Propozycja stworzenia wątku z linkami

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez taka ja » sobota, 30 lipca 2011, 22:58

pinga napisał(a):Witajcie! Dopiero teraz tu wpadłam i bardzo ślicznie dziękuję :!: :D

Tak dużo się tu teraz dzieje, że z doskoku trudno to ogarnąć :lol:

Nie chciałabym dokładać Wam jeszcze roboty, ale mam pytanie odnośnie proponowanej na naszym forum "linkowni". Nie wiem, gdzie zapytać, to zapytam tutaj.
Wątek wisi od dawna i każdy podchodzi do niego jak pies do jeża :lol: . Więc ja (z radości,że uznaliście mnie już za "starą" forumowiczkę :D ) wyciągnęłam saperkę i zabawiłam się trochę w archeologa. Przekopałam się przez niektóre wątki, pogrzebałam trochę w internecie i mogłabym już tam "co nieco" wrzucić. Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam koncepcję tej "linkowni".
Podeszłam do tego chronologicznie, zaczynając od pierwszego występu Michała po X-factorze, czyli od "Taniec kontra dance" w Białymstoku (no proszę, jakie to teraz zrobiło się na czasie :lol:, a jeszcze tydzień temu myśleliśmy, że to historia). W poście z linkami do tego występu zamieszczę także linki do materiałów prasowych i fotogalerii, żeby wszystko tematycznie było razem i pod ręką.
Kolejny post to kolejny występ, czyli Dni Jasła (linki do nagrań + linki do relacji tv, prasowych itp. związanych z tym koncertem). I tak dalej ....
Wyślę zaraz 2 pierwsze posty. Bardzo proszę spójrzcie, czy to o to chodziło w tej "linkowni".
Jeśli będzie źle, to napiszcie co poprawić.
A jak będzie całkiem do d...., to proszę Panią Administrator o ich usunięcie :oops: .
I tak miałam dużą radochę odświeżając sobie te występy w pamięci :D.
Ale namotałam..... :lol:

Super!... pinga zrobiłaś kawał dobrej roboty... kurcze te młode dziewczyny to są na prawdę bystre i kreatywne jak ten nasz Szpakuś :) :lol:
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » sobota, 30 lipca 2011, 22:58

 

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez Kasjopea » sobota, 30 lipca 2011, 23:01

pinga napisał(a):Wyślę zaraz 2 pierwsze posty. Bardzo proszę spójrzcie, czy to o to chodziło w tej "linkowni".
Jeśli będzie źle, to napiszcie co poprawić.
A jak będzie całkiem do d...., to proszę Panią Administrator o ich usunięcie :oops: .


Pingo! - bingo! :mrgreen:
Widziałam wątek, REWELACJA!
Dzięki Ci stokrotne :) :) :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez pinga » sobota, 30 lipca 2011, 23:06

taka ja napisał(a):
pinga napisał(a):Witajcie! Dopiero teraz tu wpadłam i bardzo ślicznie dziękuję :!: :D

Tak dużo się tu teraz dzieje, że z doskoku trudno to ogarnąć :lol:

Nie chciałabym dokładać Wam jeszcze roboty, ale mam pytanie odnośnie proponowanej na naszym forum "linkowni". Nie wiem, gdzie zapytać, to zapytam tutaj.
Wątek wisi od dawna i każdy podchodzi do niego jak pies do jeża :lol: . Więc ja (z radości,że uznaliście mnie już za "starą" forumowiczkę :D ) wyciągnęłam saperkę i zabawiłam się trochę w archeologa. Przekopałam się przez niektóre wątki, pogrzebałam trochę w internecie i mogłabym już tam "co nieco" wrzucić. Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam koncepcję tej "linkowni".
Podeszłam do tego chronologicznie, zaczynając od pierwszego występu Michała po X-factorze, czyli od "Taniec kontra dance" w Białymstoku (no proszę, jakie to teraz zrobiło się na czasie :lol:, a jeszcze tydzień temu myśleliśmy, że to historia). W poście z linkami do tego występu zamieszczę także linki do materiałów prasowych i fotogalerii, żeby wszystko tematycznie było razem i pod ręką.
Kolejny post to kolejny występ, czyli Dni Jasła (linki do nagrań + linki do relacji tv, prasowych itp. związanych z tym koncertem). I tak dalej ....
Wyślę zaraz 2 pierwsze posty. Bardzo proszę spójrzcie, czy to o to chodziło w tej "linkowni".
Jeśli będzie źle, to napiszcie co poprawić.
A jak będzie całkiem do d...., to proszę Panią Administrator o ich usunięcie :oops: .
I tak miałam dużą radochę odświeżając sobie te występy w pamięci :D.
Ale namotałam..... :lol:

Super!... pinga zrobiłaś kawał dobrej roboty... kurcze te młode dziewczyny to są na prawdę bystre i kreatywne jak ten nasz Szpakuś :) :lol:


Dzięki :D . Cieszę się, że coś w końcu zrobiłam, żeby nie być tu pasożytem :lol: :lol:
Taka ja - ja młoda to jestem tylko duchem :lol: Mam syna starszego od Michała :lol: i to w pakiecie z synową :lol: :lol:
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez mała Mi » sobota, 30 lipca 2011, 23:17

taka ja napisał(a):Mała Mi - zanim dojadę do Portu Wisła :wink: :) , to jeszcze troche potrwa :lol:

Port Wisła to ja już mam dawno zarchiwizowany :) W prywatnych zbiorach :lol:
mała Mi
 

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez taka ja » sobota, 30 lipca 2011, 23:18

pinga napisał(a):
taka ja napisał(a):Super!... pinga zrobiłaś kawał dobrej roboty... kurcze te młode dziewczyny to są na prawdę bystre i kreatywne jak ten nasz Szpakuś :) :lol:


Dzięki :D . Cieszę się, że coś w końcu zrobiłam, żeby nie być tu pasożytem :lol: :lol:
Taka ja - ja młoda to jestem tylko duchem :lol: Mam syna starszego od Michała :lol: i to w pakiecie z synową :lol: :lol:


No to tym bardziej wielki podziw :!: :!: :!: Pozdrawiam Cię serdecznie Obrazek
...oj coś mi z tym kopiowaniem nie wyszło :wink:

Już poprawiłam - Ginger :wink:

EDIT: Ooo, dziękuję Ci bardzo Ginger :) :D - muszę to jakoś opanować :wink:

I łączę posty :wink: W razie czego nie piszcie jednego pod drugim, tylko używajcie opcji "edytuj" nad Waszym poprzednim postem, no chyba, że w następnym kogoś cytujecie. Spokojnie, z czasem opanujesz :wink:
Nie ma sprawy, od tego tu jestem - Ginger :wink:
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez starling » niedziela, 31 lipca 2011, 00:34

Pinga, fantastycznie!!! To ja o to prosiłam kiedyś, dawno temu, ale pomysł utknął w martwym punkcie. Stokrotne dzięki Obrazek
Ginger, może mogłabyś umieścić w wątku Pingi na samej górze wpis z prośbą, żebyśmy nie 'bałaganili' postami?
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez Sun » niedziela, 31 lipca 2011, 09:30

Pinga, ja również dziękuję za tyle pracy włożonej z Twojej strony w ten zbiór linków! :) Obrazek
Świetna robota i jaki porządek! 8-)
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 31 lipca 2011, 09:35

Sun napisał(a):Pinga, ja również dziękuję za tyle pracy włożonej z Twojej strony w ten zbiór linków! :) Obrazek
Świetna robota i jaki porządek! 8-)

Dołączam się ze swoimi gratulacjami i podziękowaniami, wspaniale wyszło :D :!:
Obrazek
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez Kasjopea » niedziela, 31 lipca 2011, 09:41

starling napisał(a):Ginger, może mogłabyś umieścić w wątku Pingi na samej górze wpis z prośbą, żebyśmy nie 'bałaganili' postami?


Ginger nie ma, więc ja pozwoliłam sobie to dopisać :wink:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 31 lipca 2011, 09:55

Kasjopea napisał(a):
starling napisał(a):Ginger, może mogłabyś umieścić w wątku Pingi na samej górze wpis z prośbą, żebyśmy nie 'bałaganili' postami?


Ginger nie ma, więc ja pozwoliłam sobie to dopisać :wink:

I trzeba bezwzględnie się tego trzymać, szkoda byłoby zaśmiecać tak wspaniale przejrzyste miejsce linkowe :)
A gdyby kogoś jednak poniosły emocje, to moim zdaniem trzeba te posty gdzieś od razu wynosić, żeby nie burzyć tej zwięzłej struktury :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 31 lipca 2011, 09:55

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron