Wystarczy

Wystarczy

Postprzez Lori » środa, 9 maja 2012, 15:43

Ciężko mi pisać ten post, ale czuję, że doszłam już do ściany i dłużej tego nie wytrzymam. Niniejszym rezygnuję z bycia adminem forum.

Nie odeszłam po wielkiej awanturze w lutym, bo wierzyłam, że da się to wszystko jeszcze poskładać i uratować. Wierzyłam w to miejsce i ludzi, którzy tu są. Wierzyłam, że „będzie dobrze”. Niestety teraz już mi tej wiary zabrakło. Teraz już wiem, że z niektórymi osobami tutaj nie mam szans się dogadać, a niestety opcja przez nie lansowana i niesiona na bagnetach bierze górę coraz bardziej. Nie chcę swoją osobą jako admin firmować miejsca, z którym coraz mniej się utożsamiam i w którym coraz gorzej się czuję.

Wiele razy w imię wspólnego dobra nie napisałam tego, co naprawdę myślałam i czułam. Starałam się nie wdawać w kłótnie, choć wiele razy cisnęło się na klawiaturę to i owo. Chciałam, by to miejsce trwało i by każdy znalazł tutaj swój kąt. Poświęciłam temu forum prawie rok… Nie, „poświęciłam” to złe słowo, bo przywodzi na myśl jakieś męczeństwo i niebywałe trudy, a to nieprawda. Uwielbiałam to miejsce, poznałam tutaj wspaniałych ludzi, spędziłam fantastyczne chwile. Ale teraz, dodatkowo ograniczona funkcją admina, która nakłada niejako obowiązek bezstronności, coraz bardziej się tu duszę. Nie mam już na to ochoty. Nie czuję już tego forum. Trudno.

Coś co raz pękło, bardzo trudno jest scalić. Dam taki trochę banalny przykład. Był wazon. Pewnego dnia wazon został rozbity na wiele kawałków. Jeśli ktoś bardzo się uprze, poskleja go w całość, jednak rysy zawsze będą widoczne, a wazon bardzo kruchy. I nigdy nie stanie się taki jak na początku. Świat fanów Michała jest jak ten sklejany na siłę wazon. To nie ma sensu, bo nikt nie jest wówczas w zgodzie z samym sobą. Ja nie zamierzam już dłużej udawać, że ze wszystkimi mi po drodze. Są osoby, z którymi się nie dogadam i trudno. Jestem zmęczona szarpaniem się.

Wierzę, że cukierek poradzi sobie z adminowaniem, zresztą spełnia się w tej roli bardzo dobrze. Ewentualnie wybierze kogoś na moje miejsce. Zuza, jesteś świetną osobą, którą lubię i szanuję. Może masz siłę, by trzymać to wszystko w ryzach. Poza tym Tobie będzie łatwiej z różnych względów. Mam nadzieję, że pogadamy w Krotoszynie :)

Cóż, to chyba tyle. Nie znikam z tego forum, nie obrażam się, nie trzaskam z hukiem drzwiami, by za dwa tygodnie równie triumfalnie nimi łupnąć i ogłosić „Wróciłam!” Będę, ale jako zwykły użytkownik. Bo nadal jest tu wiele świetnych osób, z którymi chciałabym rozmawiać i utrzymywać kontakt. Poza tym chciałabym, aby to miejsce trwało, bo Michałowi są potrzebne zorganizowane społeczności fanów. I wierzę, że będzie się rozwijało. Tylko… chyba problem tego forum nie leżał jednak w zamkniętych wątkach. One są martwe, nikt w nich nie pisze od miesięcy, wszystko jawne… A tłumów nie ma. Pomyślcie nad tym.

Nie będę wygłaszać jakichś wielkich manifestów programowych, wbijać Wam do głów wielkich idei i roztaczać obrazów przyszłości. Zostawiam to innym ;) Po prostu dziękuję wszystkim osobom, z którymi współpracowałam na tym forum oraz wszystkim użytkownikom. Twórzcie to forum dla dobra Michała :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » środa, 9 maja 2012, 15:43

 

Re: Wystarczy

Postprzez Aganderas » środa, 9 maja 2012, 17:45

Powiem ci, to samo co Kasjopei :) Dobrze że całkiem nie idziesz :)
*
Najwięcej ludzi zostało fanami Michała po X-Faktorze, teraz prawie go nie widać dla ogółu. Bezdomni przez chwilę socjumowicze przestraszyli się Koralki, a nowi ludzie jeżeli tacy się trafią, idą na fb, ciężko wejść w zżytą grupę (w dodatku skłóconą). Ale czasem ktoś tu pewnie trafia poczytać :D
Wszystko co trzeba jest teraz na wierzchu, linkownia i linki do głosowania.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Wystarczy

Postprzez adh » środa, 9 maja 2012, 17:56

w dodatku nasze forum utożsamiają z Waszą grupą, w oczach fanów jest taki podział: uprzywilejowane Phorum i reszta fanów :roll:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Wystarczy

Postprzez gingers » środa, 9 maja 2012, 17:59

A ja nie wiem co napisać, się tak zbierałam, zbierałam bo chciałam dużo napisać, ale w sumie streściła to (no prawie) Aganderas, więc ja tylko się podpisuję.
O i w sumie nawet to co piszę Adh też mi po głowie chodzi :(
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Wystarczy

Postprzez adh » środa, 9 maja 2012, 18:02

gingers napisał(a):A ja nie wiem co napisać, się tak zbierałam, zbierałam bo chciałam dużo napisać, ale w sumie streściła to (no prawie) Aganderas, więc ja tylko się podpisuję.
O i w sumie nawet to co piszę Adh też mi po głowie chodzi :(

ja to wiem Gingers z postów na fb Michała
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Wystarczy

Postprzez Ola » środa, 9 maja 2012, 18:04

adh napisał(a):w dodatku nasze forum utożsamiają z Waszą grupą, w oczach fanów jest taki podział: uprzywilejowane Phorum i reszta fanów :roll:


kto jest uprzywilejowany i w jak sposób?
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Wystarczy

Postprzez Lori » środa, 9 maja 2012, 18:06

adh napisał(a):w dodatku nasze forum utożsamiają z Waszą grupą, w oczach fanów jest taki podział: uprzywilejowane Phorum i reszta fanów :roll:

To co mamy zrobić? Skoczyć z mostu? Klękać i błagać kogoś o wybaczenie? Co takiego strasznego uczyniłyśmy?
Zresztą "naszej" grupy już dawno tu nie ma.

Dobra, mniejsza z tym. Napisałam co miałam napisać. Nie chcę awantury. Jestem już zmęczona tym wszystkim.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Wystarczy

Postprzez vines » środa, 9 maja 2012, 18:08

hmmm...ja się nie wypowiadam, bo wiem najmniej :/

przybyłam tu jak już "wojna trwała"...więc
Avatar użytkownika
vines
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 627
Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2012, 22:08
Lokalizacja: Kraków
wiek: 33

Re: Wystarczy

Postprzez wolfik » środa, 9 maja 2012, 18:09

jak to sie mowi - cos jest na rzeczy 8-) :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Wystarczy

Postprzez adh » środa, 9 maja 2012, 18:11

Ola napisał(a):
adh napisał(a):w dodatku nasze forum utożsamiają z Waszą grupą, w oczach fanów jest taki podział: uprzywilejowane Phorum i reszta fanów :roll:


kto jest uprzywilejowany i w jak sposób?

nie wiem Ola, spytaj fanów! Dlaczego jest taki podział i dlaczego tak myślą.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » środa, 9 maja 2012, 18:11

 

Następna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron