Jak pozbyć się rekalm na forum:)

Jak pozbyć się rekalm na forum:)

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:37

Jest możliwość wyłączenia reklam na forum, jednak każdy użytkownik musi to zrobić samodzielnie - nie da się ich odgórnie usunąć dla wszystkich.
Skrypt i serwer, z których korzystamy są udostępnione nam przez adminów serwisu phorum za darmo, więc reklamy zarabiają na funkcjonowanie tego wszystkiego - wiadomo: coś za coś).

Na szczęście administratorzy phorum dali każdemu wybór: można sobie wyłączyć reklamy na 30 dni za opłatą 1 zł + VAT (to koszt zaledwie 1/4 smsa na Michała 8-) )

Trzeba wejść na stronę: http://szpakofani.phorum.pl/_/tools/removeads/ i wysłać sms na podany numer. Otrzymamy specjalny kod ukrywający reklamy.

Kiedyś trzeba było czekać ok. 2 dni aż znikną, ale teraz działa natychmiastowo :!:

Polecam to rozwiązanie! Koszt jest śmiesznie mały, a efekt bezcenny :D

Oczywiście reklamy znikną dopiero po zalogowaniu.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:37

 

Re: Jak pozbyć się rekalm na forum:)

Postprzez apap » wtorek, 18 października 2011, 17:36

Kasjopea napisał(a):Jest możliwość wyłączenia reklam na forum, jednak każdy użytkownik musi to zrobić samodzielnie - nie da się ich odgórnie usunąć dla wszystkich.
Skrypt i serwer, z których korzystamy są udostępnione nam przez adminów serwisu phorum za darmo, więc reklamy zarabiają na funkcjonowanie tego wszystkiego - wiadomo: coś za coś).

Na szczęście administratorzy phorum dali każdemu wybór: można sobie wyłączyć reklamy na 30 dni za opłatą 1 zł + VAT (to koszt zaledwie 1/4 smsa na Michała 8-) )

Trzeba wejść na stronę: _/tools/removeads/ i wysłać sms na podany numer. Otrzymamy specjalny kod ukrywający reklamy.

Kiedyś trzeba było czekać ok. 2 dni aż znikną, ale teraz działa natychmiastowo :!:

Polecam to rozwiązanie! Koszt jest śmiesznie mały, a efekt bezcenny :evil:

Oczywiście reklamy znikną dopiero po zalogowaniu.

o kurde ze ja tez tego nie wiedzialam :oops:
zrobilam tak jak tam kaza i d....
Autoryzacja nie powiodła się! nie kumam o co chodzi :evil:
Kod nie został wykorzystany!
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Re: Jak pozbyć się rekalm na forum:)

Postprzez Aludka » wtorek, 18 października 2011, 18:38

o matko, też tego nie widziałam, a te reklamy są po prostu wkurzające :o
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Jak pozbyć się rekalm na forum:)

Postprzez Kasjopea » wtorek, 18 października 2011, 19:40

apap napisał(a): Autoryzacja nie powiodła się! nie kumam o co chodzi :evil:
Kod nie został wykorzystany!


Ja zrobiłam przed chwilą i u mnie zadziałało od razu 8-)
Hmmm, może spróbuj jeszcze raz jutro i ewentualnie pojutrze.
Być może to działa tak, że za pierwszym razem trzeba odczekać ten 1-2 dni i wpisać ponownie. Za pierwszym razem też tak miałam, kilkukrotnie próbowałam i po jakimś 1-2 dniach zadziałało :)
Teraz mi działa od razu, jak wpiszę kod. Trudno mi powiedzieć od czego to zależy. Ale koniecznie spróbuj jeszcze raz za za ok. 12-24 godziny z tym samym kodem.

Efekt nie do przecenienia, bo te reklamy są coraz bardziej nachalne :x
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » wtorek, 18 października 2011, 19:40

 


Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron