Wystarczy

Re: Wystarczy

Postprzez Leon26 » środa, 9 maja 2012, 21:22

Wiecie co ja myślę że to forum nie zginie bo nikt nie depcze swoich uczuć tylko je pielęgnuje jak najdroższy skarb.To że są jakieś kontrowersje między fanami to mały pikuś bo prawdziwym fundamentem jest sympatia jaką siebie nawzajem darzymy i tego nikt i nic nie zniszczy :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » środa, 9 maja 2012, 21:22

 

Re: Wystarczy

Postprzez Ami » środa, 9 maja 2012, 21:25

adh napisał(a):Ami! Jak mogłam zapomnieć o Tobie?? :o Popatrzcie: jeszcze nas tu trochę zostało :D
Dla takich ludzi jak Wy warto tu być, :D

Spryciula ,zrobiłaś Edit! :P
LOri nie napiszę nic,bo to co mogłam dobrego pisać ,to pisałam ,ale kiedyś.Ostatnio potraktowałaś mnie i wielu z nas jak powietrze na koncercie i to tyle ,co chciałam napisać .Oczywiście nie tylko TY,ale cóż wg WAS to ja jestem to Samo zło co mogło przytrafić się temu forum ,więc nie będę do tego wracać ,nie pora na to. Fakt jest faktem ,w bawełnę nie zamierzam owijać tego co się dzieje,nie tak to powinno wyglądać wszystko.Każdy to czuje ,nie tylko TY.
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Wystarczy

Postprzez taka ja » środa, 9 maja 2012, 21:30

adh napisał(a):nie martw się Gingers, dopóki są tu jeszcze tu zwykli ludzie: Ty, ja, Wolfik, Leon, Cukierek, Gosia, Taka ja, Sindy, Aganderas, Litek i spora gromadka, która często tu wpada, dopóki Michał prowadzi działalność muzyczną :D (conajmniej do 1 czerwca :lol: ), to forum będzie istnieć, żaden fun club nie zastąpi forum. :D
Ami! Jak mogłam zapomnieć o Tobie?? :o Popatrzcie: jeszcze nas tu trochę zostało :D
Dla takich ludzi jak Wy warto tu być, :D

Oczywiście, i jak kogoś dłużej nie ma to myśli się o nim, wypatruje kiedy się odezwie...no ja tak mam i czasem jak nie piszę wiele, to wpadam ciągle by poczytać innych, w końcu włożyliśmy tu trochę serca.
Ami napisał(a):Adh ,a Cukierek ,Keri ,Kasjopeja,Matta,Angelika ,justi, sonia,,jasama,vines,ginger, Estrella,kolorowy ptak ,ja? My też jesteśmy :)
i jeszcze jest więcej,ja też tak na szybko wszystkich nie wymienię :lol:

Pozdrawiam wszystkich :)
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Wystarczy

Postprzez gingers » środa, 9 maja 2012, 21:46

Wpadłam na sekundkę a tu taka miła niespodzianka, cieszę się, chciałabym napisać o wiele więcej ale słów mi brakuje.
Kasjopea, Estrella jak się cieszę że znowu Was widzę, i jednak jesteśmy choćby nie wiem co. No kurcze fajnie poczytać takie posty, super jesteście wszyscy, nie będę wymieniać nickami bo jeszcze kogoś pominę :oops: ja jestem strasznie sentymentalna i się przywiązuje do ludzi i smutno by mi było jakbym musiała tak po prostu zapomnieć uciąć znajomość (mimo iż wirtualną)
Już nic więcej nie czytam, chce iść spać szczęśliwa. Kolorowych snów Wam życzę.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Wystarczy

Postprzez taka ja » środa, 9 maja 2012, 22:33

Leon26 napisał(a):Wiecie co ja myślę że to forum nie zginie bo nikt nie depcze swoich uczuć tylko je pielęgnuje jak najdroższy skarb.To że są jakieś kontrowersje między fanami to mały pikuś bo prawdziwym fundamentem jest sympatia jaką siebie nawzajem darzymy i tego nikt i nic nie zniszczy :D

No dokładnie Leon :) pięknie to napisałeś ...Pozdrawiam :D

Gingers :D cieszę się, że poszłaś spać szczęśliwa :)
Dobranoc :)
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Wystarczy

Postprzez Leon26 » środa, 9 maja 2012, 22:36

taka ja napisał(a):
Leon26 napisał(a):Wiecie co ja myślę że to forum nie zginie bo nikt nie depcze swoich uczuć tylko je pielęgnuje jak najdroższy skarb.To że są jakieś kontrowersje między fanami to mały pikuś bo prawdziwym fundamentem jest sympatia jaką siebie nawzajem darzymy i tego nikt i nic nie zniszczy :D

No dokładnie Leon :) pięknie to napisałeś ...Pozdrawiam :D

Gingers :D cieszę się, że poszłaś spać szczęśliwa :)
Dobranoc :)

Czasem mi wychodzi :lol: Pozdrawiam :D Dobranoc :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Wystarczy

Postprzez goska » czwartek, 10 maja 2012, 03:57

Leon26 napisał(a):
taka ja napisał(a):
Leon26 napisał(a):Wiecie co ja myślę że to forum nie zginie bo nikt nie depcze swoich uczuć tylko je pielęgnuje jak najdroższy skarb.To że są jakieś kontrowersje między fanami to mały pikuś bo prawdziwym fundamentem jest sympatia jaką siebie nawzajem darzymy i tego nikt i nic nie zniszczy :D

No dokładnie Leon :) pięknie to napisałeś ...Pozdrawiam :D

Gingers :D cieszę się, że poszłaś spać szczęśliwa :)
Dobranoc :)

Czasem mi wychodzi :lol: Pozdrawiam :D Dobranoc :D


a ja mowie dzien dobry o wczesnej porze i zaznaczam, ze dzis mnie bedzie malo :D
wszystkim zycze milego dnia. i prosze sie nie stresowac z byle powodu :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Wystarczy

Postprzez wolfik » czwartek, 10 maja 2012, 05:05

a ja tez witam-i bede z doskoku-maluje :lol: :lol: i giner ja mysle ze puki tacy szaraki jak my beda to forum ma szanse przetrwac byle by mlody spiewal :lol: :mrgreen: a leon to fajnie napisal :P
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Wystarczy

Postprzez pinga » sobota, 12 maja 2012, 11:19

Lori, byłaś adminką przez wiele miesięcy. Wspólnie z Kas i Ginger wykonałyście na forum dużo pracy. Tego nie da się przekreślić.
Doceniam to i dziękuję Ci. :)

Cukierku, Tobie życzę dużo siły. Głowa do góry. :) Moim zdaniem, świetnie sobie radzisz. :)


Leon26 napisał(a):Wiecie co ja myślę że to forum nie zginie bo nikt nie depcze swoich uczuć tylko je pielęgnuje jak najdroższy skarb.To że są jakieś kontrowersje między fanami to mały pikuś bo prawdziwym fundamentem jest sympatia jaką siebie nawzajem darzymy i tego nikt i nic nie zniszczy :D


Leon, miło Cię widzieć. :) Nie lubić Ciebie to dla mnie zadanie niewykonalne. :)

Skoro jest jak jest i podobno nie może być inaczej, :? to pozdrawiam wszystkich, co tu jeszcze są. :)
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Wystarczy

Postprzez Leon26 » sobota, 12 maja 2012, 12:11

pinga napisał(a):
Leon, miło Cię widzieć. :) Nie lubić Ciebie to dla mnie zadanie niewykonalne. :)

Skoro jest jak jest i podobno nie może być inaczej, :? to pozdrawiam wszystkich, co tu jeszcze są. :)

Zapewniam Cię że to lubienie działa w obie strony :D Może być inaczej tylko totalny leń godzi się z tym co jest bo żałuje energii na to żeby cokolwiek na lepsze zmienić.Pozdrawiam :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » sobota, 12 maja 2012, 12:11

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron