Propozycja stworzenia nowego działu

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Karolina_ » niedziela, 31 lipca 2011, 11:28

Też jestem za :) Będzie łatwiej wszystko znaleźć :)
Karolina_
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 185
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 10:36

Postprzez » niedziela, 31 lipca 2011, 11:28

 

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez mała Mi » niedziela, 31 lipca 2011, 11:36

Cien_1186 napisał(a):Jestem jak najbardziej ZA :D
Żej będzie się działo, to wiemy na pewno :wink:
Więc będzie też o czym pisać, przyda się taki Osobny poddział :)
Karolina_ napisał(a):Też jestem za :) Będzie łatwiej wszystko znaleźć :)

Oczywiście tez jestem za utworzeniem takiego poddziału :)
mała Mi
 

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Kasjopea » niedziela, 31 lipca 2011, 11:45

Lori napisał(a):Mam propozycję, aby stworzyć osobny poddział poświęcony TzG w dziale "Działalność pozamuzyczna". Jak jest "imprezy, spotkania", "kreacje, stylizacje" i "inne", to żeby było jeszcze "Taniec z gwiazdami". To będzie bardzo popularny temat w ciągu najbliższych miesięcy i rozważanie wszystkiego w już istniejącym wątku (który na chwilę obecną liczy już 99 stron :P ) stanie się męczące. A tak można by do nowego działu wrzucać wszystkie doniesienia, jakie się pojawiają już teraz, a w przyszłości poświęcić każdemu odcinkowi osobny wątek.
Co Wy na to? :)


Zgadzam się, wątków na ten temat na pewno będzie dużo, więc nowy dział jest konieczny. Jednak dałabym go jako pod-dział kategorii "Inne". Co Wy na to?
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Lori » niedziela, 31 lipca 2011, 11:47

Kasjopea napisał(a):Zgadzam się, wątków na ten temat na pewno będzie dużo, więc nowy dział jest konieczny. Jednak dałabym go jako pod-dział kategorii "Inne". Co Wy na to?

A będzie się rzucało w oczy?
Bo może lepiej, gdyby ktoś, wchodząc na forum i nie będąc zorientowany w jego czeluściach, od razu miał odpowiedni napis przed oczami? :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez mała Mi » niedziela, 31 lipca 2011, 11:47

Kasjopea napisał(a):
Lori napisał(a):Mam propozycję, aby stworzyć osobny poddział poświęcony TzG w dziale "Działalność pozamuzyczna". Jak jest "imprezy, spotkania", "kreacje, stylizacje" i "inne", to żeby było jeszcze "Taniec z gwiazdami". To będzie bardzo popularny temat w ciągu najbliższych miesięcy i rozważanie wszystkiego w już istniejącym wątku (który na chwilę obecną liczy już 99 stron :P ) stanie się męczące. A tak można by do nowego działu wrzucać wszystkie doniesienia, jakie się pojawiają już teraz, a w przyszłości poświęcić każdemu odcinkowi osobny wątek.
Co Wy na to? :)


Zgadzam się, wątków na ten temat na pewno będzie dużo, więc nowy dział jest konieczny. Jednak dałabym go jako pod-dział kategorii "Inne". Co Wy na to?

Ja się zgadzam :)
mała Mi
 

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Kasjopea » niedziela, 31 lipca 2011, 12:05

Lori napisał(a):
Kasjopea napisał(a):Zgadzam się, wątków na ten temat na pewno będzie dużo, więc nowy dział jest konieczny. Jednak dałabym go jako pod-dział kategorii "Inne". Co Wy na to?

A będzie się rzucało w oczy?
Bo może lepiej, gdyby ktoś, wchodząc na forum i nie będąc zorientowany w jego czeluściach, od razu miał odpowiedni napis przed oczami? :)


Tak, widać go "na wierzchu, chociaż jest w dziale "Inne", czyli wilk syty i owca cała 8-)

Wątki też już przeniesione.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez Ginger » niedziela, 31 lipca 2011, 12:14

Świetny pomysł, pewnie sporo tych wątków o TzG powstanie. Myślę, że jak zacznie się program, to warto by było robić oddzielny wątek do każdego odcinka, bo pewnie dyskusjom nie będzie końca... :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Propozycja stworzenia nowego działu

Postprzez mała Mi » niedziela, 31 lipca 2011, 12:29

Ginger napisał(a):Świetny pomysł, pewnie sporo tych wątków o TzG powstanie. Myślę, że jak zacznie się program, to warto by było robić oddzielny wątek do każdego odcinka, bo pewnie dyskusjom nie będzie końca... :D

Dobry pomysł, będzie czytelnie.
mała Mi
 

Postprzez » niedziela, 31 lipca 2011, 12:29

 

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron