Propozycja stworzenia nowego działu

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Ginger » czwartek, 23 czerwca 2011, 16:06

Hm, w zasadzie mi też nie, ale google czasem ma różne dziwne odchyły. Proponuję, żebyś nie wpisywała w googlach, ale od razu w ramce adresu, zapisze ci się wtedy w historii.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 23 czerwca 2011, 16:06

 

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez kam » czwartek, 23 czerwca 2011, 16:19

Dzieki udalo mi sie! Dzieki za cierpliwosc !
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez atri » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:32

Jeśli można, to poproszę o stworzenie działu "ptasie radio" z naszymi ptasimi inspiracjami...Michał Szpak to artysta i nazwisko wymowne to może znalazłoby sie miejsce na cytaty, ksisążki, filmy, piosenki, sztuka szeroko pojęta gdzie pojawia się motyw ptaka...trochę to temat poboczny ale wdzięczny...sama śmieję się do siebie na myśl o takim temacie :D
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Kasjopea » piątek, 24 czerwca 2011, 00:58

atri napisał(a):Jeśli można, to poproszę o stworzenie działu "ptasie radio" z naszymi ptasimi inspiracjami...Michał Szpak to artysta i nazwisko wymowne to może znalazłoby sie miejsce na cytaty, ksisążki, filmy, piosenki, sztuka szeroko pojęta gdzie pojawia się motyw ptaka...trochę to temat poboczny ale wdzięczny...sama śmieję się do siebie na myśl o takim temacie :D


Jeśli chcecie, to mogę stworzyć taki dział, tylko czy będzie go czym zapełniać? Nie lepiej byłoby w jednym wątku to zebrać, np. w dziale "Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp."? Ewentualnie może by stworzyć pod-dział w "Luźnych pogadankach..." :)
Jak uważacie? zbierze się materiał na kilka wątków?
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez goska » czwartek, 30 czerwca 2011, 11:26

Cien_1186 napisał(a):Mam propozycję aby w menu stworzyć jeszcze jeden temat, bo albo nie mogę znaleźć, albo go tam nie ma po prostu :wink: Co myślicie o storzeniu działu: "Kolejne sceniczne odsłony w obiektywie" lub coś w tym stylu, nie ważne jak to się będzie nazywało, ważne, żeby można było foty wklejać, jakieś swoje ulubione stylizacje i inne ujęte w obiektywie fotograficznym :)

]


ja bardzo za. nie tylko Michala? ciuchy to moj konik :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Kasjopea » piątek, 1 lipca 2011, 01:32

goska napisał(a):ja bardzo za. nie tylko Michala? ciuchy to moj konik :)


Jeśli temat dotyczyłby Michała, to mamy "Kreacje, stylizacje, modeling" w dziale "Działalność pozamuzyczna Michała" :) natomiast pozamichałowe tematy ciuchowe proponuję wstępnie umieszczać w off topicu, najlepiej w "Luźnych pogadankach na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.". Jeśli zbierze się kilka wątków związanych z tematem ciuchowym pozamichałowym, to stworzę nowy pod-dział :)


A mówiąc już ogólnie, to musimy racjonalnie podchodzić do tworzenia nowych działów, bo zbyt rozbudowana struktura działów i pod-działów jest równie niewskazana, co ich niedobór :wink:
Mam doświadczenie z innego forum (jako użytkownik, nie admin) i wiem, że tworzenie kolejnych pod-działów do pewnego stopnia ułatwia ogarnięcie forum, ale ich nadmiar z kolei zaczyna utrudniać poruszanie się. Trzeba znaleźć złoty środek :wink: Dlatego wolę poczekać aż zbierze się co najmniej kilka wątków z danego tematu i wtedy zastanowić się nad nowym działem.
Im forum działa prężniej, im więcej użytkowników, tym na więcej różnych kategorii działów można sobie pozwolić (oczywiście też zachowując rozsądek), jednak na początku działalności forum lepiej jest, wg mnie, ograniczyć się do najważniejszych grup tematycznych i z czasem je rozbudowywać.
Tak czy siak za parę miesięcy przejrzę forum pod kątem stworzenia ewentualnych nowych działów, a jakich, to będzie zależało, jakie wątki powstaną :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez goska » piątek, 1 lipca 2011, 08:44

Kasjopea napisał(a):
goska napisał(a):ja bardzo za. nie tylko Michala? ciuchy to moj konik :)


Jeśli temat dotyczyłby Michała, to mamy "Kreacje, stylizacje, modeling" w dziale "Działalność pozamuzyczna Michała" :) natomiast pozamichałowe tematy ciuchowe proponuję wstępnie umieszczać w off topicu, najlepiej w "Luźnych pogadankach na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.". Jeśli zbierze się kilka wątków związanych z tematem ciuchowym pozamichałowym, to stworzę nowy pod-dział :)


A mówiąc już ogólnie, to musimy racjonalnie podchodzić do tworzenia nowych działów, bo zbyt rozbudowana struktura działów i pod-działów jest równie niewskazana, co ich niedobór :wink:
Mam doświadczenie z innego forum (jako użytkownik, nie admin) i wiem, że tworzenie kolejnych pod-działów do pewnego stopnia ułatwia ogarnięcie forum, ale ich nadmiar z kolei zaczyna utrudniać poruszanie się. Trzeba znaleźć złoty środek :wink: Dlatego wolę poczekać aż zbierze się co najmniej kilka wątków z danego tematu i wtedy zastanowić się nad nowym działem.
Im forum działa prężniej, im więcej użytkowników, tym na więcej różnych kategorii działów można sobie pozwolić (oczywiście też zachowując rozsądek), jednak na początku działalności forum lepiej jest, wg mnie, ograniczyć się do najważniejszych grup tematycznych i z czasem je rozbudowywać.
Tak czy siak za parę miesięcy przejrzę forum pod kątem stworzenia ewentualnych nowych działów, a jakich, to będzie zależało, jakie wątki powstaną :)

ok :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Lori » niedziela, 31 lipca 2011, 11:18

Mam propozycję, aby stworzyć osobny poddział poświęcony TzG w dziale "Działalność pozamuzyczna". Jak jest "imprezy, spotkania", "kreacje, stylizacje" i "inne", to żeby było jeszcze "Taniec z gwiazdami". To będzie bardzo popularny temat w ciągu najbliższych miesięcy i rozważanie wszystkiego w już istniejącym wątku (który na chwilę obecną liczy już 99 stron :P ) stanie się męczące. A tak można by do nowego działu wrzucać wszystkie doniesienia, jakie się pojawiają już teraz, a w przyszłości poświęcić każdemu odcinkowi osobny wątek.
Co Wy na to? :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Sun » niedziela, 31 lipca 2011, 11:22

Oj, tak, Lori, jestem bardzo za!
To będzie kolejny maraton, jakby nie patrzeć i potrzebujemy się w tej kwestii odpowiednio zorganizować zawczasu, by nie zginąć pod lawiną informacji i rozemocjonowanych opinii, kiedy już wszystko się zacznie! :)
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 31 lipca 2011, 11:23

Jestem jak najbardziej ZA :D
Żej będzie się działo, to wiemy na pewno :wink:
Więc będzie też o czym pisać, przyda się taki Osobny poddział :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 31 lipca 2011, 11:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron