Lista potencjalnych modów i adminów

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez Kasjopea » środa, 7 marca 2012, 22:28

No to uprawnienia w dłoń i do dzieła, moi Drodzy! :)

W takim razie czekamy na Lori - pewnie zmieni uprawnienia w najbliższych dniach.

Ja potem jeszcze zaloguję się na konto "administrator", aby sprawdzić czy wszystko gra, czy hasło działa itp.
Zmienię też hasła na kontach testowych (mogą się przydać kiedyś) i podam adminom.

Temat wyborów mamy zakończony, teraz tylko formalności :wink:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » środa, 7 marca 2012, 22:28

 

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez Aganderas » czwartek, 8 marca 2012, 01:09

Kasjopeo :D Na "Zauroczonych" Matta jest "Matką założycielką" Ty też możesz taką funkcję tutaj pełnić :D Jak nie chcesz się udzielać, to bardziej tytularną :D (Ty założyłaś to phorum o Michale? Chyba?)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez cukierek » czwartek, 8 marca 2012, 01:10

Kasjopea napisał(a):Zmienię też hasła na kontach testowych (mogą się przydać kiedyś) i podam adminom.


Po co sa i moga byc konta testowe? :oops: :oops:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez Lori » czwartek, 8 marca 2012, 17:51

Zatem drogą samoeliminacji wybór zapadł.
Nowymi moderatorami zostają:
- Ami
- Aganderas
- Estrella


natomiast nowym adminem (obok mnie) cukierek.
Gratuluję :)

Zaraz ustawię Wam uprawnienia. Zobaczcie, czy wszystko działa i czy widzicie dział administracyjny. W razie jakichś problemów związanych z moderacją forum, zapraszam tam i wszystko omówimy.
Rządźmy mądrze i rozważnie :mrgreen:

Edit: Ustawienia zostały zmienione. Dajcie znać, czy macie dostęp do opcji moderatorskich i administratorskich :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez Kasjopea » czwartek, 8 marca 2012, 18:23

Aganderas napisał(a):Kasjopeo :D Na "Zauroczonych" Matta jest "Matką założycielką" Ty też możesz taką funkcję tutaj pełnić :D Jak nie chcesz się udzielać, to bardziej tytularną :D (Ty założyłaś to phorum o Michale? Chyba?)


Heh, ta "matka założycielka" kojarzy mi się zawsze z pszczelą królową-matką :lol:
Chyba muszę sobie sprawić jakieś gustowne wdzianko w związku z tym, np. takie: http://www.obrazky.pl/225-pani-pszczolka lub takie: http://swiat-obrazkow.pl/obrazy/2/246/d ... m_arma.jpg albo takie: http://img.crazyladies.pl/zasoby/images ... /31102.jpg :twisted:

Może jednak lepiej nie :lol: Co Wam będę brzęczeć nad uchem :D


cukierek napisał(a):Po co sa i moga byc konta testowe? :oops: :oops:


Cukierku, konta testowe to obecnie "..." oraz "test". One mogą się przydać, jeśli chcielibyście sprawdzić jak coś w praktyce funkcjonuje z poziomu użytkownika.
Co prawda istnieje też opcja "przetestuj uprawnienia", ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że to jest dobre tylko w podstawowych kwestiach - głównie do sprawdzania widoczności działów przez forumowicza. To takie rozwiązanie na pół gwizdka, a nawet na ćwierć :wink:
Z czasem jednak może się okazać, że potrzebujecie dowiedzieć się, dajmy na to, czy użytkownik dostanie powiadomienie przy jakimś tam działaniu ze strony administracji bądź jak w rzeczywistości sprawdza się dana funkcja (skrypt ma wiele dziur, które ujawniają się w praktyce), albo co wchodzi w skład danego zestawu uprawnień (uprawnienia są powiązane i nie wszystko jest wyszczególnione jako osobne opcje) - takie czynności najlepiej sprawdzać na kontach testowych.

Zresztą same będziecie wiedzieć, czy i kiedy się to przyda. A może wcale nie będzie potrzeby ich używać. Mi od połowy czerwca nie były potrzebne, ale wcześniej - owszem, były bardzo pomocne. Teraz niech Wam służą :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez cukierek » sobota, 10 marca 2012, 00:03

Lori napisał(a):
Edit: Ustawienia zostały zmienione. Dajcie znać, czy macie dostęp do opcji moderatorskich i administratorskich :)


No wiec, ja widze u mnie zero zmiany, poza faktem ze moge wejsc w panel administratora. A tam wielkie czary mary, jak dostepnosc do poszczegolnych dzialow itd.
Nie znalazlam jednak tego no nie wiem watku`?? gdzie opracowywalyscie regulamin wczesniejszy.
A i czy mi sie powinny jakies nowe znaczki pokazywac? Oprocz cytuj ? Bo tak nie jest.
Zato, widze w funkcji "Kto przeglada forum" adresy IP :roll:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez Aganderas » sobota, 10 marca 2012, 03:46

U mnie jest wszystko git!
Ścieżki tajemne, ciemne i zakurzone niemiłosiernie do szybszego poruszania się są? - Są!
Panel moderatora jako taki jest? - Jest!
A w panelu jest ramka z której widać jak moderujecie sobie posty. I moderujecie, i moderujecie, i moderujecie, i moderujecie. Ja nie wiem co wy tak strasznie zmieniacie? Ale już wiem, po co na phorum musi być tylu moderatorów. Po prostu - wszystkie posty się poprawia. Taka jest moja obserwacja :lol: No nie wiem - taka cenzura chyba? 8-) :lol:
Jak na razie, to ja sobie skasowałam jeden post Matty :mrgreen: (nie martwcie się, byłam się jej zapytać, czy może miała taką fantazję, żeby zapisać dwa razy to samo, ale odparła, że przypadkiem tak wyszło, i że mogę jednego zapisu się pozbyć)
Oraz przeniosłam sobie na próbę własnego pieska z jednego działu do drugiego :D
*
Relacje będę zdawać na bieżąco :mrgreen:
*
(Kurcze i wszędzie tylko te pajęczyny uf, fu i tffu) :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez Ami » sobota, 10 marca 2012, 13:01

Tak widzę opcje moderatorskie od dwóch dni ,do działu Administracyjnego wpuściła mnie dziś dopiero Ginger :) ,wielkie dzięki za okazanie mi zaufania :) ,mam nadzieję , że będzie się nam dobrze współpracowało :) czego życzę całemu zarządowi oraz wszystkim forumowiczom :P nic o Was bez Was a wiec pomagajcie i piszcie do nas jeśli widzicie coś, co jest nie takie jak powinno być aby forum dobrze funkcjonowało lub czemu trzeba się przyjrzeć :idea: życzę wszystkim udanego weekendu z "Co za tydzień"!10.45 niedziela w roli głównej :D
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez Ginger » sobota, 10 marca 2012, 13:20

Nie doprosiłam się odebrania mi uprawnień, w związku z czym postanowiłam ich użyć po raz ostatni - dałam nowym modkom dostęp do działu dla adminów i do archiwum. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko.
Jak mówiłam już Ami postaram się stworzyć krótką instrukcję co leży w obowiązkach moderatora i jak wykorzystywać konkretne funkcje. Nie mogę jednak dokładnie określić, do kiedy się z tym uwinę, musicie cierpliwie poczekać :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Lista potencjalnych modów i adminów

Postprzez Kasjopea » niedziela, 11 marca 2012, 01:50

To skoro Świeżynki mają już ustawione uprawnienia, to poprzedniej ekipie można je zlikwidować.
Lori, zdejmiesz nam oficjalnie? :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » niedziela, 11 marca 2012, 01:50

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron