Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez goska » środa, 28 marca 2012, 18:49

Cien_1186 napisał(a):
goska napisał(a): zasady ktore wyznajesz sa mi obojetne.

I wzajemnie. Moje własne doświadczenie w zupełności i mnie wystarcza.


no i luz. Ty rozumiesz to, tak jak Ci wygodnie i komfortowo. ja mam swoje zdanie. i jest ok. to juz zupelnie bez znaczenia, jesli chodzi o to forum. mnie to nie zajmuje kompletnie. ciesze sie z Waszej obecnosci w tej wspolnej historii wylacznie dlatego, ze Szpak ma wiecej fanow, a jak wiadomo od przybytku glowa nie boli. wiecej mnie nie obchodzi. moje zdanie o pewnych obszarach wspolnych nam, to juz zupelnie inna bajka i tyle w temacie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 28 marca 2012, 18:49

 

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Cien_1186 » środa, 28 marca 2012, 18:56

goska napisał(a):no i luz. Ty rozumiesz to, tak jak Ci wygodnie i komfortowo. ja mam swoje zdanie. i jest ok. to juz zupelnie bez znaczenia, jesli chodzi o to forum. mnie to nie zajmuje kompletnie. ciesze sie z Waszej obecnosci w tej wspolnej historii wylacznie dlatego, ze Szpak ma wiecej fanow, a jak wiadomo od przybytku glowa nie boli. wiecej mnie nie obchodzi. moje zdanie o pewnych obszarach wspolnych nam, to juz zupelnie inna bajka i tyle w temacie.

Tak, tego typu odpowiedzi się spodziewałam. Ja rozumiem to tak jak mi wygodnie i komfortowo, a Ty masz swoje zdanie :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez matta » środa, 28 marca 2012, 19:45

Poproszono forumowiczów o wyrażenie swojej opinii na temat osób mających dostęp do FB. Zrobiłam to. Nic nie pisałam o człowieczeństwie żadnej z tych osób. Więc po co Cieniu ta cała afera?
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Cien_1186 » środa, 28 marca 2012, 19:53

matta napisał(a):Co do sun to dobrze aby się zdeklarowała czy odpowiada jej współpraca z tymi osobami. Nie mam do niej zaufania ale to już mój problem.

A wiesz Matta, że nie mam pojęcia po co ta cała afera :wink: Też się nad tym zastanawiam :lol:
Wyraziłam jedynie swoje zdanie o Sun i jej człowieczeństwie i przytaknęłam Tobie, że Twój brak zaufania do Niej, to faktycznie Twój problem.
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez gingers » środa, 28 marca 2012, 19:59

:roll:

Spokojnej nocy i kolorowych snów.
Obrazek
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez matta » środa, 28 marca 2012, 20:05

Cien_1186 napisał(a):
matta napisał(a):Co do sun to dobrze aby się zdeklarowała czy odpowiada jej współpraca z tymi osobami. Nie mam do niej zaufania ale to już mój problem.

A wiesz Matta, że nie mam pojęcia po co ta cała afera :wink: Też się nad tym zastanawiam :lol:
Wyraziłam jedynie swoje zdanie o Sun i jej człowieczeństwie i przytaknęłam Tobie, że Twój brak zaufania do Niej, to faktycznie Twój problem.


No właśnie. I jeśli sie okaże, że to jedynie mój problem to dalej będzie w imieniu forum udzielać sie na FB. Fajnie by jednak było aby się jednak zdeklarowała czy ma dalej ochotę to robić bo to jest główny powód braku mojego zaufania :wink:
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez cukierek » czwartek, 29 marca 2012, 08:10

jak wroce, to porozsylam uprawnienia
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez goska » czwartek, 29 marca 2012, 08:20

matta napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
matta napisał(a):Co do sun to dobrze aby się zdeklarowała czy odpowiada jej współpraca z tymi osobami. Nie mam do niej zaufania ale to już mój problem.

A wiesz Matta, że nie mam pojęcia po co ta cała afera :wink: Też się nad tym zastanawiam :lol:
Wyraziłam jedynie swoje zdanie o Sun i jej człowieczeństwie i przytaknęłam Tobie, że Twój brak zaufania do Niej, to faktycznie Twój problem.


No właśnie. I jeśli sie okaże, że to jedynie mój problem to dalej będzie w imieniu forum udzielać sie na FB. Fajnie by jednak było aby się jednak zdeklarowała czy ma dalej ochotę to robić bo to jest główny powód braku mojego zaufania :wink:


i dokladnie o to chodzi. ale trzeba z tego zrobic banalne wielkie halo i komedie z dyskusji.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 29 marca 2012, 08:54

goska napisał(a):ale trzeba z tego zrobic banalne wielkie halo i komedie z dyskusji.

Tak, już się przyzwyczaiłam do tego, że cokolwiek napiszę, dla Ciebie będzie to banalne i komediowe :wink:
Gdyby to co napisałam, napisał ktokolwiek inny z piszących teraz na tym forum, pochwaliłabyś za chęć dyskusji, jeszcze byś zachęcała do pisania, w myśl wolnościowych idei :lol: Zaczynasz być dla mnie zbyt przewidywalna :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Sun » czwartek, 29 marca 2012, 13:00

W sumie napisałam tu wcześniej, że mogę zrezygnować z funkcji, więc nie za bardzo wiem, jak znów trafiłam do ekipy facebookowej. Niemniej dziękuję za pozostawienie mi ewentualnej furtki i czasu na decyzję :)

Jeśli ktoś jest na Forum dłużej to wie, że forumowemu FB poświęcałam zawsze sporo czasu i myśli. Nie wszystko zawsze wychodziło, ale naprawdę starałam się jak najlepiej wywiązywać z funkcji. Od pewnego czasu przestałam robić grafy dla Forum, bo po prostu przestało sprawiać mi to taką przyjemność jak kiedyś, kiedy była to potrzeba serca i powód do wspólnej radości. Na ten moment potrzebuję chyba odpoczynku, bo mój entuzjazm dla tego miejsca mocno okrzepł, ale cieszę się, że do obsługi znaleźli się nowi chętni. Nawet jeśli nie każdy potrafi robić grafy, może w inny sposób dodać tam cząstkę siebie.
Nie będę natomiast ukrywać, że w podjęciu takiej a nie innej decyzji pomógł mi ten wątek.

Gosiu, czytam Cię czasem i wierzyć mi się nie chce, że to właśnie Ty zwykle najgłośniej nawołujesz do swobodnej, szczerej dyskusji. Tak się składa, że Twój protekcjonalny ton bardzo skutecznie do niej zniechęca. Wiem, że niektórzy mają po prostu taki styl, ale dla mnie to bardziej kwestia tego, jak potrafisz traktować pewne osoby. "Paranoja", "komedia", "banalne wielkie halo" - nie po raz pierwszy z Twojej strony padają takie określenia. Niewiele w tym szacunku i tolerancji dla odmiennego zdania rozmówcy, za to dużo więcej kpiny. Nijak nie widzę w tym atmosfery sprzyjającej wyrażaniu różnych opinii, o rozmowie nie wspominając.

matta napisał(a): Co do sun to dobrze aby się zdeklarowała czy odpowiada jej współpraca z tymi osobami. Nie mam do niej zaufania ale to już mój problem.

Ów brak zaufania jest akurat odwzajemniony.

Cien_1186 napisał(a):Sun jest dobrym Człowiekiem. To, że ktoś nie ma do Niej zaufania, to rzeczywiście tylko jego problem.

Cieniu Obrazek
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » czwartek, 29 marca 2012, 13:00

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron