Jak pomagać Moderatorom ;)

Re: Jak pomagać Moderatorom ;)

Postprzez Ola » piątek, 24 lutego 2012, 13:12

Nie tylko kibicowanie, ale od samego początku, aż do teraz, Twoja godna podziwu postawa :wink: :D
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Postprzez » piątek, 24 lutego 2012, 13:12

 

Re: Jak pomagać Moderatorom ;)

Postprzez anika » piątek, 24 lutego 2012, 13:14

Ola napisał(a):Nie tylko kibicowanie, ale od samego początku, aż do teraz, Twoja godna podziwu postawa :wink: :D

Miło mi :oops: ale bez przesady, bez przesady :wink: :lol:
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Moderacja ;)

Postprzez gingers » piątek, 24 lutego 2012, 13:15

gingers napisał(a):
Ami napisał(a):Tak Gingers tak byłoby najlepiej ,zrób tak bo mam oczopląs ! :roll: :roll: :roll: Skaczę tu i tam! :lol:



No to czy leci z nami moderator?
Posty dotyczące wyboru można by dołączyć do tamtego wątku, a ja zmieniam tytuł tego.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;)

Postprzez gingers » piątek, 24 lutego 2012, 22:09

Słuchajcie mam pytanie a nie wiem gdzie je zadać :oops:
Co w sytuacji kiedy moderator nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, nie odwiedza forum przez bardzo długi czas ( nie mówię parę dni, tydzień) i w związku z tym nie można się do niego zwrócić w razie problemu? Tzn. sytuacja kiedy mamy trzech moderatorów ale jeden tak na prawdę jest tylko z nazwy, jest to nie w porządku do pozostałej dwójki :? Albo daje zły przykład swoimi postami? Co wtedy?

To raz a dwa, sprawa dotyczy glosowania, jest dużo osób na forum zarejestrowanych ale nie chcą się tu udzielać, ale będą głosować, no bo mają takie prawo, zagłosują ale i tak nie maja zamiaru tworzyć tego miejsca :?

Powinnam iść spać, co?
:lol:

EDIT
No to idę :?
kolorowych snów życzę.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez cukierek » sobota, 25 lutego 2012, 12:50

gingers napisał(a):

No i co z tym robimy :?
http://szpakofani.phorum.pl/viewtopic.php?f=10&t=737



Moim zdaniem chyba wybieramy na nowo co?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Jak pomagać Moderatorom ;)

Postprzez ruda » sobota, 25 lutego 2012, 14:56

gingers napisał(a):To raz a dwa, sprawa dotyczy glosowania, jest dużo osób na forum zarejestrowanych ale nie chcą się tu udzielać, ale będą głosować, no bo mają takie prawo, zagłosują ale i tak nie maja zamiaru tworzyć tego miejsca :?

Ja ze swojej strony obiecuję, że nie będę brać udziału w ankietach, jako że ostatnio się tu nie udzielam - nie przez to, że nie chcę, bardziej przez to, że nie potrafię, za bardzo przeżywam pewne rzeczy :? W każdym razie obiecuję, że w jakimkolwiek podejmowaniu decyzji będę brać udział dopiero, kiedy wrócę do pisania.

Ściskam :*
Avatar użytkownika
ruda
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 762
Dołączył(a): piątek, 12 sierpnia 2011, 15:12
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;)

Postprzez gingers » sobota, 25 lutego 2012, 15:04

ruda napisał(a):
gingers napisał(a):To raz a dwa, sprawa dotyczy glosowania, jest dużo osób na forum zarejestrowanych ale nie chcą się tu udzielać, ale będą głosować, no bo mają takie prawo, zagłosują ale i tak nie maja zamiaru tworzyć tego miejsca :?

Ja ze swojej strony obiecuję, że nie będę brać udziału w ankietach, jako że ostatnio się tu nie udzielam - nie przez to, że nie chcę, bardziej przez to, że nie potrafię, za bardzo przeżywam pewne rzeczy :? W każdym razie obiecuję, że w jakimkolwiek podejmowaniu decyzji będę brać udział dopiero, kiedy wrócę do pisania.

Ściskam :*


Ruda, ja nie mam na myśli takich osób jak Ty, wręcz przeciwnie chciałabym aby takie osoby głosowały. Ja mam na myśli osoby, które oficjalnie stwierdziły, że nie chcą tworzyć tego miejsca bo się tu np źle czują albo po prostu mają inne powody, tworzą grupę, która działa na innych płaszczyznach itd.

Pozdrawiam serdecznie.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez wolfik » sobota, 25 lutego 2012, 15:10

no ja sie zabardzo nie znam wiec sie nie wypowiadam na tych funkcjach ale podstawa musza byc activ 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Jak pomagać Moderatorom ;)

Postprzez Sun » sobota, 25 lutego 2012, 15:45

gingers napisał(a): Ja mam na myśli osoby, które oficjalnie stwierdziły, że nie chcą tworzyć tego miejsca bo się tu np źle czują albo po prostu mają inne powody, tworzą grupę, która działa na innych płaszczyznach itd.

A w sumie ktoś faktycznie tak stwierdził? (oprócz Wizzy, której konto jest jednak skasowane)
Zresztą, odchodzących bywało tu wielu. Z praktyki wynika, że mogli w każdej chwili wrócić.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Jak pomagać Moderatorom ;)

Postprzez Kasjopea » sobota, 25 lutego 2012, 16:04

gingers napisał(a):Co w sytuacji kiedy moderator nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, nie odwiedza forum przez bardzo długi czas ( nie mówię parę dni, tydzień) i w związku z tym nie można się do niego zwrócić w razie problemu? Tzn. sytuacja kiedy mamy trzech moderatorów ale jeden tak na prawdę jest tylko z nazwy, jest to nie w porządku do pozostałej dwójki :? Albo daje zły przykład swoimi postami? Co wtedy?


Gingers, myślę, że takie sprawy (np. niewywiązywanie się z obowiązków, umyślne łamanie regulaminu, nadużywanie uprawnień itp.) powinny być z grubsza nakreślone w wewnętrznym "kodeksie" :wink: adminów i modów.
A konkretne przypadki rozpatrywaliby wspólnie administratorzy, ewentualnie przy współudziale moderatorów. Na jakich zasadach - to już kwestia ustaleń nowego zarządu.
Myśmy już ten temat poruszyli przy okazji tworzenia regulaminu. Nowa ekipa będzie mogła skorzystać z wytycznych, uzupełnić je albo też całkowicie przebudować wg własnego uznania.
Jako admin byłam i teraz jako forumowicz też jestem za tym, aby nawet funkcje przydzielone na stałe nie były gwarancją nietykalności i dotyczyły całego zarządu. Ale oczywiście musiałyby panować jasne reguły, które byłyby znane wszystkim adminom i modom.

Zaznaczam, że to moja prywatna, niezobowiązująca opinia :P
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » sobota, 25 lutego 2012, 16:04

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron