Niepokojący problem:(

Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » sobota, 2 lipca 2011, 09:22

Właśnie przed chwilką próbując się zalogować spotkałam się po raz pierwszy z dziwnym komunikatem :shock: :o :(
Otóż kiedy wpisałam swój login i hasło, wyskoczył mi komunikat o tym, że właśnie przekroczyłam limit błędnych logowań :shock: Nigdy, podkreślam, NIGDY( :!: ) logując się nie mylę się ani we wpisywaniu loginu, ani hasła, co nasuwa mi myśl, że ktoś prawdopodobnie próbował zalogować się na nasze forum jako ja i kombinował ileś tam razy jakie mogę mieć hasło :(
Czy ktoś z Was miał podobny incydent :?: :?
Martwi mnie to, bo oznaczałoby to, że ktoś mało sympatyczny, próbuje tu takich praktyk :evil:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » sobota, 2 lipca 2011, 09:22

 

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez wolfik » sobota, 2 lipca 2011, 09:32

nie wiem - jam zalogowane caly czas i kiedy net wywala loguje mnie automatycznie syn mi tak zrobil-
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Ginger » sobota, 2 lipca 2011, 09:37

Mi się tak nie zdarzyło, też ustawiłam, żeby mnie automatycznie logowało jak wchodzę na forum.
Ale jeśli tak było, to niech sobie próbuje, po to są loginy i hasła, żeby nic takiego się nie wydarzyło. Cieniu, upewnij się po prostu, że masz trudne i nieoczywiste hasło i zignoruj to.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » sobota, 2 lipca 2011, 09:41

wolfik napisał(a):nie wiem - jam zalogowane caly czas i kiedy net wywala loguje mnie automatycznie syn mi tak zrobil-

Ale to nie w tym rzecz... Gdyby ktoś próbował włamać się tutaj na Twój login i zgadywał ileś tam razy Twoje hasło, to mimo że masz automatyczne logowanie ustawione, Tobie wyskoczyłby wtedy taki sam komunikat jak mi :( Tu idzie o to, że ktoś musiał w nocy lub dziś rano usiłować zalogować się tu jako ja, tylko miał problem z odgadnięciem mojego hasła, pewnie buraczek wpisywał dotąd, aż mu ten komunikat wyskoczył :evil:
A ja sama, próbując się dziś rano zalogować przeżyłam szok :?
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Kasjopea » sobota, 2 lipca 2011, 09:49

Prawdopodobnie jest tak, jak mówisz - ktoś próbował się zalogować za Ciebie :roll: Bardzo nieprzyjemna sytuacja. Trudno coś na to poradzić... Silne hasło to podstawa - kombinacja dużych i małych liter, znaki specjalne, cyfry. To tyczy wszystkich użytkowników. Ktoś się niefajnie zabawia naszym kosztem. Nie przypuszczałam, że można się posuwać do takich niecnych praktyk.
Dobrze, że zasygnalizowałaś problem.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » sobota, 2 lipca 2011, 09:57

Kasjopeo, myślę że temu komuś raczej nigdy nie wpadnie do głowy moje hasło i nie to mnie niepokoi, lecz sam fakt :( Nie sądziłam, że ktoś może posunąć się do takich praktyk, że nieuczciwość i bezczelność niektórych ludzi jest jednak bezgraniczna :evil:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Kasjopea » sobota, 2 lipca 2011, 10:04

Cien_1186 napisał(a):Kasjopeo, myślę że temu komuś raczej nigdy nie wpadnie do głowy moje hasło i nie to mnie niepokoi, lecz sam fakt :( Nie sądziłam, że ktoś może posunąć się do takich praktyk, że nieuczciwość i bezczelność niektórych ludzi jest jednak bezgraniczna :evil:


No właśnie... To już jest poniżej wszelkiego poziomu. Komuś bardzo nie na rękę, że sobie funkcjonujemy niezależnie i dzielimy się radością...
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez wolfik » sobota, 2 lipca 2011, 10:08

podszywali sie pod nas na forum pleyady i chyba im malo ciagle^- dla mnie to juz nie zabawa to chyba jakas chora zacietosc
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Kasjopea » sobota, 2 lipca 2011, 10:13

wolfik napisał(a):podszywali sie pod nas na forum pleyady i chyba im malo ciagle^- dla mnie to juz nie zabawa to chyba jakas chora zacietosc


Tak. Jedno forum nam zniszczyli, teraz próbują się dobrać do kolejnego.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » sobota, 2 lipca 2011, 19:07

Kasjopea napisał(a):
wolfik napisał(a):podszywali sie pod nas na forum pleyady i chyba im malo ciagle^- dla mnie to juz nie zabawa to chyba jakas chora zacietosc


Tak. Jedno forum nam zniszczyli, teraz próbują się dobrać do kolejnego.

No i niestety robią jeszcze jedną wstrętną rzecz, weszłam na plejadowe przed chwileczką, żeby zobaczyć czy Radamesss mi czegoś nie odpisał, no i zobaczyłam, że ktoś coś wpisał na wątku, który sama założyłam, na tym informującym o naszym forum. Przeżyłam tam szok... ktoś skopiował wypowiedź Gośki i tam wkleił z durnym komentarzem, przyznaję, że czegoś takiego się nie spodziewałam :( Jakaś dziewczyna tam skomentowała, że to podłe i coś tam jeszcze, zgadzam się z nią w zupełności :(
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » sobota, 2 lipca 2011, 19:07

 

Następna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron