Informacja

Informacja

Postprzez Kasjopea » piątek, 12 sierpnia 2011, 22:14

W najbliższych tygodniach będę rzadziej na forum, bo mam masakrycznie dużo pracy. Będę wpadać co 2-3 dni, żeby robić niezbędne porządki w panelu admina, ale postów nie będę miała czasu czytać. Jeśli coś do mnie będzie, to piszcie w dziale administracji. W razie pilnych spraw Cień ma do mnie tel. - wystarczy, że wyśle sygnał, a zjawię się na forum najszybciej jak to możliwe. Fizycznie będę prawie cały czas na miejscu, jedynie na forum nie.
2 moderatorów z szerokimi uprawnieniami powinno w zupełności wystarczyć, ale jeśli chcecie to wyznaczymy kolejnego. Chcecie?
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » piątek, 12 sierpnia 2011, 22:14

 

Re: Informacja

Postprzez starling » piątek, 12 sierpnia 2011, 22:16

Kasjopea napisał(a):W najbliższych tygodniach będę rzadziej na forum, bo mam masakrycznie dużo pracy. Będę wpadać co 2-3 dni, żeby robić niezbędne porządki w panelu admina, ale postów nie będę miała czasu czytać. Jeśli coś do mnie będzie, to piszcie w dziale administracji. W razie pilnych spraw Cień ma do mnie tel. - wystarczy, że wyśle sygnał, a zjawię się na forum najszybciej jak to możliwe.
2 moderatorów z szerokimi uprawnieniami powinno w zupełności wystarczyć, ale jeśli chcecie to wyznaczymy kolejnego. Chcecie?


Według mnie jesteśmy dobrze przygotowani na ewentualny atak. Kasjopeo, ja mam inne pytanie. Czy masz nasze logo w dużej rozdzielczości? Może nam być potrzebne :wink:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Informacja

Postprzez Ginger » piątek, 12 sierpnia 2011, 22:32

Kasjopea napisał(a):W najbliższych tygodniach będę rzadziej na forum, bo mam masakrycznie dużo pracy. Będę wpadać co 2-3 dni, żeby robić niezbędne porządki w panelu admina, ale postów nie będę miała czasu czytać. Jeśli coś do mnie będzie, to piszcie w dziale administracji. W razie pilnych spraw Cień ma do mnie tel. - wystarczy, że wyśle sygnał, a zjawię się na forum najszybciej jak to możliwe. Fizycznie będę prawie cały czas na miejscu, jedynie na forum nie.
2 moderatorów z szerokimi uprawnieniami powinno w zupełności wystarczyć, ale jeśli chcecie to wyznaczymy kolejnego. Chcecie?


Spokojnie, damy sobie radę, ja tu jestem praktycznie cały czas, tylko na przyszły weekend wybędę :wink: Więc we dwie z Lori spokojnie sobie poradzimy w razie jakiejś krytycznej sytuacji.
Cień też wyjechała na wakacje, więc będziemy musieli sobie radzić bez Was :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Informacja

Postprzez Kasjopea » piątek, 12 sierpnia 2011, 22:34

Ja i tak będę zerkać, co się dzieje, ale częściej bez logowania. Damy radę :D

Starling, tak, mam. Jak duże potrzebujecie?
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Informacja

Postprzez starling » piątek, 12 sierpnia 2011, 22:38

Kasjopea napisał(a):Ja i tak będę zerkać, co się dzieje, ale częściej bez logowania. Damy radę :D

Starling, tak, mam. Jak duże potrzebujecie?

Takie, żeby można było wykorzystać na prezenty dla Michała, nawet drukowane w formacie A4. Czy Ty jesteś jego autorką? W jakim programie je zrobiłaś?
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Informacja

Postprzez Kasjopea » piątek, 12 sierpnia 2011, 22:45

starling napisał(a):Takie, żeby można było wykorzystać na prezenty dla Michała, nawet drukowane w formacie A4.


Nie ma sprawy :)

Czy Ty jesteś jego autorką?


Oczywiście, w przeciwnym razie nie mogłabym go użyć na forum. Przynajmniej teoretycznie :wink:

W jakim programie je zrobiłaś?


W Corelu.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Informacja

Postprzez starling » piątek, 12 sierpnia 2011, 22:50

Kasjopea napisał(a):
starling napisał(a):Takie, żeby można było wykorzystać na prezenty dla Michała, nawet drukowane w formacie A4.


Nie ma sprawy :)

Czy Ty jesteś jego autorką?


Oczywiście, w przeciwnym razie nie mogłabym go użyć na forum. Przynajmniej teoretycznie :wink:

W jakim programie je zrobiłaś?


W Corelu.


Ale używałaś jakichś szablonów czy tak od podstaw? Jest super, świetna robota! Może mogłabyś wkleić w ukrytym wątku (potem usunąć)?
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Informacja

Postprzez Kasjopea » piątek, 12 sierpnia 2011, 23:00

starling napisał(a):Ale używałaś jakichś szablonów czy tak od podstaw? Jest super, świetna robota! Może mogłabyś wkleić w ukrytym wątku (potem usunąć)?


Dzięki :oops: :)

Rysowałam od podstaw, bez żadnych szablonów. Spróbuję zaraz je wstawić jako załącznik w ukrytym wątku, ale nie wiem, ile się będzie władowywało, bo ma kilka mega.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Informacja

Postprzez starling » piątek, 12 sierpnia 2011, 23:02

Kasjopea napisał(a):
starling napisał(a):Ale używałaś jakichś szablonów czy tak od podstaw? Jest super, świetna robota! Może mogłabyś wkleić w ukrytym wątku (potem usunąć)?


Dzięki :oops: :)

Rysowałam od podstaw, bez żadnych szablonów. Spróbuję zaraz je wstawić jako załącznik w ukrytym wątku, ale nie wiem, ile się będzie władowywało, bo ma kilka mega.

Dzięki Kochana! Oczywiście jeśli będziemy chciały je wykorzystać, poprosimy Cię najpierw o błogosławieńswo :wink:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Informacja

Postprzez Kasjopea » piątek, 12 sierpnia 2011, 23:12

Coś się nie chce władować. Niby mieści się w limicie, ale i tak jakiś błąd wyskakuje :roll: Mogę wysłać na maila w takim razie.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » piątek, 12 sierpnia 2011, 23:12

 

Następna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron