Wystarczy

Re: Wystarczy

Postprzez gingers » środa, 9 maja 2012, 19:04

goska napisał(a):ja rowniez uwazam, ze nic na sile. Dziewczyny mialy swoj cel, w ich mniemaniu ambitniejszy, niz to forum i go osiagnely. dzialaja w innym miejscu, ale dla tej samej osoby. to forum i tak juz od dluzego czasu bylo narzedziem sluzacym osiagnieciu tego stanu rzeczy. uwazam, ze dostep do fb z kont prywatnych nie ma tu nic do rzeczy. kluczowa byla sprawa celow, ktore sobie stawialismy jako forum. w pewnym momencie rozbigly sie na boki i spolaryzowaly. jedynym mankamentem tej calej sytuacji byl brak otwartosci i kluczenie w temacie. mozna to bylo zalatwic otwarcie i smialo poinformowac forumowiczow, ze jest sie zaangazowanym w innym miejscu. nie sa fajne sytuacje kiedy sie tak nachalnie udaje, ze sprawy sie maja inaczej, niz sie maja.


No ale przecież może być oficjalny fan club i to forum, ja ciągle cieszę się, że ono istnieje, bo tu spotykam ludzi, którzy kibicują Michałowi i nie tylko kibicują.
Jak to forum padnie to i pewnie moja fascynacja nie będzie taka jak na początku, bo nie będę miała pewnych informacji, no i przede wszystkim ludzi z którymi mogę wymieniać spostrzeżenia, ludzi takich zwykłych jak ja :cry:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » środa, 9 maja 2012, 19:04

 

Re: Wystarczy

Postprzez Cien_1186 » środa, 9 maja 2012, 19:09

Lori, dziękuję Ci za ten czas, który poświęciłaś temu forum, robiłaś to z wielkim zaangażowaniem, z sercem :) <3
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Wystarczy

Postprzez goska » środa, 9 maja 2012, 19:11

gingers napisał(a):
goska napisał(a):ja rowniez uwazam, ze nic na sile. Dziewczyny mialy swoj cel, w ich mniemaniu ambitniejszy, niz to forum i go osiagnely. dzialaja w innym miejscu, ale dla tej samej osoby. to forum i tak juz od dluzego czasu bylo narzedziem sluzacym osiagnieciu tego stanu rzeczy. uwazam, ze dostep do fb z kont prywatnych nie ma tu nic do rzeczy. kluczowa byla sprawa celow, ktore sobie stawialismy jako forum. w pewnym momencie rozbigly sie na boki i spolaryzowaly. jedynym mankamentem tej calej sytuacji byl brak otwartosci i kluczenie w temacie. mozna to bylo zalatwic otwarcie i smialo poinformowac forumowiczow, ze jest sie zaangazowanym w innym miejscu. nie sa fajne sytuacje kiedy sie tak nachalnie udaje, ze sprawy sie maja inaczej, niz sie maja.


No ale przecież może być oficjalny fan club i to forum, ja ciągle cieszę się, że ono istnieje, bo tu spotykam ludzi, którzy kibicują Michałowi i nie tylko kibicują.
Jak to forum padnie to i pewnie moja fascynacja nie będzie taka jak na początku, bo nie będę miała pewnych informacji, no i przede wszystkim ludzi z którymi mogę wymieniać spostrzeżenia, ludzi takich zwykłych jak ja :cry:


ale bedziesz miala z kim je wymieniac. te osoby, ktore sa rzadziej sa rzadziej od jakiegos juz czasu, lacznie z Lori. zreszta napisala przeciez, ze bedzie zagladac. nie martw sie gingers :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Wystarczy

Postprzez wolfik » środa, 9 maja 2012, 19:17

ja naprzyklad jakos nie umniem przekonac sie do fb - lubie tu zagladac taki zwykly gosc i wiem ze duzo mojch znajomych tu zaglada szukajac informacji o mlodym :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Wystarczy

Postprzez cukierek » środa, 9 maja 2012, 19:24

Lori napisał(a):cukierku, wiem, że stawiam Cię w niezręcznej sytuacji, ale spróbuj spojrzeć na to z mojej perspektywy. Nie mam siły. Dość mam ciągłych prztyków i zarzutów o złą wolę. W chwili obecnej mam wrażenie, że jakąkolwiek decyzję bym podjęła na forum, znalazłyby się osoby ją kwestionujące (zresztą już się to zdarzało). Ileż można się szarpać i próbować balansować na linie?

Ja temu forum dobrze życzę mimo wszystko, łączy mnie z nim sentyment, ale chyba już wystarczy z mojej strony. Show must go on :wink:


Na etapie na jakim to wszytsko sie juz rozgrywa, obie strony zakladaja od drugiej z gory to najgorsze, Jak to w zyciu bywa, nie zawsze slusznie. Wiem cos o szarpaniu, dobrze cie rozumiem. Szanuje decyzje, ale nie powiem, ze mi z nia dobrze.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Wystarczy

Postprzez Kasjopea » środa, 9 maja 2012, 20:55

Chciałam tu coś napisać, ale doczytałam wątek jeleniogórski i jest już dla mnie jasne, że tego popękanego wazonu, o którym piszesz Lori, faktycznie nie uda się scalić :(
Choć niektórzy jeszcze próbują coś ratować...

No nic, napiszę krótko: Lori bardzo dziękuję za ten prawie rok udanej współpracy oraz przejęcia obowiązków admina w ostatnich miesiącach :)
Cukierkowi równie mocno dziękuję, że podejmuje się dalszego administrowania forum i mam wielką nadzieję, że wspólnie z obecnymi moderatorami dacie radę to pociągnąć :)
A my starajmy się im tego nie utrudniać chociaż :P

gingers napisał(a):Smutne, za niedługo nikt nie będzie się czuł częścią tego forum :cry:
Zostaną tylko Ci, którzy z fb-kiem nie mają nic wspólnego :wink:

A pamiętam jak powstawało to forum, brakuje tu tych wszystkich osób, mam na myśli Kasjopea, scarlet44, Agę, Matematyczka, Obiektywna, Roxi, Angie, Ruda, Thewiz i wiele innych.


Ja się czuję i prawdopodobnie już zawsze będę się czuła częścią forum, bo bardzo wiele niesamowitych emocji mi dostarczało przez ostatni rok. Staram się skupiać na tych pozytywnych :) Te negatywne zbyt wiele zdrowia mnie kosztują, za bardzo wszystko przeżywam :roll:

Ale jest tu wciąż mnóstwo fantastycznych i ciekawych osób! Cieszę się, że jesteście, naprawdę :D Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę :D Czerpię tony dobrej energii z Waszego entuzjazmu i zaangażowania w to miejsce.

Też mi brakuje wielu forumowiczów, kurczę, szkoda, że tak to się porobiło :(
Wiem, nic na siłę, ale jednak szkoda...

W każdym razie ja tu zostaję, nawet jeśli czasem rzadziej wpadam, to dlatego, że real mnie wzywa :P
Ale ogólnie jestem i mam nadzieję, że Wy też :D
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Wystarczy

Postprzez Ami » środa, 9 maja 2012, 21:01

Kasjopejo Twój post to balsam dla mego skołatanego serducha,jasne,że jesteśmy to znaczy mówię o sobie teraz .
Wpadaj częściej ,bardzo nam Ciebie brakuje :P
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Wystarczy

Postprzez adh » środa, 9 maja 2012, 21:01

gingers napisał(a):
No ale przecież może być oficjalny fan club i to forum, ja ciągle cieszę się, że ono istnieje, bo tu spotykam ludzi, którzy kibicują Michałowi i nie tylko kibicują.
Jak to forum padnie to i pewnie moja fascynacja nie będzie taka jak na początku, bo nie będę miała pewnych informacji, no i przede wszystkim ludzi z którymi mogę wymieniać spostrzeżenia, ludzi takich zwykłych jak ja :cry:

nie martw się Gingers, dopóki są tu jeszcze tu zwykli ludzie: Ty, ja, Wolfik, Leon, Cukierek, Gosia, Taka ja, Sindy, Aganderas, Litek i spora gromadka, która często tu wpada, dopóki Michał prowadzi działalność muzyczną :D (conajmniej do 1 czerwca :lol: ), to forum będzie istnieć, żaden fun club nie zastąpi forum. :D
Ami! Jak mogłam zapomnieć o Tobie?? :o Popatrzcie: jeszcze nas tu trochę zostało :D
Dla takich ludzi jak Wy warto tu być, :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Wystarczy

Postprzez Estrella » środa, 9 maja 2012, 21:06

Lori ja też chciałam Ci bardzo podziękować za ten czas i trud włożony w tworzenie forum, za to, że zostałaś kiedy nawet sytuacja była krytyczna, bardzo doceniam i cieszę się, że będziesz z nami nadal :D
Avatar użytkownika
Estrella
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1168
Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 16:03
Lokalizacja: Radom/Warszawa
wiek: 25

Re: Wystarczy

Postprzez Ami » środa, 9 maja 2012, 21:10

Adh ,a Cukierek ,Keri ,Kasjopeja,Matta,Angelika ,Pinga,justi, sonia,,jasama,vines,ginger, Estrella,Anika,Carmela,kolorowy ptak ,ja? My też jesteśmy :)
i jeszcze jest nas więcej,ja też tak na szybko wszystkich nie wymienię :lol:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » środa, 9 maja 2012, 21:10

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron