bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Beata » sobota, 10 września 2011, 11:07

Majj napisał(a):Oh, to ja jako nowa forumowiczka cieszę się z otworzenia tematów ;) Poczytam sobie w wolnej chwili, bo z tego co widziałam to sporo tego tam jest.
A kłótnie są dobre, jeśli prowadzą do porozumień i wyciągnięcia wniosków na przyszłość ;)

Pozdrawiam! :mrgreen:


Witaj kochana! Życzę miłej lektury. Sporo tego jest, więc będziesz miała czym wypełnić czas oczekiwania na szpacze pląsy. :wink: :lol:
Dzióbki!
We're all mad here!
Avatar użytkownika
Beata
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1198
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 00:22

Postprzez » sobota, 10 września 2011, 11:07

 

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez cukierek » sobota, 10 września 2011, 12:04

widze, zostala rewolucja przeprowadzona :)
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Lena » sobota, 10 września 2011, 12:56

/
Ostatnio edytowano środa, 4 września 2013, 19:40 przez Lena, łącznie edytowano 1 raz
Lena
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1358
Dołączył(a): piątek, 12 sierpnia 2011, 01:16
wiek: 21

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez pinga » sobota, 10 września 2011, 13:09

„Załóżcie na nos różowe okulary, wetknijcie za ucho kwiat słonecznika i zasiądźcie w wagoniku tęczowego rollercoastera, jakim jest radosne nasze forum – Szpak gwarantuje jazdę bez trzymanki oraz mnóstwo atrakcji po drodze”

Ta część po myślniku należy do Szpaka i trzeba przyznać, że on wywiązuje się z niej w 100%.
Ale to co przed myślnikiem zależy tylko od nas. Dobrze, że nastąpiły zmiany, bo istniało zagrożenie, że „radosne nasze forum” zamieni się w coś zupełnie innego.
:)
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez starling » sobota, 10 września 2011, 13:53

Bałam się tu wejść dziś rano, ale cieszę się, że nastroje są lepsze :D Wczoraj mnie też trochę poniosło, ale pewnie ten klimat wszystkim się udzielił. Dziś mam nową płytę Kim Wilde, jutro pewnie będą video z Rybnika. Żyć, nie umierać :D
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Cien_1186 » sobota, 10 września 2011, 14:47

starling napisał(a):Bałam się tu wejść dziś rano, ale cieszę się, że nastroje są lepsze :D Wczoraj mnie też trochę poniosło, ale pewnie ten klimat wszystkim się udzielił. Dziś mam nową płytę Kim Wilde, jutro pewnie będą video z Rybnika. Żyć, nie umierać :D

Wiesz, ja też wczoraj kładłam się spać z bardzo ciężkim sercem, ale po nocy, po cudnym jakimś śnie, (nie wiem, może mi się śnił Michał, nie pamiętam) obudziłam się w lepszym nastroju.
Dziś ten koncercik, myślami jestem z dziewczynami i Michałem, jutro obejrzę filmiki, może JtM okaże się prawdą, a wieczorkiem Michał w tzg, raj na ziemi 8-) :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez kam » sobota, 10 września 2011, 16:30

No to witajcie w klubie, bo ja krazylam kolo komputera do 13.00 az odwazylam sie go wlaczyc. I milo, ze po burzy zaczyna wschodzic slonce. Przed nami najspokojniejsza niedziela, bo mamy pewnosc, ze Szpaczek nie odpadnie. I koncert i moze "jaka to melodia" i ta wiadomosc o plycie. Same pozytywy. Buziaki. :D
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez goska » sobota, 10 września 2011, 18:26

Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Beata napisał(a):Na chwilę chyba zapomnieliśmy o tym, że najważniejszy jest Michał i wspieranie go. Trochę się zapędziliśmy w dyskusjach o prowadzeniu forum , o tym co ujawniać a czego nie, jakie dyskusje powinniśmy się na nim prowadzić a jakie nie i o tym co można mówić a czego nie. :? To wszystko jest oczywiście ważne ale Michał poszedł trochę ostatnio w odstawkę. Bardzo się cieszę, że nastąpiła rewolucja i zrzucenie więzów, które nas krępowały. :wink:
Ginger dziękuję za twoją ogromną pracę i za to, że wszyscy możemy się w końcu cieszyć pięknym, nowym szpaczym dniem!!!
Ja już żyję jutrzejszym TzG. Nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że nasze forumowe dyskusje wrócą na właściwe tory, czyli szpacze tory. Bo przecież pociąg jest i to duży. :wink: :lol:
Dzióbki!


wlasnie, jak pociag jest autentyczny, to i o zabezpieczeniach sie zapomina. a tu byly juz ostatnio wylacznie rozmowy o kondomach. sam kondom nie ma w koncu jakiegos szalenczego znaczenia :)

Takie argumenty trafiaja do mnie najbardziej!!! :lol: :lol: :lol:

:lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez goska » niedziela, 11 września 2011, 06:06

axa napisał(a):
goska napisał(a):
Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Beata napisał(a):Na chwilę chyba zapomnieliśmy o tym, że najważniejszy jest Michał i wspieranie go. Trochę się zapędziliśmy w dyskusjach o prowadzeniu forum , o tym co ujawniać a czego nie, jakie dyskusje powinniśmy się na nim prowadzić a jakie nie i o tym co można mówić a czego nie. :? To wszystko jest oczywiście ważne ale Michał poszedł trochę ostatnio w odstawkę. Bardzo się cieszę, że nastąpiła rewolucja i zrzucenie więzów, które nas krępowały. :wink:
Ginger dziękuję za twoją ogromną pracę i za to, że wszyscy możemy się w końcu cieszyć pięknym, nowym szpaczym dniem!!!
Ja już żyję jutrzejszym TzG. Nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że nasze forumowe dyskusje wrócą na właściwe tory, czyli szpacze tory. Bo przecież pociąg jest i to duży. :wink: :lol:
Dzióbki!


wlasnie, jak pociag jest autentyczny, to i o zabezpieczeniach sie zapomina. a tu byly juz ostatnio wylacznie rozmowy o kondomach. sam kondom nie ma w koncu jakiegos szalenczego znaczenia :)

Takie argumenty trafiaja do mnie najbardziej!!! :lol: :lol: :lol:

:lol:

Kondom, nie??? To może globulki dziewczyny??? a może termometry??? :lol:


juz nie podkrecaj, bo sie znowy zacznie panika i obawy, a to strasznie psuje zabawe :) :arrow: :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: bez tematu, ale rzecz dotyczy forum

Postprzez Ami » niedziela, 11 września 2011, 07:46

Dziś jest już wiadomo , że wczorajszy koncert to następny sukces Michała!!!! :D :D :D
Dlaczego nas to nie dziwi???? :roll: No , dlaczego???
Jest cudnie, a będzie do wieczora jeszcze lepiej!!!!Miłego dnia wszystkim którzy są nieustająco pod urokiem!!!!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 11 września 2011, 07:46

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron