FACEBOOK (12)

Konkrety, fakty, ciekawostki, które pojawiły się w mediach na temat Michała, jego rodziny i znajomych.

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez ania » wtorek, 18 grudnia 2012, 21:32

Aviehotels napisał(a):chwała nam niepotrzebna.
A 'znaczek' jest choćby po to, żeby nowa osoba trafiła na naszą stronę, gdzie tych materiałów jest dużo więcej.

Właśnie, Avie, myślę, że problem jest taki, że nastawiacie się już wyłącznie na tych nowych, którzy może pojawią się po wydaniu płyty. Przyjdą niczego nieświadomi i będą wielbić Was za to, że takie wspaniałe nagranie z koncertu wrzuciłyście, że takie świetne zdjęcia robicie. Czy oczekiwania i sugestie tej obecnej "garstki" fanów naprawdę nie mają żadnego znaczenia? Bo są uprzedzeni i zawsze będą na "nie"? Może jednak czasem warto zastanowić się nad opinią inną od Waszej, bo jednak jest pisana w dobrej wierze, a nie po to, by Was zaatakować.
ania
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 696
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:11
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 18 grudnia 2012, 21:32

 

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez Aludka » wtorek, 18 grudnia 2012, 21:39

dokładnie Ania, dobrze, że to napisałaś, bo też mi się nie podoba, że z góry zostało założone, że nie trzeba "walczyć" o przychylność obecnych fanów, bo to i tak nic nie da, tylko o nowych
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez vines » wtorek, 18 grudnia 2012, 21:45

to nasze gadanie i tak nic nie zmieni...bo nasze argumenty trafiają w nicość, zawsze :cry:
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez Aludka » wtorek, 18 grudnia 2012, 21:48

niestety
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez adh » wtorek, 18 grudnia 2012, 22:19

vines napisał(a):to nasze gadanie i tak nic nie zmieni...bo nasze argumenty trafiają w nicość, zawsze :cry:

OFC miało byż z założenia zjednoczoną grupą wszystkich fanów Michała, tak planował Michał, czyż nie tak Avie :?:
Tymczasem powstała kilkuosobowa grupa - ile ? 10 osób ? , która zamiast jednoczyć, wciąż wywołuje konflikty, która działa w zupełnym oderwaniu od fanów, nie licząc się z nikim. Ciekawe, bo dzięki nim pozostali fani właśnie się jednoczą. :lol:
Jeśli liczą na nowych fanów, to się srodze zawiodą, takie metody postępowania nikogo nie przyciągną. Same filmiki, zdjęcia, relacje to za mało, tu trzeba mieć otwarte serce dla pozostałych. Ale cóż, macie rację, żadne gadanie tego nie zmieni, ten twór sam się wyniszczy, nie mając źródła zasilania.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez Aviehotels » wtorek, 18 grudnia 2012, 23:01

ania napisał(a):
Aviehotels napisał(a):chwała nam niepotrzebna.
A 'znaczek' jest choćby po to, żeby nowa osoba trafiła na naszą stronę, gdzie tych materiałów jest dużo więcej.

Właśnie, Avie, myślę, że problem jest taki, że nastawiacie się już wyłącznie na tych nowych, którzy może pojawią się po wydaniu płyty. Przyjdą niczego nieświadomi i będą wielbić Was za to, że takie wspaniałe nagranie z koncertu wrzuciłyście, że takie świetne zdjęcia robicie. Czy oczekiwania i sugestie tej obecnej "garstki" fanów naprawdę nie mają żadnego znaczenia? Bo są uprzedzeni i zawsze będą na "nie"? Może jednak czasem warto zastanowić się nad opinią inną od Waszej, bo jednak jest pisana w dobrej wierze, a nie po to, by Was zaatakować.


Aniu, na początku chcę napisać, że pomimo tego wszystkiego co się dzieje (tutaj i nie tylko) mam do Ciebie naprawdę dużo sympatii i szacunku, bo jesteś jedną z niewielu osób, które serio obiektywnie starają się spojrzeć i pomóc, a nie dowalić złośliwością. Dlatego nie traktuj mojego postu personalnie.

Był konflikt między grupami (które się już tysiąc razy wymieszały, nieważne) i jest podział. To jest fakt. Ale czy musi być aż taka nienawiść? Po co? Nie można sobie odpuścić i po prostu żyć razem w spokoju? Nie mówię o przyjaźni, bo tego nigdy nie będzie, ale na neutralność chyba nas stać. I to będzie dobro Michała, o którym tak tu piszecie.
Co do uprzedzenia, to ono jest i nie wmówicie mi, że jest inaczej. Choćbyśmy codziennie organizowały wam trzy koncerty i stawały na głowie, to i tak będzie złośliwość i prowokacje.
Jeśli chodzi o walkę o fanów - to tak, Michał będzie miał wielu nowych fanów i w to nie wątpię. I jednym z celów OFC jest ich pozyskiwanie. I TO się udaje. Możecie wierzyć, albo nie, ale JA dostaję prywatne wiadomości na fejsie, od osób których ze środowiska fanowskiego się nie zna, z podziękowaniami za to co robimy. I warto robić to co robimy dla takich osób.

Te kilkanaście osób, które są tutaj i które nas nienawidzi, to naprawdę NIE są wszyscy fani. Często o tym zapominacie. I OFC nie jest po to, żeby tym kilkunastu uprzedzonym osobom dogadzać, robić nie wiadomo co, organizować afterki przy piwku co koncert, robić z Michała małpkę cyrkową na zlocie, która za spodnie zatańczy i zaśpiewa. Według mojej opinii Michał jest Artystą i jak Artystę należy go traktować, a nie spełniać swoje zachcianki - żeby było luźno i śmiesznie. Może mamy różne opinie i różne poglądy, trudno. Może według was było stypowato i apelowato - trudno. Przynajmniej było z szacunkiem, należytym Artyście.

I nie chodzi o to, żeby nie krytykować. Spoko, przyjmujemy krytykę. Nikt nie mówi, że było idealnie. Tylko żeby to była normalna krytyka, racjonalna krytyka, a nie wylanie na nas wszelkiego jadu jaki tylko wylać możecie.

Złośliwość niektórych osób, jak czytam ten wątek, przechodzi ludzkie pojęcie, naprawdę. I zaczynam się zastanawiać, czy naprawdę chcecie walczyć o to DOBRO MICHAŁA, czy raczej tak was jara mordowanie siebie nawzajem i nas przy okazji. No bo przecież, DOBRO MICHAŁA będzie JESZCZE LEPSZE jak pokłócimy się jeszcze z dziesięć razy, prawda?
"Niebo, tu nie ma nieba - jest prześwit między wieżowcami
A serce to nie serce, to tylko kawał mięsa."
happysad - Nie ma nieba
Avatar użytkownika
Aviehotels
II. stopień wtajemniczenia
II. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 61
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lipca 2011, 20:12
Lokalizacja: Częstochowa
wiek: 19

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez Aludka » wtorek, 18 grudnia 2012, 23:13

Aviehotels napisał(a):Aniu, na początku chcę napisać, że pomimo tego wszystkiego co się dzieje (tutaj i nie tylko) mam do Ciebie naprawdę dużo sympatii i szacunku, bo jesteś jedną z niewielu osób, które serio obiektywnie starają się spojrzeć i pomóc, a nie dowalić złośliwością. Dlatego nie traktuj mojego postu personalnie.


no więc w takim razie weź jej słowa jako warte rozważenia, może coś w tym jest i nie warto ich tak od razu odrzucać
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez matta » wtorek, 18 grudnia 2012, 23:21

Mała poprawka Avie... wy nie macie tylko nas przeciwko sobie. Znam mnóstwo fanów, z phorum, z socjum z byłego ofc i tych którzy się nigdzie nie zrzeszali. Uwierz mi NIKOMU nie podobaja się metody waszego działania. Jesteście jakby osobno, po drugiej stronie są pozostali. Widać to na koncertach, widać to było na zlocie czy afterce.
My po prostu mamy miejsce gdzie możemy sobie o tym porozmawiać, macie tutaj dostęp więc widzicie o czym tutaj rozmawiamy. Ale nie widzicie o czym ludzie mowią do siebie na privie. Więc nie jest tak kolorowo jak tutaj pięknie opisujesz. Nie tylko kilkanaście osób ktore podglądacie. W praktyce jesteście Wy przeciwko reszcie...
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez Aviehotels » wtorek, 18 grudnia 2012, 23:27

matta napisał(a):Mała poprawka Avie... wy nie macie tylko nas przeciwko sobie. Znam mnóstwo fanów, z phorum, z socjum z byłego ofc i tych którzy się nigdzie nie zrzeszali. Uwierz mi NIKOMU nie podobaja się metody waszego działania. Jesteście jakby osobno, po drugiej stronie są pozostali. Widać to na koncertach, widać to było na zlocie czy afterce.
My po prostu mamy miejsce gdzie możemy sobie o tym porozmawiać, macie tutaj dostęp więc widzicie o czym tutaj rozmawiamy. Ale nie widzicie o czym ludzie mowią do siebie na privie. Więc nie jest tak kolorowo jak tutaj pięknie opisujesz. Nie tylko kilkanaście osób ktore podglądacie. W praktyce jesteście Wy przeciwko reszcie...


No ja się z tym nie zgadzam, bo widzę na własne oczy co innego.
"Niebo, tu nie ma nieba - jest prześwit między wieżowcami
A serce to nie serce, to tylko kawał mięsa."
happysad - Nie ma nieba
Avatar użytkownika
Aviehotels
II. stopień wtajemniczenia
II. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 61
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lipca 2011, 20:12
Lokalizacja: Częstochowa
wiek: 19

Re: FACEBOOK (12)

Postprzez Estrella » wtorek, 18 grudnia 2012, 23:30

Jak dziwny jest fakt, że spięcie powstało na linii ofc - Bogusia, to że nie potrafiliście dogadać się z osobą o jej usposobieniu - człowieka do rany przyłóż, dla Michała i jego fanów ściągnęłaby gwiazdkę z nieba, jest bezinteresowna i naprawdę mega kochana, ale komuś wadzi. Jak prowadzona była dyskusja, że nie doszło w miarę szybko do prostego porozumienia. Swoją drogą zastanawia mnie to, że żale są regulowane właśnie z osobami bardziej podatnymi na sugestie, innym potrafią nie odpisać nawet, i nie nie interesuje mnie pokrętne tłumaczenie.

Pretensje, że wyciągane coś jest na forum... przecież jesteśmy ludźmi z jednej gliny ulepionymi, mamy prawo dyskusji, żyjemy w wolnym kraju, zdrowsze to niż zawracanie du*y Michałowi każdym "niesprawiedliwym posądzeniem/donosem/opinią prywatną" bo on ma ważniejsze sprawy na głowie niż niańczenie zbiorowego ego.

Oficjalny FANKLUB ma zabawny rozstrzał z interesem reszty fanów. Nie, z żadnej strony nie pojmuję tego tworu choć są tam bardzo nieliczne jednostki, które szanuję/lubię to w głowie mi się ta cała sytuacja nie mieści.
Lori pisanie w nerwach/emocjach i kasowanie potem postów, które i tak zostają w cytatach... o_O jak już piszesz to pisz co naprawdę myślisz i nie obawiaj się zostawić swojego zdania na widoku.


Nocno-wieczorne Obrazek dla wszystkich nocnych marków...
Avatar użytkownika
Estrella
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1168
Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 16:03
Lokalizacja: Radom/Warszawa
wiek: 25

Postprzez » wtorek, 18 grudnia 2012, 23:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dane personalne, informacje, ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron