Jak pomagać Moderatorom ;)

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez angie » niedziela, 26 lutego 2012, 17:34

Powiem tak: w cywilizowanych krajach osoby, które się mocno skompromitują, same podają się do dymisji.

A tu, jak widzę, jest zupełnie odwrotnie :)
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 26 lutego 2012, 17:34

 

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez Lori » niedziela, 26 lutego 2012, 17:47

angie napisał(a):Powiem tak: w cywilizowanych krajach osoby, które się mocno skompromitują, same podają się do dymisji.

A tu, jak widzę, jest zupełnie odwrotnie :)

Nie sprowokujesz mnie, angie, więc daruj sobie na wstępie :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez angie » niedziela, 26 lutego 2012, 17:54

Powiem Ci szczerze, Lori, uważam, że nie powinnaś się do mnie w ten sposób zwracać, jako administrator. To już nie mogę nic napisać? Poza tym to nie była żadna prowokacja, tylko sama prawda. I w którym momencie w tym poście zwracałam się do Ciebie? Uderz w stół...

Sorry, Lori, ale Ty jesteś sprowokowana, nawet gdy nikt Cię nie prowokuje. To już dla mnie za dużo. I to, jak odpowiedziałaś mi na wcześniejszy post, utwierdziło mnie w słuszności mojej oceny Twojej osoby w tejże funkcji. Nie podoba mi się to, jak postępujesz.
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez Lori » niedziela, 26 lutego 2012, 18:04

A do kogo, angie, zwracałaś się, skoro tylko ja pozostałam ze starego składu zarządu?

Już Ci odpowiedziałam we wcześniejszym poście, że funkcję pełnię do czasu wyborów. W swoim ogłoszeniu na początku tego działu powiedziałam jasno, że jeśli będą zarzuty co do mojej osoby, oddam się pod głosowanie. Są, zatem normalnie stanę do wyborów. I niech forumowicze decydują, czy chcą mnie na stanowisku admina, czy też nie. Uciekać z podkulonym ogonem nie mam zamiaru, bo nic złego ani kompromitującego nie uczyniłam. Jeśli przegram, trudno. To chyba będzie uczciwa ścieżka, prawda?
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez wolfik » niedziela, 26 lutego 2012, 18:16

tet napisał(a):
wolfik napisał(a):oo dla nudy polecam serial serlocka tego ostatniego - nawet fajnie mi sie go ogladalo^ syn mi wrzucil na lapcia 8-)


wolfiku, jeśli lubisz Sherlocka Holmesa, polecam książkę "Dom Jedwabny", wprawdzie nie napisana przez Conandoyle'a, ale stylizowana na niego przez brytyjskiego dziennikarza, świetnie oddająca charakter pierwowzoru :wink:

uwielbiam a ksiazke jutro wypozycze - kocham czytac^ 8-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez roxi » niedziela, 26 lutego 2012, 18:19

Nie wypowiem się tu mądrze. Szczerze na pewno. Nie wyobrażam sobie Avi, na stanowisku moda czy innym. Potrzeba osób, ze świeżym spojrzeniem. Avi, wybacz mi. Za innymi kandydatami jestem. Do zarządów i dyskusji nie bardzo się nadaję. Byle była wolność słowa i otwarte podziemie .Takich kandydatów popieram.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez angie » niedziela, 26 lutego 2012, 19:26

Lori napisał(a):A do kogo, angie, zwracałaś się, skoro tylko ja pozostałam ze starego składu zarządu?

Już Ci odpowiedziałam we wcześniejszym poście, że funkcję pełnię do czasu wyborów. W swoim ogłoszeniu na początku tego działu powiedziałam jasno, że jeśli będą zarzuty co do mojej osoby, oddam się pod głosowanie. Są, zatem normalnie stanę do wyborów. I niech forumowicze decydują, czy chcą mnie na stanowisku admina, czy też nie. Uciekać z podkulonym ogonem nie mam zamiaru, bo nic złego ani kompromitującego nie uczyniłam. Jeśli przegram, trudno. To chyba będzie uczciwa ścieżka, prawda?


Ja nie chciałam tym poprzednim postem, w którym wyraziłam opinię, że dobrze by było, gdyby wszyscy stanęli do wyborów, w ramach takiej całkowitej odnowy. To naprawdę nie był atak na Ciebie. A w tym ostatnim poście to, szczerze mówiąc, miałam na myśli tą tzw. grupę TWA. Chodziło mi o całokształt. Uważam, że wszyscy, po tym, co się ostatnio działo, powinni mieć trochę więcej pokory. A zwłaszcza chodziło mi o pewne osoby z tej grupy, by miały na uwadze dobro tego miejsca, bo nie widzę, żeby czuły, że nie do końca ok się zachowywały i by wyciągnęły z czegoś wnioski.

Nawet mi jakoś bardzo nie zależy na tym, byś Ty akurat koniecznie stawała do ponownych wyborów, bo to jesteś Ty - Lori. Chodziło mi o zasady, po prostu. Nie pisz więc tak, jakbym Cię atakowała.
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez gingers » niedziela, 26 lutego 2012, 19:59

Czy leci z nami moderator?
Moja wina, nie pomyślałam, a wolałabym aby ten temat znalazł się w dziale dla zarejestrowanych użytkowników :oops:
Bo w sumie on nie ma w sobie nic co pomaga w promocji Michała, czy też zachęty dla potencjalnych fanów.
A chciałabym aby był dalej kontynuowany, w celu usprawnienia pracy moderatorom.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez Lori » niedziela, 26 lutego 2012, 20:07

gingers napisał(a):Czy leci z nami moderator?
Moja wina, nie pomyślałam, a wolałabym aby ten temat znalazł się w dziale dla zarejestrowanych użytkowników :oops:
Bo w sumie on nie ma w sobie nic co pomaga w promocji Michała, czy też zachęty dla potencjalnych fanów.
A chciałabym aby był dalej kontynuowany, w celu usprawnienia pracy moderatorom.

Ale to jest dział dotyczący zarządzania forum, żaden temat tutaj nie ma związku z Michałem. Moim zdaniem pasuje bardziej tutaj niż do DS, ale jak bardzo Ci zależy, mogę przerzucić :wink:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Jak pomagać Moderatorom ;) pytanie str 7

Postprzez gingers » niedziela, 26 lutego 2012, 20:11

Lori napisał(a):
gingers napisał(a):Czy leci z nami moderator?
Moja wina, nie pomyślałam, a wolałabym aby ten temat znalazł się w dziale dla zarejestrowanych użytkowników :oops:
Bo w sumie on nie ma w sobie nic co pomaga w promocji Michała, czy też zachęty dla potencjalnych fanów.
A chciałabym aby był dalej kontynuowany, w celu usprawnienia pracy moderatorom.

Ale to jest dział dotyczący zarządzania forum, żaden temat tutaj nie ma związku z Michałem. Moim zdaniem pasuje bardziej tutaj niż do DS, ale jak bardzo Ci zależy, mogę przerzucić :wink:


No właśnie nie wiem, bo w sumie jest tu o glosowaniu o rożnych personalnych sprawach i po prostu nie wiem, czy zwykły widz ma to czytać.
Jak myślisz ? Naprawdę nie wiem :oops:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 26 lutego 2012, 20:11

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron