mega blog

Konkrety, fakty, ciekawostki, które pojawiły się w mediach na temat Michała, jego rodziny i znajomych.

Re: mega blog

Postprzez aga » środa, 14 września 2011, 12:21

goska napisał(a):podbijam dla agi


Dzięki Gosia :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Postprzez » środa, 14 września 2011, 12:21

 

Re: mega blog

Postprzez roxi » wtorek, 17 lipca 2012, 09:10

Recandrock....ma ktoś z nim kontakt? Fajny gość:) Przewidział dużo wcześniej ,,przyjaźń" z TVN -em i jej skutki....
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: mega blog

Postprzez goska » wtorek, 17 lipca 2012, 10:30

roxi napisał(a):Recandrock....ma ktoś z nim kontakt? Fajny gość:) Przewidział dużo wcześniej ,,przyjaźń" z TVN -em i jej skutki....


moze czesc chlopakow z zespolu.
fajny, fajne zycie wiedzie :D w dobrym stylu :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: mega blog

Postprzez wolfik » wtorek, 17 lipca 2012, 10:41

jak sie to mowi drogi ich sie rozeszly z mlodym :wink: a stronki nie widzialem juz dawno :roll:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: mega blog

Postprzez goska » wtorek, 17 lipca 2012, 10:47

wolfik napisał(a):jak sie to mowi drogi ich sie rozeszly z mlodym :wink: a stronki nie widzialem juz dawno :roll:


moze jeszcze sie zejda. z zespolem tez sie rozeszly i zeszly od nowa. takie przyjaznie czasem sie musza "podladowac" na nowo. obie strony musza do nich dojrzec. mnie sie wydaje, ze to w pewnym sensie wazni ludzie dla Michala.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: mega blog

Postprzez Aganderas » wtorek, 17 lipca 2012, 12:31

Zawsze ich jakoś widzę razem :D Anetkę z Klaudiuszem
http://www.youtube.com/watch?v=r9TGNeLFdc4&feature=relmfu
(ganek ten sam, zdaje się 8-) )
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: mega blog

Postprzez goska » wtorek, 17 lipca 2012, 18:52

Aganderas napisał(a):Zawsze ich jakoś widzę razem :D Anetkę z Klaudiuszem
http://www.youtube.com/watch?v=r9TGNeLFdc4&feature=relmfu
(ganek ten sam, zdaje się 8-) )

fajni ludzie, fajnie zyja :D
a Ty Agnieszko nie mozesz wytrzymac na wsi. widzisz ile fajnych rzeczy mozna tam robic, jak dobrze wies wplywa na psyche :D zaloz ferme koz i zajmij sie wyrobami z koziego mleka. ponoc bardzo dochodowe zajecie. mam znajomych, ktorzy to robia w Bieszczadach. a pisac mozna wszedzie i zdjecia robic tez, blogi prowadzic tez. kwestia nastawienia.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: mega blog

Postprzez adh » wtorek, 17 lipca 2012, 19:09

goska napisał(a):
wolfik napisał(a):jak sie to mowi drogi ich sie rozeszly z mlodym :wink: a stronki nie widzialem juz dawno :roll:


moze jeszcze sie zejda. z zespolem tez sie rozeszly i zeszly od nowa. takie przyjaznie czasem sie musza "podladowac" na nowo. obie strony musza do nich dojrzec. mnie sie wydaje, ze to w pewnym sensie wazni ludzie dla Michala.

A ja mam do nich uraz, wielki uraz za to, co napisali na Michała na swoich blogach. Nawet jeśli racja była po ich stronie, to takich spraw nie wypisuje się w internecie na blogu, który czyta tysiące osób. Nie wyobrażam sobie, że mogła bym tak postąpić. W moich oczach stracili wszystko.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: mega blog

Postprzez Aganderas » wtorek, 17 lipca 2012, 19:28

O kozach 8-)
Tak, takie coś to ja sobie myślałam teoretycznie (chociaż nie o kozach - chociaż kozy akurat bardzo lubię) ale ja nic nie mam, na tej wsi. Rodzice wynajmują mieszkanie w gminnym budynku, domek po babci stryjek się uparł i sprzedali, no kicha. Tak, to bym musiała za granice jechać i gdzieś nadmiar gotówki zarobić na rozkręcanie^^ trochę tego trzeba by było. Takie pieniądze dla bezrobotnych też można dostać, ale trzeba mieć w tedy rozeznanie, biznesplan i umieć robić, to co się chce robić :lol: Ja się na kozach nie znam, to mi nie dadzą :D
*
adh, a gdzie ty coś strasznego widziałaś napisanego u Reckandroka^^? Bo ja nie widziałam, a pilnowałam wszystkiego że aż i wszystkie filmiki sobie zdążyłam przegrać. Może Michałowi się tak wydawało najwyżej, a może tylko fanom.
Tak naprawdę to uważam, że Recandrock wzbudzał tylko zainteresowanie Michałem. Pokazywał od magicznej strony. Tak zawsze uważałam, tak na to patrzyłam i wtedy, i dzisiaj z perspektywy czasu. Aż żal że nikt go nie wspiera teraz w taki sposób. Tak naprawdę nie wiemy co mieli omówione wcześniej z Michałem, a co nie. Na moje oko to Michał się z czegoś wycofał.
No nie wiem, wszystko jest owiane mgłą tajemnicy, chyba że komuś Michał się zwierzał i wie.
Uważam że gdyby Michał współpracował wtedy a Klaudiuszem jego kariera potoczyła by sie zupełnie inaczej. Gdyby pozwolił sobie na zaistnienie swoją własną wyjątkową osobą w swiecie! Ech leciał, a póżniej sie już tylko czołgał. Nie wiem czy sie sam przestraszył, czy wkroczył Borkowski. Szkoda gadać.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: mega blog

Postprzez gingers » wtorek, 17 lipca 2012, 21:10

Wiem o czym pisze Adh i znowu się z nią zgadzam w 100%.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 17 lipca 2012, 21:10

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dane personalne, informacje, ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron