bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez goska » sobota, 10 września 2011, 07:50

czy to optymista „libertyn”, czy powazny konserwatysta forumowy, kazdy z nas musi przyznac, ze nudno jest czasem bardzo zajmowac sie w kolko tym samym.
bardzo by sie przydalo jakies zdarzenie rozluzniajace i rozwijajace wyobraznie, ktore rozproszyloby nader napieta rzeczywistosc forumowa. ta obecna jest oczywista i mnie mierzi. zwlaszcza gdy widac i czuc ja wszedzie. na szczescie plyta juz coraz blizej i wiele sie wyjasni, lacznie z tym, ze dostep do niej nie bedzie reglamentowany. stanie sobie czlowiek w kolejce i ja w koncu dostanie. bedzie o czym gadac bez cenzury.
to wielka nadzieja na przywrocenie miary i delikatnosci i to nie tej mierzonej slowami i poprawnoscia na zewnatrz, tylko tej naszej, wspolnej, tutejszej. uwiklalismy sie niepotrzebnie w procedury, ktore mialy wyrazac i konkrety i fantazje, a poczynily szkody. a swiat szpakowy jak trwal, tak trwa, niezaleznie od tego, jak nam tu idzie na forum (choc idzie nam troche lepiej dzieki Ginger i decyzjom forumowiczow). mysle, ze czesc osob przecenia znaczenie wplywu forum na Szpakowa rzeczywistosc. szkoda, bo nie tedy droga. raczej dystans by nas do niej zblizyl. raczej zart, raczej luz, raczej smialosc, odwaze sie nawet powiedziec, ze odrobina szalenstwa. zwazywszy, jak silne sa nasze upory w podtrzymywaniu nudy, w robieniu czegos, co jest godne pracy powielacza, w tej niezwyklej niecheci do wietrzenia (mimo, iż Szpak calym soba daje swiadectwo czegos innego), uwazam osobiscie, ze naprawde czasem warto dac sie poniesc i nie czepiac sie schematow myslowych i wykonawczych. nagle, bez przygotowania psychicznego, kazecie sie człowiekowi, co szukal tu czegos innego, pogodzic z podjeciem i przyjeciem surowych decyzji administracyjnych. wszyscy w dodatku powinni na zewnatrz mowic jednym glosem. mam zle skojarzenia.
a moze byc ciekawie, moze byc tworczo i czasami choc, inaczej. po co nam sprane metody? nie ma madrej odpowiedzi, wiecej – na to pytanie nie ma nawet odpowiedzi glupiej.
przegladajac wydarzenia ostatniego wieczora, mozna było się zasepic, patrzac jednak na zjawiska zapowiadane, mozna miec jakies nadzieje na swiezosc, tylko sobie nie przeszkadzajmy i nie mnozmy juz ograniczen i zakazow. niech sobie kazdy gada z kim chce i kloci sie z kim chce. inaczej wyjdzie tego powszechnie panujace nic.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » sobota, 10 września 2011, 07:50

 

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Ami » sobota, 10 września 2011, 08:13

A więc OPEN to dobra metoda dla wszystkich, ale to się już stało - nie zapomnimy tej dzisiejszej nocy i dobrze!!!!
Rewolucja jest czasem niezbędnie - koniecznie potrzebna !!!! Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałych wrażeń!!!!
Szpak stroszy już pióra , aby nas radować,cieszmy się!!!!!!!!! :D
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Ginger » sobota, 10 września 2011, 10:09

Podpisuję się pod Twoimi słowami, Gosiu. Wczoraj byłam zła na Was za te wszystkie kłótnie (i wcale nie chodziło o to, że później musiałam to porządkować :wink: ), ale dzisiaj... czuję jakby powiew świeżości, mam wrażenie, że atmosfera się oczyściła. Wszyscy wylali z siebie to, co im leżało na sercu i dopiero teraz można iść przed siebie. Forum jest otwarte, tak więc przy okazji chciałabym zaprosić wszystkich naszych użytkowników do Działu Specjalnego, do tworzenia wraz z nami wiadomości do Michała i omawiania innych forumowych spraw :wink:
Niech tylko każdy mówi głośno, kiedy chce coś zaproponować, wprowadzić zmiany, kiedy coś nie odpowiada. Nie zjemy Was, a przynajmniej ja nie - wierzę, że reszta też nie :wink: A odrobina kłótni nigdy nie zaszkodzi, lepsze to, niż przemilczanie problemów, no i przynajmniej coś się dzieje :D
A mówiłam, że dzisiaj wstanie piękny, nowy, szpaczy dzień :wink:
Dzióbki!
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez goska » sobota, 10 września 2011, 10:15

Ginger napisał(a):Podpisuję się pod Twoimi słowami, Gosiu. Wczoraj byłam zła na Was za te wszystkie kłótnie (i wcale nie chodziło o to, że później musiałam to porządkować :wink: ), ale dzisiaj... czuję jakby powiew świeżości, mam wrażenie, że atmosfera się oczyściła. Wszyscy wylali z siebie to, co im leżało na sercu i dopiero teraz można iść przed siebie. Forum jest otwarte, tak więc przy okazji chciałabym zaprosić wszystkich naszych użytkowników do Działu Specjalnego, do tworzenia wraz z nami wiadomości do Michała i omawiania innych forumowych spraw :wink:
Niech tylko każdy mówi głośno, kiedy chce coś zaproponować, wprowadzić zmiany, kiedy coś nie odpowiada. Nie zjemy Was, a przynajmniej ja nie - wierzę, że reszta też nie :wink: A odrobina kłótni nigdy nie zaszkodzi, lepsze to, niż przemilczanie problemów, no i przynajmniej coś się dzieje :D
A mówiłam, że dzisiaj wstanie piękny, nowy, szpaczy dzień :wink:
Dzióbki!


klotnia sama w sobie nic nie znaczy. nie dotyczy nas samych, tylko naszych dzialan tutaj, ktore musza byc rozne. my same nie mamy do siebie stosunku w pelni personalnego. nie znamy sie osobiscie lub znamy sie krotko. zawsze, jak ktos organicznie nie trawi czegos mozna tego unikac, ale nie w sprawach podstawowych. jeszcze raz dzieki za oczyszczenie tej stajni Augiasza :) ja bym sie w zyciu nie porwala na cos takiego, za zadne pieniadze i nawet dla Szpaka :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Beata » sobota, 10 września 2011, 10:46

Na chwilę chyba zapomnieliśmy o tym, że najważniejszy jest Michał i wspieranie go. Trochę się zapędziliśmy w dyskusjach o prowadzeniu forum , o tym co ujawniać a czego nie, jakie dyskusje powinniśmy się na nim prowadzić a jakie nie i o tym co można mówić a czego nie. :? To wszystko jest oczywiście ważne ale Michał poszedł trochę ostatnio w odstawkę. Bardzo się cieszę, że nastąpiła rewolucja i zrzucenie więzów, które nas krępowały. :wink:
Ginger dziękuję za twoją ogromną pracę i za to, że wszyscy możemy się w końcu cieszyć pięknym, nowym szpaczym dniem!!!
Ja już żyję jutrzejszym TzG. Nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że nasze forumowe dyskusje wrócą na właściwe tory, czyli szpacze tory. Bo przecież pociąg jest i to duży. :wink: :lol:
Dzióbki!
We're all mad here!
Avatar użytkownika
Beata
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1198
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 00:22

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez goska » sobota, 10 września 2011, 10:52

Beata napisał(a):Na chwilę chyba zapomnieliśmy o tym, że najważniejszy jest Michał i wspieranie go. Trochę się zapędziliśmy w dyskusjach o prowadzeniu forum , o tym co ujawniać a czego nie, jakie dyskusje powinniśmy się na nim prowadzić a jakie nie i o tym co można mówić a czego nie. :? To wszystko jest oczywiście ważne ale Michał poszedł trochę ostatnio w odstawkę. Bardzo się cieszę, że nastąpiła rewolucja i zrzucenie więzów, które nas krępowały. :wink:
Ginger dziękuję za twoją ogromną pracę i za to, że wszyscy możemy się w końcu cieszyć pięknym, nowym szpaczym dniem!!!
Ja już żyję jutrzejszym TzG. Nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że nasze forumowe dyskusje wrócą na właściwe tory, czyli szpacze tory. Bo przecież pociąg jest i to duży. :wink: :lol:
Dzióbki!


wlasnie, jak pociag jest autentyczny, to i o zabezpieczeniach sie zapomina. a tu byly juz ostatnio wylacznie rozmowy o kondomach. sam kondom nie ma w koncu jakiegos szalenczego znaczenia :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Majj » sobota, 10 września 2011, 10:53

Oh, to ja jako nowa forumowiczka cieszę się z otworzenia tematów ;) Poczytam sobie w wolnej chwili, bo z tego co widziałam to sporo tego tam jest.
A kłótnie są dobre, jeśli prowadzą do porozumień i wyciągnięcia wniosków na przyszłość ;)

Pozdrawiam! :mrgreen:
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez goska » sobota, 10 września 2011, 10:55

Majj napisał(a):Oh, to ja jako nowa forumowiczka cieszę się z otworzenia tematów ;) Poczytam sobie w wolnej chwili, bo z tego co widziałam to sporo tego tam jest.
A kłótnie są dobre, jeśli prowadzą do porozumień i wyciągnięcia wniosków na przyszłość ;)

Pozdrawiam! :mrgreen:


czerp, jak Ci cierpliwosci starczy :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Ginger » sobota, 10 września 2011, 10:57

goska napisał(a):wlasnie, jak pociag jest autentyczny, to i o zabezpieczeniach sie zapomina. a tu byly juz ostatnio wylacznie rozmowy o kondomach. sam kondom nie ma w koncu jakiegos szalenczego znaczenia :)


Twoja umiejętność tworzenia trafnych metafor mnie zadziwia :)
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Majj » sobota, 10 września 2011, 10:58

goska napisał(a):
Majj napisał(a):Oh, to ja jako nowa forumowiczka cieszę się z otworzenia tematów ;) Poczytam sobie w wolnej chwili, bo z tego co widziałam to sporo tego tam jest.
A kłótnie są dobre, jeśli prowadzą do porozumień i wyciągnięcia wniosków na przyszłość ;)

Pozdrawiam! :mrgreen:


czerp, jak Ci cierpliwosci starczy :)



hahaha, chyba będę musiała sobie rozłożyć to na raty :D
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Postprzez » sobota, 10 września 2011, 10:58

 

Następna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron