Jak pomagać Moderatorom ;)

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 13:35

Cien_1186 napisał(a):Gosiu, nie jestem dzierlatką i wiem z doświadczenia, że tylko krowa nie zmienia swoich poglądów, zawsze będzie jej smakowała trawa na polu sąsiada.
Przeprosiłam w stosownym wątku i sama też wybaczyłam. Nie chcę kolejnych kłótni.

to zaproszenie do klotni, tylko slowa pod rozwage. nie ma co drzec szat. jest ok w takim razie :)
Sannjas
goska
X. stopień wtajemniczenia

Postprzez » niedziela, 26 lutego 2012, 13:35

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 13:42

tet napisał(a):
goska napisał(a):tet, rozmawialismy juz o prywatnych grupach, powodach z jakich sie utworzyly, o tym jak wykorzystuja "prywatne" kontakty i jaki kontakty te maja charakter. zadna z osob z grupy, ktora uwazasz za oponentow, nie jest w stanie nazwac swoich kontaktow ze Szpakiem prywatnymi, bo one nie maja znamion prywatnosci. po slawnej akcji ulotkowej byly te kwestie omawiane przez pare dni. skonczylo sie to wielkimi awanturami. bodajze Zoni, czy ktos inny moze (przepraszam, ale nie pamietam), oznajmil w ktoryms momencie, ze czesc Waszych kontakow z Michalem ma forme przyjacielskich spotkan. i nikt nie robi problemu z samych spotkan. dobrze wiesz, ze chodzi o cos innego. o sprawe, ktora byla tu walkowna wielokrotnie.
same nazwalyscie swoje wizyty w empikach w Jasle, Rzeszowie i gdzies tam jeszcze, prywatnymi. przeciez pisalyscie to bez przymusu.
postawiona kwestia dotyczy sposobu wykorzystywania uczestnictwa w grupie forumowej i zonglowania rzeczywistoscia w sposob zapewniajacy pewnym osobom korzysci. ludzi to po prostu razi jesli w zaleznosci od potrzeby raz wystepujecie jako szpakofani, a raz jako przyjaciele Szpaka. i to nie chodzi o zazdrosc, tylko o to, ze dochodzi do lekkiej manipulacji faktami.

Jako "grupa prywatna' pojechałam z Renią na bal, nagrałam filmik, głownie z myślą o Was
/bardzo mi zależało, żeby jeszcze w nocy zrobić Wam niespodziankę i wkleić/ a Renia jako grupa prywatna napisała relacje. Jeśli chodzi o Empiki, były wspólne listy i na tych listach wspólnota się kończyła. Co do spotkań prywatnych z Michałem, to faktycznie każdy ma do tego prawo i korzysta z tego, prawda?

chodzi mi wylacznie o zaleznosc sytuacyjna. o sposobnosc, ktora sie wykorzystuje/wykorzystalo i o to, ze czesci forumowiczow to sie spodobalo. spotkania prywatne sa spotkaniami prywatnymi i jasne, ze kazdy realizuje je jak uwaza. to nie ulega kwestii. za filmiki wszyscy grzecznie dziekowali, listy nie byly obowiazkowe, to jasne. mysle, ze odezwalo sie w ludziach cos, co nazywa sie lojalnoscia grupy i tyle.
Sannjas
goska

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 15:47

tet napisał(a):"chodzi mi wylacznie o zaleznosc sytuacyjna. o sposobnosc, ktora sie wykorzystuje/wykorzystalo"

można jaśniej, proszę,

przepraszam, ale nie bede robila przypisow do przypisow. mysle, ze wiadomo o co chodzi.
Sannjas
goska

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 16:05

tet napisał(a):
goska napisał(a):
tet napisał(a):"chodzi mi wylacznie o zaleznosc sytuacyjna. o sposobnosc, ktora sie wykorzystuje/wykorzystalo"

można jaśniej, proszę,

przepraszam, ale nie bede robila przypisow do przypisow. mysle, ze wiadomo o co chodzi.

trudno, lubię jasne sytuacje, a stwierdzenie "wiadomo o co chodzi" brzmi co najmniej ambiwalentnie

mysle, ze moge sobie na to pozwolic, bo pewne rzeczy zostaly juz wyjasnione. to byla tylko forma dygresji, a dygresji zwykle sie nie tlumaczy. albo trafia, albo nie.
Sannjas
goska

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 16:18

tet napisał(a):
goska napisał(a):
tet napisał(a):
goska napisał(a):

można jaśniej, proszę,

trudno, lubię jasne sytuacje, a stwierdzenie "wiadomo o co chodzi" brzmi co najmniej ambiwalentnie

mysle, ze moge sobie na to pozwolic, bo pewne rzeczy zostaly juz wyjasnione. to byla tylko forma dygresji, a dygresji zwykle sie nie tlumaczy. albo trafia, albo nie.

dygresja, również może być ambiwalentna, warto pisać jasno co się ma na myśli

oj tak! dygresyjki, dykteryjki zwykle sa ambiwalentne. w tym ich urok :)
Sannjas
goska

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 16:32

tet napisał(a):gosiu, oczywiście, że dygresyjki są urokliwe, pod warunkiem, że wiadomo, co się kryje za taką retoryką

ambiwalencja = niedopowiedzenie :D
Sannjas
goska

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 16:57

tet napisał(a):
goska napisał(a):
tet napisał(a):gosiu, oczywiście, że dygresyjki są urokliwe, pod warunkiem, że wiadomo, co się kryje za taką retoryką

no właśnie, chyba jednak lepiej mówić jasno i wprost

zawsze to robie, w zasadzie to moja zyciowa specjalnosc, ale czasem tak zeby sie nie znudzic sama soba, uwielbiam dykteryjki i dygresje.
Sannjas
goska

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 17:17

tet napisał(a):
goska napisał(a):
tet napisał(a):
goska napisał(a):

no właśnie, chyba jednak lepiej mówić jasno i wprost

zawsze to robie, w zasadzie to moja zyciowa specjalnosc, ale czasem tak zeby sie nie znudzic sama soba, uwielbiam dykteryjki i dygresje.

i znowu ambiwalencja - szczerość jako życiowa dewiza, kontra zabawa w dygresyjki z nudów

ano, bo banalny ten ping pong forumowy. tak wiec koncze, bo zaczyna sie robic nudno, nawet z dyrektyjkami. pass :D
Sannjas
goska

Postprzez wolfik » niedziela, 26 lutego 2012, 17:30

oo dla nudy polecam serial serlocka tego ostatniego - nawet fajnie mi sie go ogladalo^ syn mi wrzucil na lapcia 8-)
wolfik

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 17:32

tet napisał(a):zawsze to robie, w zasadzie to moja zyciowa specjalnosc, ale czasem tak zeby sie nie znudzic sama soba, uwielbiam dykteryjki i dygresje.

i znowu ambiwalencja - szczerość jako życiowa dewiza, kontra zabawa w dygresyjki z nudów[/quote]

ano, bo banalny ten ping pong forumowy. tak wiec koncze, bo zaczyna sie robic nudno, nawet z dyrektyjkami. pass :D[/quote]

a to już jest zupełnie inny problem - znudzona to ja jestem od samego początku tej wymiany zdań[/quote]

trzeba bylo szczerze zakonczyc wczesniej :D
ja znudzilam sie w swoim tempie, wiec juz mnie nie sprowokujesz :D odmawiam smialo dalszego nudzenia sie :D
Sannjas
goska

Postprzez » niedziela, 26 lutego 2012, 17:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum