Niepokojący problem:(

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez mała Mi » sobota, 2 lipca 2011, 19:21

Cien_1186 napisał(a):
Kasjopea napisał(a):
wolfik napisał(a):podszywali sie pod nas na forum pleyady i chyba im malo ciagle^- dla mnie to juz nie zabawa to chyba jakas chora zacietosc


Tak. Jedno forum nam zniszczyli, teraz próbują się dobrać do kolejnego.

No i niestety robią jeszcze jedną wstrętną rzecz, weszłam na plejadowe przed chwileczką, żeby zobaczyć czy Radamesss mi czegoś nie odpisał, no i zobaczyłam, że ktoś coś wpisał na wątku, który sama założyłam, na tym informującym o naszym forum. Przeżyłam tam szok... ktoś skopiował wypowiedź Gośki i tam wkleił z durnym komentarzem, przyznaję, że czegoś takiego się nie spodziewałam :( Jakaś dziewczyna tam skomentowała, że to podłe i coś tam jeszcze, zgadzam się z nią w zupełności :(

Ja wczoraj byłam na forum XF i zobaczyłam posty podpisane moim plejadowym nickiem. Teksty wiadomo jakie. Korzystająć z okazji że nas niema już praktycznie na tamtym forum niszczą nas tam w ten sposób.
mała Mi
 

Postprzez » sobota, 2 lipca 2011, 19:21

 

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez adh » sobota, 2 lipca 2011, 19:30

To chyba naprawdę chorzy ludzie, aż trudno uwierzyć! piszą straszne głupoty pod naszymi nickami. Najlepiej jednak wogóle nie reagować i wcale się nie odzywać (wiem, że to trudne, bo też trudno mi to zdzierżyć). Mam nadzieję że sami siebie wykończą! :D
A do Wolfika - widzisz? Ciebie jednak też nie oszczędzili :(
Ostatnio edytowano sobota, 2 lipca 2011, 19:33 przez adh, łącznie edytowano 1 raz
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » sobota, 2 lipca 2011, 19:31

Atri dobrze napisała, że Michał ma pod górkę, a my razem z nim...
Ale niech sobie te szczury nie myślą, nie poddamy się i miejmy ich w nosie :!: :twisted:
Ja już ich trollami nie nazywam, przeczytałam gdzieś tekst chłopaka, że to są właśnie szczury :? Jednocześnie pozdrawiam go, bo wiem że tu zagląda, choć napisał że się nie zarejestruje, Obiektywny, pozdrawiam :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Sun » sobota, 2 lipca 2011, 19:39

Cien_1186 napisał(a):Ale niech sobie te szczury nie myślą, nie poddamy się i miejmy ich w nosie :!: :twisted:
Ja już ich trollami nie nazywam, przeczytałam gdzieś tekst chłopaka, że to są właśnie szczury :? Jednocześnie pozdrawiam go, bo wiem że tu zagląda, choć napisał że się nie zarejestruje, Obiektywny, pozdrawiam :D


Szczury to zbyt inteligentne zwierzęta, by dzielić nazwę z takimi pierwotniakami :P
Ja stanu plejadowego forum nawet nie zamierzam komentować. Smutne, co się tam dzieje, szczególnie jeśli pamięta się dawną atmosferę. Nie podejrzewałabym, że w ludziach potrafi być tyle ślepej zawziętości, pozbawionej celu, kierunku i sensu.
A Obiektywnego też pozdrawiam! :) Jego błyskotliwe wypowiedzi i riposty nieraz poprawiały mi humor, fajny z niego człek.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez mała Mi » sobota, 2 lipca 2011, 19:45

Cien_1186 napisał(a):Atri dobrze napisała, że Michał ma pod górkę, a my razem z nim...
Ale niech sobie te szczury nie myślą, nie poddamy się i miejmy ich w nosie :!: :twisted:
Ja już ich trollami nie nazywam, przeczytałam gdzieś tekst chłopaka, że to są właśnie szczury :? Jednocześnie pozdrawiam go, bo wiem że tu zagląda, choć napisał że się nie zarejestruje, Obiektywny, pozdrawiam :D

Rozmawiałam z Objektywnym i powiedział mi że nie zawita do nas, bo ma zasadę nie rejestrować się na żadnym forum. Szkoda bo fajny facet z niego :)
mała Mi
 

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » sobota, 2 lipca 2011, 19:47

Sun, masz rację, szczury mimo całej swej niesympatycznej powierzchowności, są przynajmniej niebywale inteligentne, a do tych plejadowych psujów pasuje chyba faktycznie bardziej miano PIERWOTNIAKÓW :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Sun » sobota, 2 lipca 2011, 20:02

Cieniu, ale czemu zaraz nieprzyjemna powierzchowność? :D -----------------> Obrazek
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez adh » sobota, 2 lipca 2011, 20:08

Sun! Ty to masz poczucie humoru!!!! a niech Cię :lol: :lol: :lol:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » sobota, 2 lipca 2011, 20:12

Sun napisał(a):Cieniu, ale czemu zaraz nieprzyjemna powierzchowność? :D -----------------> Obrazek

O nie, Twój film jest tendencyjny :lol: :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Beata » niedziela, 3 lipca 2011, 19:29

Cien_1186 napisał(a):Sun, masz rację, szczury mimo całej swej niesympatycznej powierzchowności, są przynajmniej niebywale inteligentne, a do tych plejadowych psujów pasuje chyba faktycznie bardziej miano PIERWOTNIAKÓW :lol:


Moim zdaniem to brudne karaluchy dlatego wszędzie próbują wleźć i tak trudno je wybić.
We're all mad here!
Avatar użytkownika
Beata
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1198
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 00:22

Postprzez » niedziela, 3 lipca 2011, 19:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron