Niepokojący problem:(

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Ami » poniedziałek, 18 lipca 2011, 19:18

Kasjopejo, tak , pojawiła się informacja o przekroczonym limicie logowań - po czym zdenerwowałam się i na chwilę wyłączyłam się z forum i ponownie włączyłam- wówczas zalogowałam się już za pierwszym razem! :wink: A tak przy okazji mam do Ciebie wielką prośbę , nie potrafię wkleić sobie sama Awatara, może Ciebie można o to poprosić ?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 18 lipca 2011, 19:18

 

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 18 lipca 2011, 19:28

Ami napisał(a):Kasjopejo, tak , pojawiła się informacja o przekroczonym limicie logowań - po czym zdenerwowałam się i na chwilę wyłączyłam się z forum i ponownie włączyłam- wówczas zalogowałam się już za pierwszym razem! :wink: A tak przy okazji mam do Ciebie wielką prośbę , nie potrafię wkleić sobie sama Awatara, może Ciebie można o to poprosić ?

No to skoro Tobie coś takiego się przytrafiło, to są dwie ewentualności, albo ktoś próbował zalogować się na Twoim nicku, albo tego typu kłopoty to jakiś mały felerek techniczny. Wolałabym żeby to byla ta druga ewentualność szczerze mówiąc :wink:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 18 lipca 2011, 19:41

Ami napisał(a):Kasjopejo, tak , pojawiła się informacja o przekroczonym limicie logowań - po czym zdenerwowałam się i na chwilę wyłączyłam się z forum i ponownie włączyłam- wówczas zalogowałam się już za pierwszym razem! :wink: A tak przy okazji mam do Ciebie wielką prośbę , nie potrafię wkleić sobie sama Awatara, może Ciebie można o to poprosić ?


Na razie tylko Tobie i Cieniowi się zdarzyła sytuacja z przekroczonym limitem logowań, więc raczej ktoś próbował się zalogować na Wasze konto. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać u Was lub innych forumowiczów to zapytam adminów, czy to problem techniczny u nich.

Co do avatara - chętnie Ci pomogę. Wstaw link do niego najlepiej w tym wątku: viewtopic.php?f=10&t=88
Później wydzielę z tego temat pomocowy w sprawie avatarów 8-)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez goska » wtorek, 19 lipca 2011, 08:54

Ami napisał(a):Kasjopejo, tak , pojawiła się informacja o przekroczonym limicie logowań - po czym zdenerwowałam się i na chwilę wyłączyłam się z forum i ponownie włączyłam- wówczas zalogowałam się już za pierwszym razem! :wink: A tak przy okazji mam do Ciebie wielką prośbę , nie potrafię wkleić sobie sama Awatara, może Ciebie można o to poprosić ?

Ami, dzien dobry :) jak sie masz? widze, nowy i piekny avatar, udalo sie zamiescic! :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Ami » wtorek, 19 lipca 2011, 16:15

Cześć Gosiu, cieszę się, że się udało i że Ci się podoba mój awatar.!Jakoś mi teraz z nim weselej i raźniej- oczywiście wszystko dzięki Kasjopei ! :P
No i Twoim radom. Ja za dwa dni jadę i nie będę mogła udzielać się na forum, ale za to po powrocie zastanę z pewnością wiele waszych fantastycznych postów do czytania! Jestem uradowana , że każdy dzień niesie ciekawe i dobre wieści o naszym pupilu i mam nadzieję , że tak już będzie przez cale wakacje i nie tylko!!!!
Serdecznie pozdrawiam!!!
Ps.Trzymaj rękę na pulsie- tu się tyle dzieje !
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez goska » środa, 20 lipca 2011, 08:35

Ami napisał(a):Cześć Gosiu, cieszę się, że się udało i że Ci się podoba mój awatar.!Jakoś mi teraz z nim weselej i raźniej- oczywiście wszystko dzięki Kasjopei ! :P
No i Twoim radom. Ja za dwa dni jadę i nie będę mogła udzielać się na forum, ale za to po powrocie zastanę z pewnością wiele waszych fantastycznych postów do czytania! Jestem uradowana , że każdy dzień niesie ciekawe i dobre wieści o naszym pupilu i mam nadzieję , że tak już będzie przez cale wakacje i nie tylko!!!!
Serdecznie pozdrawiam!!!
Ps.Trzymaj rękę na pulsie- tu się tyle dzieje !

:) ok. milego odpoczynku.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Ami » środa, 24 sierpnia 2011, 05:12

Zauważyłam , że wczoraj mimo , że niektórzy z nas pisali wiele nowych postów ich liczba w okienku nie zmieniała się!!!
Trzeba by się temu przyjrzeć, czyżby się coś zacięło??? :(
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Kasjopea » środa, 24 sierpnia 2011, 05:30

Ami napisał(a):Zauważyłam , że wczoraj mimo , że niektórzy z nas pisali wiele nowych postów ich liczba w okienku nie zmieniała się!!!
Trzeba by się temu przyjrzeć, czyżby się coś zacięło??? :(


Obserwujcie dzisiaj, powinno być ok, ale z kompami to nigdy nic nie wiadomo :wink:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez wolfik » środa, 24 sierpnia 2011, 05:46

witaj kasjopeja^ :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Niepokojący problem:(

Postprzez Ami » środa, 24 sierpnia 2011, 09:52

Znowu się wszystkim zacina ilość postów!!!To nie jest wina kompa, bo w równym czasie dzieje się tak u wszystkich! :?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » środa, 24 sierpnia 2011, 09:52

 

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron