Informacja

Re: Informacja

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 17 października 2011, 21:39

starling napisał(a):Dzióbki Kas (to pasuje też do Kasandry :wink: ) :D :D :D


I trochę do Casanovy :? :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » poniedziałek, 17 października 2011, 21:39

 

Re: Informacja

Postprzez Ginger » poniedziałek, 17 października 2011, 21:43

Kasjopea napisał(a):
starling napisał(a):Dzióbki Kas (to pasuje też do Kasandry :wink: ) :D :D :D


I trochę do Casanovy :? :twisted: :lol:


Rozwinięć masz do wyboru, do koloru 8-) :lol:

Co do shoutboxa to fajnego nie znalazłam, znalazłam parę stronek z takimi normalnymi, nawet stworzyłam go na próbę, i wtedy odkryłam, że nie mam jak go wstawić :? :D Ale to i tak trzeba jeszcze obgadać, bo jak ten pomysł padł to mnóstwo się działo na forum i nawet nie wszyscy wyrazili swoje zdanie na ten temat :wink:
Jasne, jak już będzie wiadomo, co z tą grafiką odnośnie kupowania płyt to wtedy ktoś wstawi to tutaj, zresztą to przecież chwilka, mogę to zrobić :wink:
Co do dodatkowego admina to jestem za, bo Ciebie często tu nie ma, my się do czegoś zapalamy i okazuje się, że nie mamy jak tego zrobić :D A kto nim będzie to już mi obojętne.
Dzióbki, Kas (ja nie jestem wytrwała :wink: )
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Informacja

Postprzez Kasjopea » wtorek, 18 października 2011, 19:48

Ginger napisał(a):Co do shoutboxa to fajnego nie znalazłam, znalazłam parę stronek z takimi normalnymi, nawet stworzyłam go na próbę, i wtedy odkryłam, że nie mam jak go wstawić :? :D Ale to i tak trzeba jeszcze obgadać, bo jak ten pomysł padł to mnóstwo się działo na forum i nawet nie wszyscy wyrazili swoje zdanie na ten temat :wink:
Jasne, jak już będzie wiadomo, co z tą grafiką odnośnie kupowania płyt to wtedy ktoś wstawi to tutaj, zresztą to przecież chwilka, mogę to zrobić :wink:
Co do dodatkowego admina to jestem za, bo Ciebie często tu nie ma, my się do czegoś zapalamy i okazuje się, że nie mamy jak tego zrobić :D A kto nim będzie to już mi obojętne.
Dzióbki, Kas (ja nie jestem wytrwała :wink: )


Dobra, to jak coś już będzie ustalone z grafiką i shoutboxem, to dajcie znać tutaj.

Czy są jacyś chętni na stanowisko admina? 8-)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » wtorek, 18 października 2011, 19:48

 

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron