i nie ukrywam, ze mnie blizszy :D taka baza do czegos innego, odskocznia od stresow dnia. wiesz o czym mowie...
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: mega blog

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 04:10

Aganderas napisał(a):Wiem, znam to spojrzenie, ale ono nie jest "artystyczne" nie wiem jak to inaczej określić. Michał jest piękny i trzeba go pokazywać - a z jakiegoś powodu nie chciał. Nie chce :( Jak nie zacznie siebie umieszczać w twórczości, to co stworzy? Pustkę.
(a jeżeli chodzi o to co umieszczał recandrock, to mówił wtedy, że Michał się z nim nie kontaktuje - myślę że Michał mógł spokojnie dać znać, że nie życzy sobie filmików w takiej formie.) Z tego co zaobserwowałam, rekandrock nie jest typem kogoś kto żeruje na innych, wręcz przeciwnie.
Jestem przekonana że chciał dla chłopaka dobrze.
No te dwa "kontrowersyjne" powiedzmy, ostatnie filmiki może były podprawione, nie mogę znaleźć słowa, nie urażeniem, . ..zawodem... być może zaczepką w stronę Michała, by zwrócić jego uwagę. Może coś w tym było, albo i nie.

Wszystkie filmiki przepełnione były zachwytem - zobaczcie jaki jest Michał piękny! Jaki wart ukazania światu. To widzę na tych filmikach!

Znam Recandrocków trochę z bloga Anetki. jakie życie prowadzą, kim są, co myśli Anet. (o Michale nie pisała) Bardzo lubię to, w jaki sposób myśli.
Chwilami była wzorem i inspiracją :D Do podchodzenia do życia z uśmiechem i cieszenia się najmniejszą w nim drobnostką.


o wlasnie, blizej mi do spojrzenia Agnieszki na ta sprawe, niz adh.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: mega blog

Postprzez Cien_1186 » środa, 18 lipca 2012, 06:31

Był taki moment, że myślałam podobnie jak Adh, miałam do Recandrocka żal o wiadome wpisy. Ale później pomyślałam sobie, że nie mnie oceniać tę sytuację, bo nie wiem jak to było naprawdę między nimi. Sympatyczna z nich para, sposób w jaki żyją bardzo mi się podoba, blisko natury, w przyjaźni z nią :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: mega blog

Postprzez roxi » środa, 18 lipca 2012, 13:11

Czuję do Nich ogromną sympatię. Myślę, że to prawdziwi przyjaciele Szpaka. W pewnym momencie zadziałały emocje. Oni już widzieli wcześniej jak machina TVN-u zaczyna wciągać Michała. Myślę, że życzyli mu kariery wolnej i ambitnej. Promocja, jaką robił Michałowi Recandrock, według mnie była najwyższego smaku. Może jak napisała Gosia, ich drogi się zejdą. Życzyłabym im tego. Jeden Gość z kamerą, zrobił dla Szpaka więcej niż dzisiaj agencja QE.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: mega blog

Postprzez wolfik » środa, 18 lipca 2012, 13:20

ta oni widzieli a stronka zrobila wiecej pozytku niz cala reklama gdzie indziej- mysle ze wyszlo jak wyszlo,a mlody myslal ze tak bedzie lepiej? bo mial takich doradcow z koziej wolki :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: mega blog

Postprzez roxi » środa, 18 lipca 2012, 15:49

wolfik napisał(a):ta oni widzieli a stronka zrobila wiecej pozytku niz cala reklama gdzie indziej- mysle ze wyszlo jak wyszlo,a mlody myslal ze tak bedzie lepiej? bo mial takich doradcow z koziej wolki :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Fajnie by było gdyby wróciły tamte czasy :)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: mega blog

Postprzez wolfik » środa, 18 lipca 2012, 15:57

jak to sie mowi cofnac czasu sie nie da 8-) na miejscu mlodego wyciagal bym wnioski i szukal optymalnej drogi w tym goszczu show-biznesu 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: mega blog

Postprzez roxi » środa, 18 lipca 2012, 19:25

Fajnie gdyby dalej miał możliwość otaczać się ludźmi pokroju Recandrock. Tacy przyjaciele to skarb. Teraz ma wokół siebie marketingowców z banknotami w oczach.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » środa, 18 lipca 2012, 19:25

 

Poprzednia strona

Powrót do Dane personalne, informacje, ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron