FACEBOOK (13)

Konkrety, fakty, ciekawostki, które pojawiły się w mediach na temat Michała, jego rodziny i znajomych.

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez goska » środa, 9 stycznia 2013, 09:34

gingers napisał(a):
Tomek napisał(a):No tak, oczywiście takie osoby jak ellyn i gingers ujawniły sie jako front obrony OFC... żałosne. Oczywiscie możecie sobie cenzurwać od rana do nocy, traktować fanów jak dzieci, kasujac dodane zdjecia na polecenia z zewnątrz, tylko nie oczekujcie że w tenn sposób zbierzecie tu grupę myślacych osób które będą popierały Szpaka ...

A co do OFC matta ma rację, to parodia nie fan club, moim zdaniem Taka Ja robi bład wycofujać sie z tego, ale też sie jej nie dziwie, zaszczułyście ją, tak ze ma was dość i tych całych waszych kłótni... Szkoda Szpaka bo ten cały układ go po prostu dusi...


:roll:
A z tego co pogrubiłam to koń by się uśmiał, OFC pewnie też.

Bawcie się dobrze, mnie to już nie bawi, nie potrafię być więźniem nienawiści, paradoksalnie jestem bardziej wolna niż Ci co myślą tak o sobie.


to chodzi o tzw stwarzanie warunkow. tak mi sie wydaje. na pewno zas nikt tutaj cie nie nienawidzi.
parafrazujac Schopenhauera - »swiat jest moim przedstawieniem« - jest to prawda, ktora obowiazuje w odniesieniu do kazdej zywej i poznajacej istoty, chociaz tylko człowiek moze ja doprowadzic do refleksji. to miejsce powinno byc miejscem wymiany refleksji, a nie obrazania sie z powodu cudzych pogladow, osadow i kondycji.
to, ze Cie nie bawi, to nic dziwnego. mnie tez to nudzi. pewnie z innych powodow, ale tez.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 9 stycznia 2013, 09:34

 

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez gingers » środa, 9 stycznia 2013, 10:10

goska napisał(a):
gingers napisał(a):
Bawcie się dobrze, mnie to już nie bawi, nie potrafię być więźniem nienawiści, paradoksalnie jestem bardziej wolna niż Ci co myślą tak o sobie.


na pewno zas nikt tutaj cie nie nienawidzi.


A czy ja napisałam, że ktoś mnie nienawidzi?
Nie potrafię być więźniem nienawiści, swojej do kogoś, do czegoś, to miałam na myśli. I nie jestem takim więźniem na szczęście.


Pozdrawiam i zmiatam.

PS
Chyba sobie podpis powinnam pogrubić :lol: Chociaż raczej nie będzie to już potrzebne.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez goska » środa, 9 stycznia 2013, 10:49

gingers napisał(a):
goska napisał(a):
gingers napisał(a):
Bawcie się dobrze, mnie to już nie bawi, nie potrafię być więźniem nienawiści, paradoksalnie jestem bardziej wolna niż Ci co myślą tak o sobie.


na pewno zas nikt tutaj cie nie nienawidzi.


A czy ja napisałam, że ktoś mnie nienawidzi?
Nie potrafię być więźniem nienawiści, swojej do kogoś, do czegoś, to miałam na myśli. I nie jestem takim więźniem na szczęście.


Pozdrawiam i zmiatam.

PS
Chyba sobie podpis powinnam pogrubić :lol: Chociaż raczej nie będzie to już potrzebne.

no, jakos nie mamy szczescia jesli chodzi o zrozumienie siebie nawzajem :D chyba jestem zbyt wprost :D pozdrawiam :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Leon26 » środa, 9 stycznia 2013, 12:33

Ale narozrabialiście :roll: i to z powodu jakiejś fotki no nie wierze :o Tak na przyszłość-jak będą wątpliwości czy to Szpak sobie życzy tego czy owego to wystarczy do niego zadzwonić i zapytać.Nie wierze żeby dało się nim sterować jest zbyt roztrzepany i przekorny żeby komuś się ta sztuka udała.Można próbować o ile kogoś to kręci ale on i tak zrobi swoje.Ostatnio zaliczył kilka poważniejszych gaf więc raczej nikt nie musi go inspirować...sam potrafi :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Tomek » środa, 9 stycznia 2013, 16:11

Dokładnie Gośka, mam wrażenie że niektóre osoby zrobiły sobie ze Szpakofanów dodatek do Fejsbuka, żeby tylko dodać grafę z podpisem MY SZPAKODFANI POPIERAMY, MY SZPAKOFANI ŻYCZYMY/TRZYMAMY KCIUKI itd, itp, a nie traktują tego miejsca i forumowiczów poważnie. Bo czym niby jest pokątne uzgadnianie z kimś które zdjęcie należy usunąć a które nam wolno pokazywać? Niechby już zadzwoniły do szpaka i się faktycznie zapytały czy sobie nie życzy tego zdjecia, ale nie, podobno są "osoby z otoczenia Michała Szpaka" :lol: To otoczenie jest widocznie tak blisko Michała Szpaka ze zna jego wszystkie myśli i jest całkowicie reprezentatywne, więc nie ma sensu nawet informować nas maluczkich o kogo chodzi. Przykro mi że to piszę ale tak działajace forum jest dla mnie fikcją, jakimś marionetkowym miejscem, gdzie nie traktuje sie nas poważnie a tylko jako dodatek do promowania Szpaka.

Aganderas a Ty się jeszcze dziwisz czemu ludzie tu nie piszą? Sorry ale tym razem to Cię nie rozumiem...
Sama nieraz krytykowalaś pewne rzeczy...

gingers śmieszą mnie już twoje nadinterpretacje, a tego co piszesz w ogóle nie rozumiem, nie wiem może piszesz tak zawile ze przekracza to moje możliwosci zrozumienia..
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Ami » środa, 9 stycznia 2013, 18:32

angie napisał(a):Adh, no co Ty! Mi chodziło tylko o naturę i i nieznośną manierę OFC, którego szczerze nie trawię, no i o pewne cechy Szpaka, które działają mi na nerwy. To, że coś tam usunęłaś było wtórną konsekwencją tych własnie czynników. Jesteś naprawdę jednym z najlepszych możliwych moderatorów.

Ange adh jest tu administratorem razem z cukierkiem , a nie moderatorem. Czytam to wszystko ,być może zbyt pobieżnie aby zająć stanowisko ,jednak widzę i słyszę co się dzieje. a dzieje się tak ,że z jednej strony Michał daje sobie coraz lepiej radę z drugiej strony u nas jest coraz gorzej .Ludzi mało ,w dodatku nie wszyscy są aktywni ,włącznie ze mną ,przyznaję. Dajmy sobie szansę na wspólne bycie tu ,szanujmy ,wspierajmy i nie rozpraszajmy. Zjazdy trzeba będzie zorganizować ,wyjazdy na koncerty , będziemy się wspierać. Każdy z nas ma mieszane uczucia co do obecnej sytuacji jeśli chodzi o układy itd różne może niefortunne działania . Jednak bardzo proszę ,trzymajmy się razem.
Adh zostań tu i się nie fochaj . Gosiu masz racje , wszystko powinniśmy wspólnie omawiać ,podejmować razem decyzje. Ale często rzadko tu bywamy i trudno jest rzucać pytania w wiatr. Mnie osobiście coraz bardziej doskwiera to ,że każdy z tzw. ulicy czyta co tu piszemy ,ustalamy itd . ale tego chyba już nie da się zmienić .Są przecież tego plusy. To znaczy wolna droga dla nowych fanów itd . No nie wiem tak źle i tak nie dobrze. I wiecie co mam na myśli . :wink:
Wieczna huśtawka ,wieczne rozgoryczenie i to po wszystkich stronach ,w dodatku pochopne działania które bolą wszystkich . Kurcze ,ale nie potrafię tego rzucić ,no nie potrafię i już.
Żeby nie było to ja wbiłam dziś w naszym imieniu post z głosowaniem na Wodzisław. Uzupełniłam też wszystkie linki na naszym fb do głosowania.
I to nie żadna sztuczna propaganda , tak myślę.
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Cien_1186 » środa, 9 stycznia 2013, 18:59

Dla mnie to forum to te parę osób, które naprawdę cenię i lubię, dlatego chcę i będę tu pisać. Boli mnie tylko jedno, że spieramy się tu z gorliwością wartą dużo lepszej sprawy... A chyba po prostu nie warto...
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez wolfik » środa, 9 stycznia 2013, 19:03

mi sie nawet pisac niechce na temat tej fotki :( szkoda nerwow 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Tomek » środa, 9 stycznia 2013, 19:34

Ami Michał może sobie radzić nawet 1000 razy lepiej, ale bez fanów będzie nikim. Artysta bez fanów jest Nikim. Jeśli był paradoks Michała Szpaka to polegał on na tym ze swoja osobowością przyciągnał wielu różnych osób, i te osoby nie patrzyły na jego braki wokalne, pokochaliśmy go za to jakim był, albo raczej jakim chciałby być.
I teraz on i pewne osoby podcinaja gałąź na której siedzi. Lekceważy sie fanów w różny sposób, takze na tym forum. A co do adh to ja nigdy nie nastawałem na to aby odeszła, wręcz przeciwnie, to ona sie obraziła. Ja ze swojej strony chcę tylko jawności życia na forum, chcę wiedziec kto i dlaczego nam każe usuwać zdjecia. Przypominam że podobna sytuacja była gdy ktoś jednostronnie zablokował konto Rózi, za mój komentarz i do dzisiaj nie dowiedziałem sie kto i za co mnie zablokował...
Żądam jawności i demokracji, tego wymaga niezależnosć tego forum , które faktycznie , jak pisze Gośka jest marka tego miejsca, nie ma tu cenzury i kadzenia jak na tablicy Michała i to jest wartość sama w sobie.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: FACEBOOK (13)

Postprzez Ami » środa, 9 stycznia 2013, 19:42

Może będziesz zdziwiony Tomek ,ale po raz pierwszy całkowicie się z Tobą zgodzę. Tak , wszystko jest ważne i fani dla Michała i to jakim jest człowiekiem i demokracja . Wszystko ,ale znasz tez takie coś jak druga szansa. Ja daję ją teraz sobie ,nie wiem czy ktoś się przyłączy , oczywiście nie dosłownie. Ale jednak wciąż mam nadzieję , że można wciąż naprawiać ,budować i cieszyć się . Uczyć się na własnych błędach i to dotyczy nas wszystkich , Michała , jak i innych zainteresowanych.
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » środa, 9 stycznia 2013, 19:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dane personalne, informacje, ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron