o my God!!

Re: o my God!!

Postprzez kfc » poniedziałek, 19 marca 2012, 11:23

:mrgreen: :mrgreen:
kfc
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 07:38

Postprzez » poniedziałek, 19 marca 2012, 11:23

 

Re: o my God!!

Postprzez Aganderas » poniedziałek, 19 marca 2012, 11:46

Ja umiem troszkę gotować, tak żeby było pachnąco i smacznie (tyle że bez mięsa - bo długo byłam wegetarianką i sie nie nauczyłam. Tak, mięso to nie dosalam , rybę albo nie dosmażam, albo jest już za sucha :lol:)
I o czymś miałam napisać jeszcze, ale się zagadałam ze współlokatorką :lol: i nie pamiętam :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: o my God!!

Postprzez Kasjopea » sobota, 24 marca 2012, 02:45

pinga napisał(a):Kas, przyznaj się, że zarwałaś dwie noce :shock:


Pinga, ja nocny marek jestem, więc to nie problem dla mnie :) W nocy mi się zazwyczaj szybciej i lepiej pracuje - cisza, spokój, żadnych rozpraszaczy uwagi 8-)

pinga napisał(a):Wczoraj porządkowałam obie linkownie - koncertową i reportażową.


Dzięki Ci za obie linkownie! :) Fajnie, że mamy na forum takie bazy danych łatwo dostępnych 8-)

-----------------------------------------

Moi Drodzy, nasza podróż w czasie zakończona!
Wszystkie brakujące wątki zostały już uzupełnione, jakby nigdy nic się nie wydarzyło :wink:

Jedynie tematu "Kasjopejo, dzieki, ze Ci sie chce!" postanowiłam nie odtwarzać :P ponieważ ostatnio padło tyle miłych słów pod moim adresem (choćby w temacie, w którym właśnie piszę), że przywracanie kolejnego wątku dziękczynnego byłoby już... no, kurczę... dużym nietaktem :? Mam nadzieję, że autorzy tamtych postów nie będą mi mieli za złe :oops: :D
To, co było skierowane do mnie, zostawię sobie na kompie na pamiątkę :) , ale myślę, że na forum nie ma potrzeby jeszcze raz tego tematu przytaczać.

Zacytuję tylko posty adresowane do pozostałych osób z administracji:

anika: "Ja tez dziękuję! Dziękuję też Ginger, ze wczoraj tak szybko zareagowała :)"

gingers: "Oczywiście Ginger też stanęła na wysokości zadania."

goska: "wlasnie, Ginger tez byla dzielna :)"

gingers [do Lori i obecnego składu zarządzającego]: "Ale chcę też napisać, że wszystkie zachowałyście się bardzo w porządku, naprawdę."

-----------------------------------------

Od siebie chciałam jeszcze raz, oficjalnie bardzo podziękować Lori i Aganderas za to, że zaoferowały mi swoją pomoc przy rekonstruowaniu wątków i wspaniale się z tego wywiązały! :)

Cukierkowi dziękuję również za szczerą chęć pomocy. Tutaj jednak technika stanęła na drodze do realizacji, bo przy necie, który ładuje 1 stronę przez 10 minut w praktyce nie da się NIC zrobić. Trzeba by nad 1 postem siedzieć ok. godziny! Zgroza! :shock:
Ale oferta pomocowa została złożona i to doceniam :)

Dziękuję też Ginger, że zaproponowała nowym moderatorom pomoc w ogarnięciu zakresu obowiązków i wyjaśnieniu zawiłości technicznych, z którymi przyjdzie im się zmierzyć :) Aganderas szaleje na swoim poligonie i już sobie coraz sprawniej radzi w nowej roli, a Ami niebawem ją nadgoni. Za to Estrellę chyba real wciągnął na dobre, ale mam nadzieję, że wkrótce do nas powróci na dłużej 8-)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: o my God!!

Postprzez Aganderas » sobota, 24 marca 2012, 04:24

Dzięki jejku Kasjopeo.
W moim przypadku, słowo zaoferowała, jest jak najbardziej na miejscu, ale po wpadce, gdy koniecznie z sygnatury Kasjopei chciałam zrobić - linka hehe, więcej swoich usług oferować się nie powarzyłam . :lol:
Żeby nic nie psuć przy nauce, i mieć poligon rozszerzony, nie martwcie się, założyłam jeszcze osobną całkiem wyspę :)
W razie czego, będę tam próbować.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: o my God!!

Postprzez Cien_1186 » sobota, 24 marca 2012, 06:44

Dziękuję Kas, Tobie i dziewczynom, za tyle pracy włożonej w odzyskanie naszej historii :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: o my God!!

Postprzez goska » sobota, 24 marca 2012, 06:58

dzieki Kasjopejo raz jeszcze. mam nadzieje, ze czyjes "widzi mi sie" nie narazi nas po raz kolejny na takie emocje, a Was na tyle pracy.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: o my God!!

Postprzez Ami » sobota, 24 marca 2012, 07:10

Aganderas napisał(a):....Żeby nic nie psuć przy nauce, i mieć poligon rozszerzony, nie martwcie się, założyłam jeszcze osobną całkiem wyspę :)
W razie czego, będę tam próbować.


Właśnie ,przy Aganderas na jej wyspie mogę ćwiczyć więc tym samym dziękuję jej ,że mnie wspiera :P

Ale przede wszystkim dziękuję Tobie Kasjopejo ,że wkładasz tyle serca i pracy w nasze tu istnienie i dodajesz tym samym wiary w to ,że przetrwamy wszystkie burze,wzloty i upadki..do tego wierzysz we mnie mimo wszystko :) Uff...jak to dobrze ,że forum jest na powrót takie jak nowe :P :P :P
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: o my God!!

Postprzez matta » sobota, 24 marca 2012, 09:12

Dzięki Kas, cieszę się że zło zostało naprawione :)
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: o my God!!

Postprzez Ginger » sobota, 24 marca 2012, 09:28

Ja też Ci dziękuję, Kas, za ratunek i w ogóle wszystko, co zrobiłaś dla tego forum :D I jak już tak dziękujemy to dziękuję wszystkim, że w ogóle chce im się tu jeszcze wchodzić :D

Kasjopea napisał(a):Za to Estrellę chyba real wciągnął na dobre, ale mam nadzieję, że wkrótce do nas powróci na dłużej 8-)


Estrella teraz skupia się na pracy, ale mam nadzieję, że kiedy emocje trochę opadną to będzie częściej do nas zaglądać :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: o my God!!

Postprzez gingers » sobota, 24 marca 2012, 11:43

No to ja na chwilkę tylko. Witajcie.
Przyłączam się do podziękowań, wszystkie jesteście wspaniałe i Kasjopea buziaki dla Ciebie szczególne Obrazek

Słonecznej soboty życzę wszystkim :D
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » sobota, 24 marca 2012, 11:43

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron