do rozwazenia

do rozwazenia

Postprzez goska » sobota, 25 lutego 2012, 09:52

bardzo prosze wszystkich forumowiczow o potraktowanie zgloszen na stanowiska administracyjne serio. zaznaczam, ze nie pisze tego w celu wywolania nastepnego konfliktu :!: to raczej apel o rozpatrzenie calej sprawy w kontekscie tego, co dzialo sie na forum dotychczas i jakie to wywolalo reperkusje.
prosze sie zastanowic, czy zglaszane osoby sprawdzily sie w sytacjach kryzysowych, czy dysponuja odpowiednim opanowaniem i sa rekojmia stabilnosci, czy sa w miare bezstronne, czym sa dla nich cele jakie ma realizowac forum, czy osoby, ktore piastowaly juz stanowiska administracyjne na tym forum wywiazywaly sie z oczekiwan reszty naszej minispolecznosci w sposob, ktory Was satysfakcjonowal.
dodatkowo zglaszam pomysl przeprowadzenia wyborow poza forum, gdyz system tu panujacy z tego, co pamietam - pozwala na wglad w wyniki glosowania w czasie trwania akcji wyborczej. to nie jest korzystne zjawisko :!:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » sobota, 25 lutego 2012, 09:52

 

Re: do rozwazenia

Postprzez Lori » sobota, 25 lutego 2012, 11:06

Gdzie poza forum?
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: do rozwazenia

Postprzez Ginger » sobota, 25 lutego 2012, 11:59

Nie wiem, czy da się ustawić, żeby wyniki nie były widoczne przed końcem ankiety. Wydaje mi się, że nie. Może Kas coś wie na ten temat.
Zgadzam się, że to nie jest korzystne, może rzeczywiście zrobić ankietę gdzieś na zewnątrz forum?
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: do rozwazenia

Postprzez gingers » sobota, 25 lutego 2012, 12:25

goska napisał(a):bardzo prosze wszystkich forumowiczow o potraktowanie zgloszen na stanowiska administracyjne serio. zaznaczam, ze nie pisze tego w celu wywolania nastepnego konfliktu :!: to raczej apel o rozpatrzenie calej sprawy w kontekscie tego, co dzialo sie na forum dotychczas i jakie to wywolalo reperkusje.
prosze sie zastanowic, czy zglaszane osoby sprawdzily sie w sytacjach kryzysowych, czy dysponuja odpowiednim opanowaniem i sa rekojmia stabilnosci, czy sa w miare bezstronne, czym sa dla nich cele jakie ma realizowac forum, czy osoby, ktore piastowaly juz stanowiska administracyjne na tym forum wywiazywaly sie z oczekiwan reszty naszej minispolecznosci w sposob, ktory Was satysfakcjonowal.
dodatkowo zglaszam pomysl przeprowadzenia wyborow poza forum, gdyz system tu panujacy z tego, co pamietam - pozwala na wglad w wyniki glosowania w czasie trwania akcji wyborczej. to nie jest korzystne zjawisko :!:


Witajcie.
Gosiu poruszyłaś kwestie która właśnie mnie niepokoi :?
Niepokoi mnie funkcja moderatora, która tak naprawdę jest tylko na tzw. papierze. Jest to niesprawiedliwe dla pozostałych moderatorów.
Zadałam wczoraj tutaj pytanie ale nikt mi nie odpowiedział.
http://szpakofani.phorum.pl/viewtopic.php?f=10&t=929&start=60
W sumie mam jeszcze pytanie do Aviehotels, ale muszę sobie je jakoś ułożyć :oops:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: do rozwazenia

Postprzez cukierek » sobota, 25 lutego 2012, 12:57

Gingers Kas, juz wczesniej sprawdzala, mi sie wydaje, i sie nie dalo.
Uwazam ze takie glosowanie bez widocznosci wynikow byloby dobre. Hmm.. kazdy moze dac propozycje takiej strony gdzie sie glosowania przeprowadza, a potem wybierzemy.
W kazdym badzierazie ja jestem za.
EDIT: np tutaj www.pl.paxonta.com/ albo tutaj http://www.ankietka.pl/
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: do rozwazenia

Postprzez Kasjopea » sobota, 25 lutego 2012, 16:38

cukierek napisał(a):Gingers Kas, juz wczesniej sprawdzala, mi sie wydaje, i sie nie dalo.


Tak, sprawdzałam kiedyś - nie ma takiej opcji. Chyba że Lori coś tam jeszcze uda się w panelu wyszperać.
Skoro u nas nie ma takiej możliwości, to też popieram zewnętrzną ankietę. To bardzo ważne dla forum głosowanie, a podgląd wyników mógłby wpływać na niezdecydowanych :?
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: do rozwazenia

Postprzez Aganderas » sobota, 25 lutego 2012, 16:41

Popieram głosowanie poza stronką.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: do rozwazenia

Postprzez Ami » sobota, 25 lutego 2012, 17:36

Aganderas napisał(a):Popieram głosowanie poza stronką.

Ja też. 8-) 8-) :wink:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: do rozwazenia

Postprzez matta » sobota, 25 lutego 2012, 18:00

Popieram głosowanie poza stroną.
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: do rozwazenia

Postprzez ania » sobota, 25 lutego 2012, 18:07

Już jakiś czas temu pisałam, że dobrze by było, żeby wyniki nie były widoczne w trakcie głosowania, więc jeśli jest to wykonalne, to jak najbardziej popieram pomysł zewnętrznych ankiet.
ania
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 696
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:11
wiek: 0

Postprzez » sobota, 25 lutego 2012, 18:07

 

Następna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron