Niepokojący problem:(

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez goska » piątek, 15 lipca 2011, 20:05

axa napisał(a):Witajcie, ja dziś zobaczyłam też skopiowany wpis Gosi i komentarz tej dziewczyny. Wiecie co pomyślałam? Niektórzy ludzie są tak zawistni i zawzięci, że nie mogą spokojnie patrzeć na radość innych. Smutne to... W realnym życiu muszą maskować się z tą podłością a tu, schowani za nickiem ściągają maski... Też myślę Cieniu, że ktoś próbował zalogować się tu jako Ty i kombinował z hasłem. Pozdrawiam:)

jaki moj wpis? i czego dotyczyl komentarz? bylam tam kopiowac ostatnio, ale jakos nie mialam checi czytac tam tych biezacych wpisow :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » piątek, 15 lipca 2011, 20:05

 

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez goska » piątek, 15 lipca 2011, 20:23

axa napisał(a):
goska napisał(a):
axa napisał(a):Witajcie, ja dziś zobaczyłam też skopiowany wpis Gosi i komentarz tej dziewczyny. Wiecie co pomyślałam? Niektórzy ludzie są tak zawistni i zawzięci, że nie mogą spokojnie patrzeć na radość innych. Smutne to... W realnym życiu muszą maskować się z tą podłością a tu, schowani za nickiem ściągają maski... Też myślę Cieniu, że ktoś próbował zalogować się tu jako Ty i kombinował z hasłem. Pozdrawiam:)

jaki moj wpis? i czego dotyczyl komentarz? bylam tam kopiowac ostatnio, ale jakos nie mialam checi czytac tam tych biezacych wpisow :)


Gosia, teraz dokładnie nie pamiętam. To było ponad tydzień temu. Była stąd skopiowana któraś z Twoich wypowiedzi i wrzucona na forum Plejady i jakaś dziewczyna to zauważyła i skomentowała, że to obrzydliwe zachowanie bo poznała, że to czyjaś krecia robota. Jak znajdę to Ci tu podrzucę. Widać, że i tu nas czytają i pilnują. Dobrze,że nie mogą bruździć i szargać tego forum. Buziaki dla Admina :D

a, nie ma znaczenia w sumie. nie szukaj. myslalam, ze pamietasz o co chodzi.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » piątek, 15 lipca 2011, 21:24

Gosiu, ja pamiętam, ktoś skopiował stąd Twój wpis na wątek plejadowy,

http://xfactor.plejada.pl/forum.html?ha ... AwMS5qcw==
Ten durny ktoś przyczepił się do tej literówki jakby to było nie wiadomo co. Na co jakaś dziewczyna zareagowała dość ostro, że to podłość takie śledzenie nas nawet na forum Szpakofanów i wklejanie naszych postów na plejadzie.
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez goska » sobota, 16 lipca 2011, 06:19

Cien_1186 napisał(a):Gosiu, ja pamiętam, ktoś skopiował stąd Twój wpis na wątek plejadowy,

http://xfactor.plejada.pl/forum.html?ha ... AwMS5qcw==
Ten durny ktoś przyczepił się do tej literówki jakby to było nie wiadomo co. Na co jakaś dziewczyna zareagowała dość ostro, że to podłość takie śledzenie nas nawet na forum Szpakofanów i wklejanie naszych postów na plejadzie.


aaa, pewnie byka strzelilam, albo literwoke :) zdarza mi sie, jak pisze cos w emocjach i na biegu :) myslalam, ze to jakas walka swiatopogladowa, a to jakis banal. pewnie to Olka, ona miala zapedy korektorskie :) lubila i jako ona i jako nie ona poprawiac wszytko. pewnie tu buszuje z ciekawosci :) niech ma swoja radoche, co mi tam :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Ami » niedziela, 17 lipca 2011, 06:24

Cieniu, mnie się też zdarzyło ponawiać próby zalogowania- z pewnością pisane prawidłowo- po czym nastąpiło odrzucenie z powodu "nieprawidłowości"- ja nie jestem tak znana jak Ty i wątpię aby ktoś chciał się podszywać pod moją osobę- może to jednak jakiś problem natury technicznej, który na tym forum się jednak czasem zdarza ? :?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Kasjopea » niedziela, 17 lipca 2011, 13:00

Ami napisał(a):Cieniu, mnie się też zdarzyło ponawiać próby zalogowania- z pewnością pisane prawidłowo- po czym nastąpiło odrzucenie z powodu "nieprawidłowości"- ja nie jestem tak znana jak Ty i wątpię aby ktoś chciał się podszywać pod moją osobę- może to jednak jakiś problem natury technicznej, który na tym forum się jednak czasem zdarza ? :?


A czy pojawił się komunikat o przekroczonym limicie logowań?
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez mała Mi » niedziela, 17 lipca 2011, 13:26

Kasjopeo czy wszyscy mamy taką lekko rozjechane forum? Tzn. pierwszy post na każdej stronie mam powiększony tak że avatar przesuwa się na dół a pasek wyboru wątków który powinien być na dole strony wyskakuje mi z boku po prawej stronie i w połowie wychodzi poza niebieskie pole forum co uruchamia dolny suwak bo się nie mieści w formacie.
Pozostałe posty i avatary są na swoim miejscu w normalnej wielkości! Co to jest i jak to zlikwidować?
Czy tylko ja mam ten problem?
mała Mi
 

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Sun » niedziela, 17 lipca 2011, 13:34

mała Mi napisał(a):Kasjopeo czy wszyscy mamy taką lekko rozjechane forum? Tzn. pierwszy post na każdej stronie mam powiększony tak że avatar przesuwa się na dół a pasek wyboru wątków który powinien być na dole strony wyskakuje mi z boku po prawej stronie i w połowie wychodzi poza niebieskie pole forum co uruchamia dolny suwak bo się nie mieści w formacie.
Pozostałe posty i avatary są na swoim miejscu w normalnej wielkości! Co to jest i jak to zlikwidować?
Czy tylko ja mam ten problem?


Mała Mi, nie tylko Ty :wink: Już parę dni temu miałam o to zapytać, bo u mnie wygląda to podobnie wkurzająco :P To chyba kwestia reklamy, która wtrynia się centralnie w pierwszy post na każdej stronie, więc nie wiem, czy coś da się z tym zrobić.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Kasjopea » niedziela, 17 lipca 2011, 13:39

mała Mi napisał(a):Kasjopeo czy wszyscy mamy taką lekko rozjechane forum? Tzn. pierwszy post na każdej stronie mam powiększony tak że avatar przesuwa się na dół a pasek wyboru wątków który powinien być na dole strony wyskakuje mi z boku po prawej stronie i w połowie wychodzi poza niebieskie pole forum co uruchamia dolny suwak bo się nie mieści w formacie.
Pozostałe posty i avatary są na swoim miejscu w normalnej wielkości! Co to jest i jak to zlikwidować?
Czy tylko ja mam ten problem?


To jest problem reklamy, która się pojawia w beznadziejnym miejscu, bo zlewa się z pierwszym postem (zapewne celowo). Chodzi o ogłoszenie o poszukiwaniu programisty.
Ja sobie wyłączyłam reklamy, więc ten zaburzony układ widzę tylko jak nie jestem zalogowana. Po zalogowaniu, czyli wyłączeniu reklam (jeśli ktoś ma taką opcję wykupioną), wszystko jest po staremu, czyli elegancko.

Pisałam już parę dni temu w tej sprawie do adminów, ale nie odpisali, a wręcz usunęli moje pytanie :roll: Napiszę jeszcze raz.

Układ forum pewnie wróci do normy, jak ogłoszenie się zdezaktualizuje, czyli jak znajdą tego poszukiwanego programistę. Tylko ile to potrwa..? Doraźnie można sobie wyłączyć reklamy smsem dla spokoju psychicznego i komfortu wizualnego.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez mała Mi » niedziela, 17 lipca 2011, 14:14

Dzięki Kasjopeo tak myślałam że to ta reklama która się pojawia" wewnątrz" postu. Mimo to walczyłam z tym na różne sposoby do przywracania systemu włącznie :lol:
mała Mi
 

Postprzez » niedziela, 17 lipca 2011, 14:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron