FACEBOOK 14

Konkrety, fakty, ciekawostki, które pojawiły się w mediach na temat Michała, jego rodziny i znajomych.

Re: FACEBOOK 14

Postprzez wolfik » niedziela, 20 października 2013, 07:25

a ja w radio uslyszalem jadac ta piosenke co to byla w ddtv z tymi gitarzystkami istny szajs ze tak powiem i padlem z wrazenia w rmf fm leciala i taka mysl ze takie cos daja w radio a szpak nawet na to sie nie zalapal :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » niedziela, 20 października 2013, 07:25

 

Re: FACEBOOK 14

Postprzez Tomek » niedziela, 20 października 2013, 09:12

A szkoda bo ma kilka fajnych utworów , np te nagrywane z whiplashem czy z czasów de star. Niewątpliwie jest w dołku twórczym , tak jak pisałem to wina nowego otoczenia, ludzi którzy go otaczają, i jeszcze mu wmawiają ze wszystko co dobre przemija. Nieprawda, to od niego zależy. Każdy okres życia ma swoje znaczenie, kiedyś to zrozumie.

A co do jego kariery, potrzebowali go do zglajszachtowania polskiego społeczeństwa i misja się udała :)) a teraz kiedy nie mogą na nim zarobić to go odstawiają na boczny tor, to typowe dla tego systemu (wiem Aga zaraz powie że znów o tym piszę :))) ale takie są fakty...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: FACEBOOK 14

Postprzez wolfik » poniedziałek, 21 października 2013, 15:35

masz racje mi sie podobal ten z przesluchania jako de stars w krakowie
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 4505_n.jpg
DZIEŃ DOBRY POLSKO ! UŚMIECHNIJ SIĘ !!!
DZISIAJ MAMY PONIEDZIAŁEK , JAK SIĘ MIEWACIE ??
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: FACEBOOK 14

Postprzez wolfik » wtorek, 22 października 2013, 14:58

nafb zastoj od 2 dni wiec sie lenie :wink: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: FACEBOOK 14

Postprzez wolfik » czwartek, 24 października 2013, 12:59

TRENINGU NADCIĄGAM ^^
powiem jedno, a gdzie muzyka?chyba sobie powoli odpuszcze 2 budzian to nie moja bajka sory ^ :mrgreen: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: FACEBOOK 14

Postprzez Ami » czwartek, 24 października 2013, 18:19

fan page Michał Szpak
Mamy Polską złotą jesień Powoli rok który dla mnie przynajmniej nie był najlepszy schyla się ku końcowi ^^ wiem że JUTRO BĘDZIE LEPSZE a psychologicznie WIEM ŻE JUTRO JEST LEPSZE !!! Dzisiaj otrzymałem teksty i dwa nowe numery , TRZYMAJCIE KCIUKI ZNOWU WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA LUDZIE KTÓRZY SIĘ MNĄ OPIEKUJĄ , JA I ENERGIA

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 5414_n.jpg
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: FACEBOOK 14

Postprzez adh » czwartek, 24 października 2013, 19:31

wolfik napisał(a):a ja w radio uslyszalem jadac ta piosenke co to byla w ddtv z tymi gitarzystkami istny szajs ze tak powiem i padlem z wrazenia w rmf fm leciala i taka mysl ze takie cos daja w radio a szpak nawet na to sie nie zalapal :lol: :lol:

:lol: :lol:
to było trzeba oglądać, a nie słuchać :lol: :lol: :lol:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 14

Postprzez adh » czwartek, 24 października 2013, 19:40

Ami napisał(a):fan page Michał Szpak
Mamy Polską złotą jesień Powoli rok który dla mnie przynajmniej nie był najlepszy schyla się ku końcowi ^^ wiem że JUTRO BĘDZIE LEPSZE a psychologicznie WIEM ŻE JUTRO JEST LEPSZE !!! Dzisiaj otrzymałem teksty i dwa nowe numery , TRZYMAJCIE KCIUKI ZNOWU WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA LUDZIE KTÓRZY SIĘ MNĄ OPIEKUJĄ , JA I ENERGIA

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 5414_n.jpg

przyznał więc, że rok nie był zbyt udany :roll:
ale taki stracony też nie był, świata pozwiedzał , festiwal wygrał, a to oznacza, że ma kasę na następny rok życia w W-wie :lol:
Ciekawią mnie Ci "ludzie", którzy się Nim opiekują, bo jak narazie żadnej ich działalności nie widać.
No i faktycznie muzyczna pustka u Michała :( , jest kiepsko. :(
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 14

Postprzez roxi » czwartek, 24 października 2013, 20:52

Witajcie, witajcie:))) Weszłam po długiej nieobecności a tu jak w brazylijskiej telenoweli:))) Można rok nie oglądać a główna bohaterka dalej w ciąży:))) do porodu jeszcze ...ohohhhoooohoooo:)))) Znów rodzą się dwa ,,hiciory" i jest nowy ,,menadżment" ....fantastycznie...:)))) Znaczy jest dobrze...jest tak, jak było:))))))) hahahaha!!! Nawet kuzyn Ralph na swoim facebooku przedstawił osoby, które aktualnie zajmują się nim, nie ma lipy:))) nawet fota jest ( ale taka sensowna) i Pan Kościkiewicz na niej, m.in. A u Michała dalej ,,tajnos agentos"??? :) A co się stało ze współpracą z Kościkiewiczem, Cyganem, tymi kompozytorami zagranicznymi ( co obce ponoć lepsze:))) ) ???? nie wspominając już o fotach ze studia sprzed roku , dwóch, kiedy to powstawały rewolucyjne numery:)? Dobry numer z tego Szpaka:)))) Z pozdrowieniami dla Wszystkich:)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: FACEBOOK 14

Postprzez wolfik » piątek, 25 października 2013, 06:27

:lol: :lol: :lol: super ze wpadlas^ a szpak jak zawsze tajnos i fantazja jak narazie nic wiecej :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » piątek, 25 października 2013, 06:27

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dane personalne, informacje, ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron